Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Μια εμπειρία που έγινε η απόλυτη φαντασίωση..

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος Femme31, στις 25 Φεβρουαρίου 2008.

  1. thanasis

    thanasis Contributor

    Ζούμε μεγάλες στιγμές, δοκεί μοι...  
     
  2. Femme31

    Femme31 Το κορίτσι του Κτηνοτρόφου


    Μπα.. ιδέα σου είναι thanasis    
     
  3. thanasis

    thanasis Contributor

    Ώρες-ώρες το εύχομαι να ήταν ιδέα μου...    
     
  4. ξεκιναο εγω προτεινο δορα σαλονικα θανασησ ο αφεντησ και τζιμ τζειλορ αναπληροματικη σε περιπτωσει κολλιματοσ καπιου λαδυ ιν μπλακ οταν λεο ο πρωτοσ σε θηφουσ γαμαει πρωτοσ αν ειναι γιναικα πρεπει να γαμησει με στραπ ον αλλη γιναικα αν ειναι σκλαβα τοτε θα επιλεξει πιοσ θελει να την γαμισει αν δεν θελει καπιον τοτε θα αυνανιστει μπροστα μασ
     
  5. thanasis

    thanasis Contributor

    Νομίζω οτι αλλού είναι τα νήματα για ιστορίες τρόμου...    
     
  6. μπορουμε θαναση να κανουμε αιτηση για προσληψη στο owk αφεντεσ ενοειτε προιπηρεσια θα ζητησουμε απο τισ σκλαβεσ εδω μεσα να κανουν δηλωση οτι μασ λατρεβουν τρελλα σαν αφεντεσ θα ντιθουμε με δερμα και καπια στιγμη θα ανοιξουμε το αντιστοιχι ελληνικο Οwk xaxaxaxa
     
  7. thanasis

    thanasis Contributor

    Νομίζω οτι ένα δάκρυ συγκίνησης κύλισε στο μάγουλό μου. Μην είναι ο Duke Ellington στην υπόκρουση, άραγε;
     
  8. Eri

    Eri


    Χαχαχαχαχαχαχα......        
     
  9. Constan

    Constan Regular Member

    κριμα χαλανε τα νηματα μερικοι:jerkit:
     
  10. Femme31

    Femme31 Το κορίτσι του Κτηνοτρόφου


    Ναι, ναι..    
     
  11. gothman

    gothman Regular Member

    Απάντηση: Μια εμπειρία που έγινε η απόλυτη φαντασίωση..

    Γουέλ, αν και μπορώ να πώ ότι η ιστορία αυτή δεν είναι καθόλοτου γούστου μου η περιγραφή ήταν ολύ καλή και έδωσε πάνω - κάτω μια ιδέα το πως αισθάνθηκες. Κατά ένα τρόπο πιστεύω υπάρχει και μια γλυκήτητα στην όλη ιστορία (διωρθωσέ με αν κάνω λάθος). Όπως και να 'χεί ωραία ιστορία 
     
  12. LatexCDVickie

    LatexCDVickie New Member

    Πανεμορφη ιστορία, ευχαριστώ που την μοιράστηκες,πλεον ειναι εινα που θελω θε δοκασω