Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Μικρές Αγγελίες

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Humour' που ξεκίνησε από το μέλος Ερατώ, στις 20 Σεπτεμβρίου 2016.

  1. Brigitte

    Brigitte Contributor

    Θελεις να μαθεις το βουδουσουμικο μελλον σου?  
    Εχεις αναπαντητα βουδουσουμικα ερωτηματα για τα οποια ψαχνεις απεγνωσμενα απαντησεις?
    Εισαι Κ και θελεις να μαθεις τα πιο σκοτεινα μυστικα του βουδουσουμικου κοσμου?
    Εισαι υ και θελεις να μαθεις αν θα σε βρει ο Κ των ονειρων σου?
    Μη δισταζεις αλλο..τηλεφωνησε μου..εγω και οι εμπειροι συνεργατες μου (τους δανειζομαι απο τον @kostas master καθε δευτερο σαβ/κο   ) θα σου λυσουμε ολες σου τις αποριες και θα φωτισουμε το δρομο σου με τις εγκυρες προβλεψεις μας..σε περιμενω.. 
     
  2. Kostas.V.

    Kostas.V. ....Η αλήθεια βρίσκεται στους Sex Pistols....

    1-3 ή2-4 σ/κ του μήνα αγάπη μου.....?
    Για να ξέρω να κανονισω τα ραντεβού μου και εγω....
    Υ.γ.άνοιξε νέους ορίζοντες @Brigitte μου ο κόσμος το έχει ανάγκη  
     
  3. Brigitte

    Brigitte Contributor

    2-4 προτιμω τα ζυγα..   
     
  4. Kostas.V.

    Kostas.V. ....Η αλήθεια βρίσκεται στους Sex Pistols....

    Οικογενιακός όμιλος επιχειρήσεων με πάνω απο 30 χρόνια επιτυχούς πορείας τώρα κοντά σας....
    Αν θέλεις να δεις το μέλλον σου να βρείς τις απαντήσεις που ζητάς βρε αδερφέ/ή.... η @Brigitte μας... ...είναι εδώ για σενα....
    Αν θές κάλυψη για κάθε σου ερώτημα με ένα μοναδικό αυτοσαρκαστικό τρόπο ώστε να την βγείς στους και καλά ψαγμένους..... ο @Tenebra_Silente μας θα τους κατατροπόσει με τα κειμενά του.......και θα σε κάνει να πάρεις αυτό που σου πρέπει.......
    Αν θέλεις έναν φίλο...έναν άνθρωπο να πιείς ενα τσίπουρο τώρα που χειμωνιάζει....και να βρεις κατανόηση ο @Lost Hours μας θα τα αφήσει όλα και θα έρθει κοντά σου όλο το 24ωρο......
    To be continued.........
     
  5. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Ναι, μιλάω σε σένα και σου δίνω εντολή, ν' ανοίξεις τ' αυτιά σου και να μ' ακούσεις. Τώρα καριολάκι, εδώ τ' αυτιά σου είπα, σε μένα. Σε λέω καριολάκι και δεν αντιδράς?
    Θα το δεχτείς επιτέλους, ότι έχεις πρόβλημα? Ότι η στάθμη της Κυριαρχίλας σου πλέον είναι πιο χαμηλή απ' τον Μαραθώνα σε περίοδο λειψυδρίας?
    Τι? Πλέον το μοναδικό needle play που σ' αρέγει, είναι να ράβεις την γαλοπούλα, αφού την έχεις γεμίσει και όχι το γουνί του υ σου?
    Την στέλνεις χυμένη/κατουρημένη να σου φέρει ζεστό espresso με γεύση mango απ' την αγαπημένη σου καφετέρια στην Ανάβυσσο κι εκείνη επιστρέφει ακόμη πιο χυμένη/κατουρημένη ( μάλλον θα την "ζντούμπωσε" κάποιος άλλος, όσο ήταν στον δρόμο ) κρατώντας στα χέρια ένα κρύο cappuccino με γεύση papaya? Αυθαδιάζει σε τέτοιο σημείο και αντί να την σαπίσεις στην τιμωρία, της κάνεις ματάκια και την φλομώνεις στα γλυκόλογα και στα "μέλια"?
    Αν δεν μ' επισκεφτείς τώρα κιόλας, η κατρακύλα σου δεν θα έχει πια σταματημό. Δεν σου παρουσιάστηκα καταλλήλως, είμαι ο βασικός σύμβουλος της Doms/Sadists who' ve lost their way consultants.
    Σε μας θα βρεις την απαραίτητη ψυχολογική και υλικοτεχνική υποστήριξη, για να ξαναγίνεις το μοβόρικο κτήνος που ήσουν ήδη απ' την κοιλιά της μανούλας σου.
    Η θεραπευτική μας αγωγή προβλέπει τρία στάδια. Στο πρώτο, θα γίνει αναπαράσταση της γέννησης σου, όπου πρέπει να ξανασβήσεις το πούρο σου στα μούτρα της μαίας που σε ξεπέταξε.
    Μετά να μαστιγώσεις την νοσηλεύτρια, που τόλμησε να σε βάλει στην θερμοκοιτίδα και ξέχασε να βάλει επάνω της καρτελάκι με την ένδειξη Νεογνό Κύριος Ξεδοντιαστής Φαφούτικων Συναγρίδων.

    ( Μην περιμένεις να σου αποκαλύψω τ' άλλα δυο στάδια τσάμπα, είπαμε, φλώρεψες, αλλά δεν είσαι και μαλθάκας. Να στα πω δίχως "μαρούλι" και πάραυτα να μου 'ρθεις ).

    Είμαι φορέας μακράς απόκρυφης παράδοσης που χάνεται στα βάθη των αιώνων, trust me ( να στο πω και στα βουδοσουμέζικα ). Κάποιοι απ' τους πελάτες των προκατόχων μου ήταν ο Genghis Khan, η Erzsebet Bathory, ο Vlad ο παλουκωτής.
    Οι επιτυχίες μας μιλούν από μόνες τους, θα τολμούσα να πω. Στις εγκαταστάσεις μας θα βρεις πρωκτικά "αχλαδάκια" καθώς και "τροχούς" της Ιερής Εξετάσεως ( από vintage ξύλινα αν είσαι κλασικός τύπος, έως μεταλλικά με neon αν είσαι πιο μοντέρνος ).
    Ανά την ολοκλήρωση της επαναφοράς στην πρότερη σου κατάσταση του άξεστου βεληγκέκα Dom, σε περιμένει μια ολοκαίνουρια Σιδηρά Παρθένα, με μια ντουζίνα υ του φύλου της αρεσκείας σου, για να την εγκαινιάσεις ( λυπάμαι, αν και κείνα δεν είναι παρθένα.
    Είπαμε κάνω θαύματα, αλλά δεν είμαι και το Θεός χαχα ). Ακόμη δεν σήκωσες τ' ακουστικό σου, να με καλέσεις? 210-3457692 χτυπήματα με το λοστάρι στα πλευρά, είμαστε ανοιχτοί μόνο όταν έξω είναι πίσσα σκοτάδι.

    * Το νου σου να πληκτρολογήσεις το νούμερο σωστά ( μην ξεχάσεις το χτυπήματα με το λοστάρι στα πλευρά ), αλλιώς θ' ακούσεις ηχογραφημένο μήνυμα, ότι ο αριθμός που κάλεσες δεν αντιστοιχεί σε συνδρομητή της Torturephone.
    Αν έχεις ακόμη τηλέφωνο με καντράν, πάρε το κωλαράκι σου και σύρε να τ' αλλάξεις. Τι? Είσαι καρφωμένος σε strap ή σε σφήνα? Σ' αυτή την περίπτωση δεν μπορώ να σου εγγυηθώ τίποτε. Έλα να μου τα στάξεις και ο Manitù μαζί σου.   
     
    Last edited: 26 Σεπτεμβρίου 2016
  6. Ερατώ

    Ερατώ Earth without art is just Eh...

    Είμαι η χρυσοχέρα υ που πάντα έψαχνες. Ζυμάρι πιάνω, κολώνα της ΔΕΗ γίνεται. Θα σε κάνω να λιώσεις...
     
  7. Ερατώ

    Ερατώ Earth without art is just Eh...

    35χρονος, ευκατάστατος, με βελούδινο σώμα, άτριχος από την φύση του,
    ζητά εσένα τον τριχωτό, δυναμικό, ενεργητικό και άνεργο.
    Προϋπηρεσία κωλομπαρά, στο Πεδίο του Aρεως, θα ληφθεί σοβαρά υπόψιν.
     
  8. bumblebee

    bumblebee Contributor

    Ναι δεν λέω. Δικαιολογημένη η αγανακτηση σου, αγαπητή @vussinada   Σε πνίγει το δικιο.
    Σε καταλαβαίνω  

    Ομως εδω ο σκοπός αγιάζει τα μέσα  

    Θα ήθελα λοιπόν να σε παρακαλέσω, ώσπου να ολοκληρωθεί η ανταλλαγή να δειχνεις στα μηνυματακια σου στο φόρουμ, έτσι λιγάκι.... φρόνιμη να το πω, υπάκουη να το πω, ανεκτική να το πω, τα δέχομαι όλα και πριν τις 2 να το πω  , ώστε το υποψήφιο θυμα ανταλλασσομενος, να τσιμπήσει να πουμε, να δαγκώσει το δόλωμα απτα αγκίστρι και να κάνει την ανταλλαγή.

    Κάνε λιγάκι υπομονή, μέχρι να σε ανταλλάξω και μετά κάνε ότι θες, πιές του το αιμα του αλήτη  
    Μετά την απομάκρυνση απο το ταμείο, λάθος δεν αναγνωρίζεται  

    Μην κάνεις δηλώσεις, σε αυτό το στάδιο, που μειωνουν την ανταλλακτική μου δύναμη  

    Εσένα η αντιρρηση σου θα πρέπε να ναι κάπως έτσι, να γινει παιχνιδι :
    - Ρε @bumblebee τι βλάκας είσαι. Tι κινηση ήταν αυτή. Εγώ κάνω για 2 @sorriso solare και 4 @daniela100 . Ετσι όπως πάω θα φτάσω κ την @folha σε αξία.
    Και αμα πιειιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιις κιολας πολύυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ ή ανάψεις κάνα μπάφο, θα βλέπεις την @Θρυαλλίς σαν απλή οδόντοκρεμα  , μπροστά μου.

    Αβαντα κανε @vussinada , δεν έχεις δει τους παπατζήδες στην Ομόνοια, με τους δήθεν παίχτες ;

             

    Ελα να κάνουμε μια ομορφιά  
     
    Last edited: 27 Σεπτεμβρίου 2016
  9. vussinada

    vussinada ελεγχόμενη Contributor

    Δε τις ξέρω τις κυρίες τόσο καλά για να πω αυτά που λες άσε που ως απάντηση μου έρχεται να σου πω να κάνεις μόκο γιατί λες πολλά,αλλά κρατιέμαι 
    Πρέπει να μου δωθεί βραβείο γι' αυτή την αυτοσυγκράτηση.
    Όχι για να μη λες οτι εγώ δεν είμαι ήρεμη κι όλα τα υπόλοιπα που είπες...
    Δε νομίζω να χαλασα την ανταλλακτική σου δυναμη ε;την ενισχυσα κιολας!
    Μανία σου όμως να με προωθήσεις αλλού,αφου δεν ενδιαφέρεται κανείς,πάρτο χαμπάρι,κόλλησες μ' εμενα,σου ξέμεινα.
     
  10.  

    Αυτο ειναι ατακα καλτ ταινιας τυπου "Safe Sex"....respect!
     
  11. Ερατώ

    Ερατώ Earth without art is just Eh...

    Ανταλλάσσω υπερήλικη γιαγιούλα από Αμύνταιο με PS4. Πολλά αξεσουάρ. Θα προτιμηθούν οικογένειες γιατί η γιαγιά λέει ωραία παραμύθια και πλέκει όλη μέρα. Δεκτός κάθε έλεγχος.
     
  12. sweet_release

    sweet_release ~she looks like the moon~

    Ζητείται κάποιος να με ταίσει .......ΚΡΕΑΣΣΣΣΣ! (•_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)