Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Μια εμπειρία που έγινε η απόλυτη φαντασίωση..

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος Femme31, στις 25 Φεβρουαρίου 2008.

  1. Constan

    Constan Regular Member

    τοιχο τοιχο μη σε πετυχω.. femme δεν υφιστεται ο ορος ανωμαλος γιατι ποιος ειναι εκεινος που το καθοριζει
     
  2. Lady_in_Black

    Lady_in_Black MindGames

    Re: Απάντηση: Μια εμπειρία που έγινε η απόλυτη φαντασίωση..

    :uhh:Εχμμ Εγώ μπορώ να πέρνω μάτι?  
     
  3. latexduck

    latexduck Contributor

    Re: Απάντηση: Μια εμπειρία που έγινε η απόλυτη φαντασίωση..

    Εσένα θα σε βάλουμε στον τοίχο να μην βλέπεις   
     
  4. Lady_in_Black

    Lady_in_Black MindGames

    Re: Απάντηση: Μια εμπειρία που έγινε η απόλυτη φαντασίωση..

      Τι κακός που είσαι   Εγώ δεν έχω ψυχή δηλαδή? εε??  
     
  5. thanasis

    thanasis Contributor

    Re: Απάντηση: Μια εμπειρία που έγινε η απόλυτη φαντασίωση..

    Οκ, προσπάθησα πολύ να αντισταθώ, αλλά στο τέλος ενέδωσα και σε έκανα signature.  
     
  6. aDDIcteD

    aDDIcteD Regular Member

    Re: Απάντηση: Μια εμπειρία που έγινε η απόλυτη φαντασίωση..

    εγώ να κάτσω στην μέση να ρυθμίζω την "κυκλοφορία";  
     
  7. chemical23

    chemical23 Regular Member

    Και αν κάποιος άσχετος κάνει οτοστόπ τι γίνεται?
     
  8. aDDIcteD

    aDDIcteD Regular Member

    Ε είναι στην διακριτική μου ευχέρεια υποθέτω στο να αποφασίσω την τύχη του    
     
  9. chemical23

    chemical23 Regular Member

    Toν Βούρο μου θύμισες aDDicteD. Γιατί εσύ αποφασίζεις.   Πρέπει να μην δημιουργηθεί μποτιλιάρισμα όμως από την πολλή κυκλοφορία, διαφορετικά θα υπάρξει συνωστισμός χωρίς ελευθερία κινήσεων κιόλας! Be careful, your duty is crucial!
     
  10. σασ αρεσε βλεπο δεν μενει τιποτα αλλο να κανονισουμε τοπο χρονο και παρεα για ομαδικο σεξ καπου εριμικα σε ενα εριμικο δασοσ ακουο πιθανα μερη και δωστε ο κθενασ τρια προσωπα που θελετε να συμετασχουν ιποχρεοτικα και των διο φιλων οπιοσ θελει θα ιποτασεται οποιοασ θελει θα δερνει και φησικα θα εχουμε πολλα πηδημ............................ θα γινει μαλλων απριλιο και αυτοσ με τισ πιο πολουσ θηφουσ γαμαει πρωτοσ ασ ξεκινησει λοιπον το παρτι γκολ και φιγαμε για τελικο ελλαδαρα ξανασικοσετο παλι με πορτογαλια τρελανε μασ ξανα
     
  11. thanasis

    thanasis Contributor

    Πού να πάρει, δεν χωράει όλο αυτό στο sig...  
     
  12. Kits

    Kits Contributor

    Στα παρθενα δαση του Αμαζονιου....

    Παμελα Αντερσον
    Αντριανα Σκλεναρικοβα
    Σαντρα Μπουλοκ

    Προτιμω να μαμαω και να δερνω τις παραπανω!


    Καλυτερα την Μεγαλη Εβδομαδα!! Αμα ειναι να κανουμε την αμαρτια να την κανουμε καλα και οταν τελιωσει το γαμηση να σουβλισουμε και αρνια...

    dress code: Ποδοσφαιρικες στολες και για toys θα φερουμε μπαλες, σφυριχτρες , σημαιακια, κασκολ κτλ κτλ