Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Μικρές Αγγελίες

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Humour' που ξεκίνησε από το μέλος Ερατώ, στις 20 Σεπτεμβρίου 2016.

  1. vussinada

    vussinada ελεγχόμενη Contributor

    Whattttt???από πότε έγινα μπρατ??Και τολμάς να μ' ανταλλάξεις κιολας πριν καν με δοκιμασεις???(δεν υπαρχει και φατσακι με δολοφονικη ματια να βαλω,μεγαλη ελλειψη στο φορουμ...)
    Εχεις χαρη που ειπες οτι ειμαι μοντελο του 93,και γι' αυτο και μονο σε συγχωρω 
    ΥΓ: Κατω τα χερια σ' οποιον παει να κανει τον τεχνικο.Δε δεχομαι ελεγχους εγω.
     
  2. SAP

    SAP Premium Member Contributor

    Ψαχνω πρωινο φτιαγμενο απ τα χερακια σου σερβιρισμενο ειτε με λουλουδι ειτε με χαμογελο και λιγο ηλιο πανω απ τα κεφαλια μας τη στιγμη που θα με φιλησεις.
     
  3. xastoykia

    xastoykia New Member

    καλησπερα σας ,,νικος απο χαλκιδα,χαιρομαι που ηρθα στην παρεα.θα χαρω να μοιραστω μαζι σας πραγματα και εμπειριες
     
  4. Ερατώ

    Ερατώ Earth without art is just Eh...

    Ανταλλάσσω κόλλα Α4 με AUDI του ίδιου τύπου. Μόνο σοβαρές προτάσεις.
     
  5. Kostas.V.

    Kostas.V. ....Η αλήθεια βρίσκεται στους Sex Pistols....

    Κορόιδο πιάνεσαι....μην το κάνεις...
     
  6. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Κυριαρχικός επιπλοποιός με κατάστημα σε βαθιά κρίση πελατείας αναζητεί όσο γίνεται πιο άπειρες ( και γιατί όχι, τελείως βούρλα ) υποτακτικές, για ν' ανανεώσει την έκθεση του από τραπεζάκια, καλόγερους, πολυθρόνες, άϊντε και ντιβάνια. Γυάλισμα πρωί-βράδυ με κερί μέλισσας ( πετώντας τες στην κυψέλη ή στάζοντας το φλεγόμενο στο κούτελο και στην κωλοτρυπίδα τους ), ανελέητο ξύσιμο των "ευαίσθητων περιοχών" με μυστρί και καλέμι, βασανιστική πρόσθεση σκλήθρων στα μάτια. Στις τρεις πρώτες που θα επικοινωνήσουν, δώρο μια 500αδα βουρδουλιές με ατσάλινο bull whip μέχρι να γίνει η πλάτη τους ίδια με τον γεωγραφικό χάρτη της Okinawa. Όσες δεν έχουν τέσσερα πόδια ( ή δυο πόδια και δυο μόνιμες σφήνες στο γουνί και στα καπούλια ), δεν μας ενδιαφέρουν ( εμένα και τον εαυτό μου ).


    Μάστρο_βλαμμένος απ' οξιά_που πιστεύει ότι θα βρει_κάποια ηλίθια να του κάτσει.  
     
    Last edited: 22 Σεπτεμβρίου 2016
  7. gazza

    gazza Regular Member

    δοκιμαστης... γευσιγνωστης...κριτικος κουζινας.... μονιμως λαιμαργος.... προσφερει σε καθε ειδους στατους στο γυναικειο φυλο την ικανοποιηση και ηδονη 
    το καταστημα δεν δεχεται γλυκα 
     
  8. Kostas.V.

    Kostas.V. ....Η αλήθεια βρίσκεται στους Sex Pistols....

    Αν είσαι χυμώδεις...κορασίδα...με διάθεση για νέα...πράγματα.. ...που θες να ταξιδέψεις στα μονοπάτια του bdsm....που αναζήτεις την ηδονή του πόνου.....ναι εσύ που τα θές όλα.. ..κάλεσε με...εγώ και οι συνεργάτες μου ερχόμαστε αβάδιστα,αβασάνιστα...και όλο το το 24ωρο....
    Για τις πρώτες 20 δώρο μια σφίνα μενταγιόν....
     
  9. Brigitte

    Brigitte Contributor

    Εχεις και συνεργατες?  
    Ερχοσαστε αβαδιστα..πετατε κιολας?  
     
  10. Kostas.V.

    Kostas.V. ....Η αλήθεια βρίσκεται στους Sex Pistols....

    Τι νομίζεις είμαστε κυρία μου...?
    Και ναι και πετάμε με ιδιωτικό jet....και Κότερο έχουμε.....
    Και το moto μας πετάμε και γαμάμε....χαχαχαχαχαχ
    Αδερφάκι μου με πετάξατε έξω απο την μοιρασιά και κάπως πρέπει να ζήσω και εγώ....χαχαχ
    Παρόλα αυτά σας αγαπώ και ας ειμαι μεγιστάνας.....χαχαχ
     
  11. Brigitte

    Brigitte Contributor

    Τα παραπονα στον παππου σου..του τα φαγανε οι θαυμαστριες του..χαχαχααχαχαχ  
     
  12. Kostas.V.

    Kostas.V. ....Η αλήθεια βρίσκεται στους Sex Pistols....

    Δλδ δεν του τα φάγατε εσείς.. .....?
    Άτιμε παππού .,..τουλάχιστον τα χάρικες παλιόγερε.....χαχαχ