Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Μια παλαιά ιστορία από την δεκαετία του 90 στην Αγγλία.

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος str8_bdsm, στις 19 Ιουνίου 2007.

  1. str8_bdsm

    str8_bdsm New Member

    Διαβάζω το forum εδώ και αρκετό καιρό και είπα να μοιραστώ και εγώ μια προηγούμενη εμπειρία μου.

    Ήμασταν και οι δύο φοιτητές νέοι, ξένοιαστοι και ερωτευμένοι και συμβιώναμε στο εξωτερικό. Μετά από κάποιο καιρό ήξερε ο ένας για τις προτιμήσεις του άλλου και γενικά είχαμε ποικιλία στην ερωτική μας ζωή. Σε γενικές γραμμές ήμασταν και οι δύο αρκετά ανοιχτόμυαλοι σε θέματα σεξ. Εκείνη λοιπόν ήξερε ότι μου άρεσαν τα πόδια της και ιδιαίτερα οι πατούσες της και ως εκ τούτου ήταν αναπόσπαστο μέρος των προκαταρκτικών μας παιχνιδιών.
    Πολλές φορές μου είχε αναφέρει ότι θέλει να δοκιμάσουμε και άλλα παιχνίδια και μια μέρα περπατώντας στο Σόχο, περνώντας από κάποια περιοχή που έχει μαγαζιά με ερωτικά είδη και βοηθήματα, χαζεύαμε τις βιτρίνες και κάναμε πλάκα ο ένας στον άλλο. Μου ανέφερε ότι θα ήθελε να με έχει δεμένο και να με κάνει ότι θέλει, πράγμα το οποίο παρόλο που στην αρχή το βρήκα αστείο, μετά μέσα στο μυαλό μου άρχισα να το φαντάζομαι ιδιαίτερα ενδιαφέρον και ερεθιστικό. Βλέποντας στις βιτρίνες τα διάφορα είδη δεσίματος αποφασίσαμε να αγοράσουμε ένα σετ δεσίματος για τα χέρια και τα πόδια στο κρεβάτι. Κατά την διάρκεια της περιήγησης μας στο συγκεκριμένο μαγαζί μου και την ώρα που βλέπαμε διάφορα μαστίγια με ρώτησε αν επειδή έχω φετιχ με τις πατούσες και δεν γαργαλιέμαι καθόλου, θα έβρισκα ερεθιστικό να αγοράσουμε και κάτι για να το χρησιμοποιεί στις πατούσες ως παιχνίδι και να με τιμωρεί. Εγώ συμφώνησα με την προϋπόθεση ότι δεν θα το παρακάνει και θα σταματήσει όταν της το ζητήσω και αφού συμφωνήσαμε τελικά καταλήξαμε σε δύο μικρά δερμάτινα μαστίγια το ένα με μικρές λωρίδες και το άλλο κανονικό. Αφού αγοράσαμε τα παραπάνω συνεχίσαμε την βόλτα μας και κάναμε πλάκα για τα επερχόμενα παιχνίδια μας το βράδυ.
    Το ίδιο βράδυ είχα ξεμείνει από τσιγάρα και πήγα μέχρι τον τοπικό Ινδό να αγοράσω προμήθειες. Όταν γύρισα και άνοιξα την πόρτα είχε σβήσει όλα τα φώτα στο διαμέρισμα που μέναμε και είχε γεμίσει τον τόπο κεριά από το σαλόνι, στον διάδρομο μέχρι την κρεβατοκάμαρα. Όταν την ρώτησα τι έγινε μου είπε ότι ήθελε να φτιάξει ατμόσφαιρα και ότι ήθελε να δοκιμάσουμε τα καινούρια μας παιχνίδια.
    Μου είπε να γδυθώ τελείως ενώ εκείνη φορούσε μαύρα mules τα οποία τόνιζαν τα όμορφα πατουσάκια της και μαύρη μπλούζα με μαύρη δερμάτινη φούστα. Την ώρα που με έδενε από τους καρπούς στις πάνω άκρες του κρεβατιού μου είπε ότι θα με κάνει να λιώσω από ηδονή. Καθώς έδενε τους αστραγάλους μου στις κάτω άκρες του κρεβατιού μου είπε κάνοντας πλάκα ότι τώρα που θα με έχει στα χέρια της δεμένο θα με τιμωρήσει παραδειγματικά για όλους τους καβγάδες που είχαμε μέχρι τότε. Αφού σιγουρεύτηκε ότι ήμουν δεμένος καλά και ανήμπορος να κουνηθώ ή να λυθώ ανέβηκε στο κρεβάτι μου έδωσε τις πατούσες της να τις γλύψω και ταυτόχρονα άρχισε να με χαϊδεύει αφού παρατήρησε ότι είχα αρχίσει να ερεθίζομαι. Είχα αρχίσει να ερεθίζομαι πολύ μιας και πρώτη φορά ήμουν ανήμπορος να αντιδράσω όταν σταμάτησε να με χαϊδεύει και μου είπε ότι τώρα έφτασε η ώρα της τιμωρίας. Κατέβηκε από το κρεβάτι πήρε μια καρέκλα και κάθισε μπροστά εκεί που ήταν δεμένες οι πατούσες μου ενώ ήμουν ακόμη αρκετά ερεθισμένος. Μου χάιδεψε τις πατούσες και τα δάχτυλα μερικές φορές και μετά πήρε το μαστίγιο με τις λωρίδες και μου το κούνησε στον αέρα. Μετά από δευτερόλεπτα μου έριξε το πρώτο χτύπημα στην μέση της πατούσας. Αν και ήταν ελαφρύ το ένιωσα καλά. Μετά το δεύτερο χτύπημα ήταν προς την φτέρνα αλλά το πιο δύσκολο ήταν το τρίτο γιατί ήταν στα δάχτυλα. Συνέχισε να με μαστιγώνει μια στην μία και μια στην άλλη πατούσα και αυξάνοντας σταδιακά τον ρυθμό και την δύναμη των χτυπημάτων μέχρι που άρχισα να πονάω πολύ και τότε σταμάτησε. Ένιωθα τις πατούσες μου να καίνε παντού εκτός από τα δάχτυλα που είναι ευαίσθητα και τα χτυπήματα ήταν σκοπίμως πιο μαλακά. Άρχισε να μου χαϊδεύει με τα χέρια της τις πατούσες και μετά με τα δάχτυλά της ακολουθούσε τις κόκκινες γραμμές που είχαν σχηματιστεί σε αυτές από τα χτυπήματα με τις λωρίδες του μαστίγιου, λέγοντας μου ότι της αρέσει πολύ που έχουν κοκκινίσει. Ένιωθα απίστευτα περίεργα διότι παρόλο που πόναγα είχα ερεθιστεί σε τέτοιο επίπεδο το οποίο ήταν πρωτόγνωρο για εμένα. Μετά μου άνοιξε τα δάχτυλα ένα - ένα και έβαλε την κάθε λωρίδα από το μαστίγιο ανάμεσά τους και το άφησε εκεί. Ξαναήρθε στο κρεβάτι και άρχισε να με χαϊδεύει πάλι αργά και βασανιστικά ενώ ταυτόχρονα μου είχε βάλει την μια πατούσα της στο στόμα μου. Μου είπε ότι θα συνεχιστεί αυτό όλο το βράδυ και ότι μια θα με μαστιγώνει στις πατούσες, μια θα με φτάνει στο σημείο να είμαι έτοιμος να τελειώσω μέχρι να την παρακαλώ να γίνει αυτό. Μετά από λίγο και αφού έφτασα σε οριακό σημείο για να τελειώσω σταμάτησε πήγε πάλι στην καρέκλα μπροστά στο κρεβάτι, κάθισε έβγαλε το μαστίγιο με τις λωρίδες από την πατούσα μου πήρε το άλλο μαστίγιο και άρχισε να με χτυπάει πιο δυνατά αυτή την φορά. Δεν με χτυπούσε στο ίδιο σημείο κάθε φορά και δεν είχε συγκεκριμένη ρουτίνα πέρα από ότι πήγαινε μετά από κάποιο αριθμό χτυπημάτων από την μια πατούσα στην άλλη και ως αποτέλεσμα μην ξέροντας που ακριβώς στην πατούσα θα με χτυπήσει δεν μπορούσα να προετοιμαστώ με κάποιο τρόπο για να δεχθώ τα χτυπήματα αυτά. Τα χτυπήματα ήταν εκεί που δεν το περίμενα γρήγορα, δυνατά και κοφτά με αποτέλεσμα να τσούζουν αρκετά. Μετά μου χάιδευε τις ερεθισμένες μου πατούσες με τα δάχτυλα και τα νύχια της και με πείραζε φραστικά. Όταν σταμάτησε ξαναήρθε στο κρεβάτι και άρχισε πάλι τα ίδια. Αυτό συνεχίστηκε για αρκετή ώρα μέχρι που είχα φτάσει σε σημείο παρόλο που τα χέρια μου και τα πόδια μου ήταν δεμένα να σηκώνω όσο μπορούσα το υπόλοιπο σώμα ψηλά από το κρεβάτι και να την παρακαλώ τρέμοντας, να με κάνει να ολοκληρώσω. Τότε σταμάτησε πάλι και έβγαλε το πιο σαδιστικό της πρόσωπο. Πήρε ένα μαντήλι και μια ταινία και μου έδεσε το στόμα έτσι ώστε να μην κάνω φασαρία και μας ακούσουν οι γείτονες. Συνέχισε για αρκετή ώρα ακόμα, μια να με μαστιγώνει στις πατούσες και μια να με χαϊδεύει, κάνοντας μου συγχρόνως πλάκα ότι με έχει στα χέρια της και θα με βασανίζει μέχρι το πρωί μέχρι που τελικά ολοκλήρωσα και ήταν σαν να τελείωνα για πρώτη φορά στην ζωή μου.
    Μετά από αυτά, το συγκεκριμένο βράδυ κάναμε έρωτα τόσο παθιασμένα, βίαια και τόσο πολύ που ήταν από τις φορές που θεωρώ εντελώς κορυφαίες στην ερωτική μου ζωή. Φυσικά τα συγκεκριμένα όργανα έγιναν αναπόσπαστο μέρος της ερωτικής μας ζωής είτε στις πατούσες μου είτε στα οπίσθιά της αφού μας άρεσε να δένουμε ο ένας τον άλλον. Κατά τα άλλα με την εν λόγω κοπέλα είχαμε μια φανταστική και περάσαμε μαζί επτά απίστευτα χρόνια πριν χωρίσουμε όπως όλα τα ζευγάρια που κάνουν μακροχρόνια σχέση σε μικρότερη ηλικία και δεν είναι έτοιμοι την συγκεκριμένη στιγμή να παντρευτούν. Παρόλο που τώρα, αρκετά χρόνια μετά, ο καθένας έχει πάρει τον δρόμο του αναπολώ με χαρά αυτήν την πρώτη bdsm εμπειρία γιατί όπως σε όλα τα πράγματα η πρώτη φορά είναι και αυτή που μένει αξέχαστη.
     
  2. slaveboy`81

    slaveboy`81 Regular Member

    Απάντηση: Μια παλαιά ιστορία από την δεκαετία του 90 στην Αγγλία.

    Άντε τώρα να σπουδάζεις στην Ελληνική επαρχία και να περιμένεις να έχεις τέτοιες εμπειρίες!!!!
     
  3. mds

    mds Regular Member

    Απάντηση: Μια παλαιά ιστορία από την δεκαετία του 90 στην Αγγλία.

    Με καμιά χοντρή ανέραστη κακάσχημη και κομπλεξικιά βλάχα που αν ακούσει ότι "εις απ' κατ' απ' την Αθήν τοτ' εχ' ελπίδ' να κτέβ κι' αυτή κατ' μαζί σ' σαν γναίκα σσ"....
    Ασε που θα σου σπάσει το νευρικό σύστημα όταν θα φωνάζει... "ασ τα πόδια μ' μη γαργαλάς σ' λέω"!
     
  4. str8_bdsm

    str8_bdsm New Member

    Η αλήθεια είναι ότι τότε η Αγγλία ήταν πολύ προχωρημένη σε σχέση με την Ελλάδα σε θέματα bdsm, αλλά όλα είναι θέμα ανθρώπων. Την κοπέλα την γνώρισα στην Ελλάδα και μετά μείναμε στην Αγγλία. Ότι κάναμε εκεί το κάναμε και εδώ, για αυτό μην απογοητεύεσαι slaveboy'81. Παντού μπορείς να βρείς τον κατάλληλο άνθρωπο είναι απλά θέμα τύχης.
     
  5. Guest05

    Guest05 Guest

    Re: Απάντηση: Μια παλαιά ιστορία από την δεκαετία του 90 στην Αγγλία.

    Υπερβολές. Η Ελληνική επαρχία έχει ότι καλύτερο κυκλοφορεί στο χώρο του d/s.
    Καμιά Εγγλέζα δεν μπορεί να να κάνει αυτό που κάνει μια Ελληνίδα στον άντρα κι αφέντη της. Να του πλένει τα πόδια σε μια λεκάνη με ζεστό νερό και μετά του φοράει τις παντόφλες, να τον ράβει, να τον ντύνει, να τον προσέχει, και να τον είχε κορόνα στο κεφάλι της.
     
  6. str8_bdsm

    str8_bdsm New Member

    Συμφωνώ με τον Χάινριχ ότι οι ελληνίδες είτε από επαρχία είτε από Αθήνα είναι από τις κορυφαίες γυναίκες του κόσμου. Επίσης ήθελα να τονίσω για άλλη μια φορά ότι η κοπέλα ήταν Ελληνίδα φυσικά.
     
  7. Guest05

    Guest05 Guest

    Πες τα πες τα.
    Σε ποια Ευρωπαϊκή χώρα βρε πλην της Ελλάδας η γυναίκα μπορεί να σε κοιτάξει με βλέμμα «σφάξε με αγά μου να αγιάσω;»
     
  8. Astarty

    Astarty Contributor

    Τελικά εγώ πήρα από την γεννέτειρα μου χώρα. Δεν εξηγείται αλλιώς.
     
  9. Maley

    Maley Contributor

    oμορφη εμπειρια..δεν εχει σημασια που τη ζησατε..αρκει που τη γευτηκατε..
     
  10. DocHeart

    DocHeart Δυσνόητα Ευνόητος

    Ορίστε, κοιτάξτε πράγματα.

    Οι γονείς κάνουν θυσίες για να σπουδάσουν τα παιδιά τους στο εξωτερικό, κι αυτά δεν αφήνουν πατούσα για πατούσα.

    Τα παλιόπαιδα...
     
  11. blindfold

    blindfold Contributor

    πως φαίνετε πως δεν έχεις ιδέα από Πάτρα ...


    όντως η Αγγλία έχει "γεννήσει" πολλές ελληνίδες Αφέντρες άλλες καλές και άλλες ημιμαθείς (δηλαδή επικύνδηνες.. )
     
  12. k-nos

    k-nos Regular Member

    Re: Απάντηση: Μια παλαιά ιστορία από την δεκαετία του 90 στην Αγγλία.

    Αν κάνεις απλά πλάκα παω πάσο.

    Αλλα αν οχι, εννοείς οτι οσες δε μένουν Αθήνα είναι χοντρές, ανέραστες, κομπλεξικές που το μόνο που ονειρεύονται είναι να παντρευτούν κάποιον που μένει Αθήνα;

    Πραγματικά ελπίζω να κάνεις πλάκα....