Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Μια κοινωνία χωρίς ταμπού στο σεξ

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος Boytoygr, στις 7 Δεκεμβρίου 2023.

  1. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Τα ομόφυλα ζευγάρια μπορούν να αποκτήσουν τέκνα (βλ. Εξωσωματική γονιμοποίηση, σπερματέγχυση με δωρητής σπέρματος...). Υπάρχουν οικογένειες ομόφυλες που έχουν τέκνα, μπορείς να ενημερωθείς από τις Οικογένειες Ουράνιο Τόξο και την ιδρύτρια κυρία Μπελιά.

    Χρησιμοποίησες έναν τοξικό ορισμό του σεξ επικαλούμενος τη Βιολογία. Να είσαι πιο προσεκτικός την επόμενη φορά. Όχι τόσες πατατούλες μαζεμένες.
     
  2. Boytoygr

    Boytoygr I Love to Blow Your Mind ...

    Σεβαστή η απάντηση σας, αν και νομίζω ότι καταλάβατε πολύ καλά τι εννοώ
     
  3. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Θέλω να πιστεύω ότι κατάλαβες κι εσύ τι σου γράφω και να περιορίσεις (αν δεν γίνεται εξάλειψη) τις κοτσάνες.
     
  4. Boytoygr

    Boytoygr I Love to Blow Your Mind ...

    Με συγκινεί το γεγονός ότι ενδιαφέρεστε για την συμμόρφωσή μου αλλά η μόνη κοτσάνα που βλέπω σε όλη την συζήτηση είναι ότι οι Οικογένειες Ουράνιο Τόξο και η ιδρύτρια κυρία Μπελιά θεωρούν ότι 2 άνθρωποι του ίδιου φύλλο μπορούν να τεκνοποιήσουν με " Σ Ε Ξ " ------ λέω ξεκάθαρα την λέξη σεξ!

    "Το σεξ με άτομα του ίδιου φύλου δεν μπορεί να φέρει τεκνοποίηση αύτο είπα και αυτό ισχύει καλώς ή κακώς αυτό το λέει η ίδια η φύση μας"

    Νομίζω ότι ακόμα και η Κυρία Μπελιά θα γέλαγε με αυτά που γράφετε...
     
    Last edited: 20 Δεκεμβρίου 2023
  5. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Μόνο που κατά κανόνα σεξ κάνουμε για τη χαρά του σεξ και όχι για τεκνοποίηση.

    Εκτός και αν θεωρούνται ανώμαλοι αυτοί που κάνουν τζόκινγκ γιατί το γουστάρουν και όχι για να εξαντλήσουν το θήραμά τους.
     
  6. Iagos

    Iagos Contributor

    Τον κιμά τον περνάτε δύο φορές από τη μηχανή ή μια;

    Νομίζω ήρθε η ώρα να σας συστήσω με τις Πανεπιστημιακές Εκδόσεις Κρήτης (ΠΕΚ)

    ΠΕΚ από εδώ ο @Boytoygr

    @Boytoygr από εδώ οι ΠΕΚ

    https://www.politeianet.gr/books/97...is-kritis-i-biologia-tis-omofulofilias-257583

    Μόνο με 16.80 και θα γίνετε τούρμπο...
     
  7. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Ο γιος της πρόσφατα έστειλε ανοιχτή επιστολή στον Πρωθυπουργό. Κάνε τον κόπο να την διαβάσεις για να δεις αν θεωρεί τον εαυτό του φυσιολογικό που δημιουργήθηκε από ομόφυλη οικογένεια.
     
  8. Boytoygr

    Boytoygr I Love to Blow Your Mind ...

    Το να απομομονώσεις μια έκφραση για να δημιουργείς εντυπώσεις το θεωρώ λίγο στοχευμένο... προφανώς και τεκνοποίηση γίνεται με το σεξ!! Η απόλαυση είναι άλλο ξεχωριστό κομμάτι...Θέλετε να τα διαβάζετε όλα ώστε να βγει κάτι γόνιμο από όλο αυτό ή θέλει ο καθένας να την πεί στον άλλο με εξυπνάδες???
     
  9. Boytoygr

    Boytoygr I Love to Blow Your Mind ...

    Λεω κάπου ότι δεν είναι φυσιολογικός ?
     
  10. Boytoygr

    Boytoygr I Love to Blow Your Mind ...


    Προσπαθώ να καταλάβω που διαφωνούμε ? Θέλετε να μου εξηγήσετε ?
     
  11. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Ναι διότι αποκαλείς την ομοφυλοφιλία αφύσικη βάσει του ορισμού που έθεσες για το τι εστί φυσιολογικό σεξ.
    Οι ορισμοί για να είναι συμπαγείς χρειάζεται να είναι συμπεριληπτικοί. Αν για κάθε ορισμό μεταπηδούν άπειρες εξαιρέσεις, κάπου μπάζει νερά.
     
  12. Boytoygr

    Boytoygr I Love to Blow Your Mind ...

    Είπα ότι η θρησκεία δεν την αποδέχεται... Επίσης δεν την θεωρώ αφύσικη και δεν πιστεύω κάτι τέτοιο ώστε να το πω...