Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Μια εμπειρία που έγινε η απόλυτη φαντασίωση..

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος Femme31, στις 25 Φεβρουαρίου 2008.

  1. Leykos

    Leykos Regular Member

    Απάντηση: Μια εμπειρία που έγινε η απόλυτη φαντασίωση..

    Ερώτηση: Επειδή περισσότερο το προσδιορίζεις στις έννοιες <ζόρισμα>, <σφίξιμο>, <οργασμός> εάν αυτό το έβλεπες μέσα από το <fisting> και φυσικά <από πίσω> ενδεχομένως θα ήταν το ίδιο ερεθιστικό για σένα?
     
  2. Femme31

    Femme31 Το κορίτσι του Κτηνοτρόφου

    Re: Απάντηση: Μια εμπειρία που έγινε η απόλυτη φαντασίωση..

    Leykos ναι! Από αντίστοιχες εμπειρίες που είχα με άλλες γυναίκες, με εμένα Κυρίαρχη, μπορώ να πω ότι είναι κι αυτό πολύ ερεθιστικό για μένα. Fisting δηλαδή, και από πίσω, όπως το λες.. Βέβαια δεν είναι ίδιος ο ερεθισμός, δεν είναι ίδια η ηδονή, αλλά είναι εξίσου απολαυστικό!

    Γενικά, έχω ένα πάθος με τα γυναικεία οπίσθια, οπότε σχεδόν όλα όσα έχουν να κάνουν με αυτό, με συναρπάζουν..
     
  3. Apollyon

    Apollyon God's Demon Contributor

    Re: Απάντηση: Μια εμπειρία που έγινε η απόλυτη φαντασίωση..

    Δεν εισαι η μονη  
     
  4. Lady_in_Black

    Lady_in_Black MindGames

    Συζήτηση του κώλου πιάσατε βλέπω και μου δώσατε θέμα για συζήτηση!!! Πάω να βάλω Post!  
     
  5. latexduck

    latexduck Contributor

  6. lara

    lara Αυτοδεσποζόμενη Contributor

    Με μεγάλη μου έκπληξη διαβάζοντας την ιστορία ένιωσα έντονη διέγερση!
    Πολύ όμορφα δοσμένη η ιστορία ευχαριστώ Femme  
     
  7. Leykos

    Leykos Regular Member

    Απάντηση: Μια εμπειρία που έγινε η απόλυτη φαντασίωση..

    <....... όλα οσα εχουν να κάνουν με αυτό με συναρπάζουν....> καλή ιδέα..... <double fisting end spanking> .... το θέμα είναι ότι χρειάζεσαι 3 χέρια για να το κάνειςι!
     
  8. Απάντηση: Μια εμπειρία που έγινε η απόλυτη φαντασίωση..

    εγω εχω παθοσ με τα αντρικα οπισθια σε σημειο να εχω αφισεσ παντου με αυτα για καθε βεβαια ενδεχομενο κουβαλο και φοτο μαζι μην παθο στερηση
     
  9. mrs Danay

    mrs Danay Regular Member

    Απάντηση: Μια εμπειρία που έγινε η απόλυτη φαντασίωση..

    πολυ καλογραμμενο κειμενο!σε συγχαιρω !   πολυ ενδιαφερον! 
     
  10. makonen

    makonen New Member

    Απάντηση: Μια εμπειρία που έγινε η απόλυτη φαντασίωση..

    τι θα ήταν η ζωή χωρίς αυτές τις "ανωμαλίες" ;
    κάτι το τελείως ανάλατο & άγευστο!
     
  11. Femme31

    Femme31 Το κορίτσι του Κτηνοτρόφου

    Χαίρομαι πολύ που κανείς (πλην του Jim_Jailor   προς το παρόν) δεν αηδίασε  , δεν με έκραξε   και δεν κατέκρινε   την ιστορία αυτή.. (αν και δεν περίμενα ούτως ή άλλως τέτοια αντίδραση σε αυτό το φόρουμ).

    Άντε, με το καλό, να με βοηθήσετε να την ξαναζήσω! 
     
  12. Maley

    Maley Contributor

    Απάντηση: Μια εμπειρία που έγινε η απόλυτη φαντασίωση..

    ποιος να σε κραξει και γιατι?ο καθενας οπως τη βρισκει...