Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Μια φορά κι έναν καιρό...

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος vautrin, στις 8 Ιουνίου 2018.

  1. skia

    skia Contributor

    Σαφώς κι ο σεβασμός παίζει το μεγαλύτερο ρόλο και τη στιγμή που δεν υπάρχει γενικά, είναι περιττό να ψάχνουμε να βρούμε ψύλλους στα άχυρα.
    Απλά ανέφερα ένα παράδειγμα, που να σχετίζεται με γνώση, ίσως το πιο απλό και χαζό που βρήκα. Το θέμα του σεβασμού είναι τόσο μεγάλο που πραγματικά προσωπικά έχω πάψει να το ψάχνω παραπάνω. Μετά από δεκαπέντε χρόνια στο χώρο του bdsm με τις εμπειρίες που απέκτησα καλές ή κακές, έχω βγάλει τα δικά μου συμπεράσματα.
     
  2. ἀστράρχη

    ἀστράρχη an asteroid ☆•○•°¤●° Contributor

    Ο καθενας το χαβα του.

    Ακόμα και εκει που "συζηταμε" και καλα τι φταιει, ο καθενας το χαβα του. Αρα τι συζητηση και τι θέμα;

    Μονόλογοι, γκρινια, πολυλογιαααα Χριστε μου μερικοί!! Άσκοπα.. για να τους ακουσει ενας ξερωγω αχχ...
    Δεν είναι αυτο συζήτηση. Ουτε αυτο δεν εχουμε λύσει, ποσο μαλλον το περιεχομενο της οποιας συζητησης.
     
  3. skia

    skia Contributor

    Εσύ έχεις κερδίσει το τίτλο Μις Φινέτσα του bdsm είπαμε .  
     
  4. ἀστράρχη

    ἀστράρχη an asteroid ☆•○•°¤●° Contributor

    Άμα είναι  
     
  5. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

      

    Aχμ who cares στην τελική;
     
  6. skia

    skia Contributor

    Μα δε νομίζω ότι απαγορεύεται από τους κανονισμούς ο μονόλογος, η γκρίνια κοκ  
     
  7. thief

    thief παλιοπαιδο ο Νικολακης Contributor

    @anthea[C_M] πιο παλιά υπήρχε σεβασμός τα σύμβολα τα αρχικά ήταν απλά για να διευκολύνουν κάποια πράγματα ... τα σεβομασταν ποια η ουσία να υπάρχουν τώρα αφού έτσι και αλλιώς δεν θα τα σεβαστεί κανεις
     
  8. ἀστράρχη

    ἀστράρχη an asteroid ☆•○•°¤●° Contributor

    Που κολλαει αυτό?
     
  9. thief

    thief παλιοπαιδο ο Νικολακης Contributor

    Κάποιες φορές εγώ αν και προσπαθώ να το σταματήσω ... δεν με ενδιαφέρει αν με πουν μαλακά νευριάζω όμως όταν κατηγορούν το φόρουμ άτομα που ουσιαστικά το καταστρέφουν
     
  10. skia

    skia Contributor

    Κολλάει στο ότι σε μια δημόσια συζήτηση θέση έχουν κι οι μονόλογοι, κι η γκρίνια, κι η συζήτηση τη στιγμή που δεν το απαγορεύει κάποιος κι ανάλογα με το πώς θέλει ο καθένας να εκφραστεί.
     
  11. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Επιβιώνει το φόρουμ είναι κάτι σα τις κατσαρίδες.  
     
  12. skia

    skia Contributor

    Ας τα ισοπεδώσουμε όλα λοιπόν. Να σβήσουμε και όλα αυτά που έχουν ήδη ειπωθεί και να στρώσουμε καινούριους δρόμους.