Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Μικρές Αγγελίες

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Humour' που ξεκίνησε από το μέλος Ερατώ, στις 20 Σεπτεμβρίου 2016.

  1. Ourolagnos

    Ourolagnos Regular Member

    Ωμό???
     
  2. sweet_release

    sweet_release ~she looks like the moon~

    ναι 
     
  3. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Ο/η vanilla σύζυγος/σχέση σου, στα έχει κάνει gag balls, να πάτε μαζί για 3 εβδομάδες διακοπές στα Καρπάθια?
    Έχει αρχίσει να υποψιάζεται, ότι θα είχες παράλληλη/κρυφή ζωή ( δηλαδή ότι θα τον/την κεράτωνες, για να ικανοποιήσεις τα περίεργα σου "γούστα" ) και το " ανεπίσημο " υ/σ/Α/Κ σου, δεν θα μπορεί, να σε βλέπει/ακούει ούτε για κείνες τις ελάχιστες ώρες/μέρες το πεντάμηνο?

    Δεν θα ήθελες ο βουδουσουμικός σου παρτενέρ να πάθει κατάθλιψη ή να πέσει στα "σκληρά", και να ήσουν εσύ η αιτία να νιώσει παραπεταμένος/η, έτσι δεν είναι?

    Μην διστάσεις να επισκεφθείς την ιστοσελίδα μας και να κάνεις κράτηση σ' ένα απ' τα δυο ξενοδοχεία μας, την " Στρουθοκάμηλο " και το " Οι ελέφαντες που βάφουν κόκκινα τα νύχια τους, για να κρύβονται πίσω απ' τις παπαρούνες " για το εγκαταλελειμένο Α/Κ/υ/σ σου.

    Εκεί το αγαπημένο σου " ζωάκι " ή " ιδιοκτήτης/ρια ", θα μπορεί να περάσει τον καιρό του/της μακριά σου παραγωγικά κι ευχάριστα.
    Μεταξύ πολλών άλλων δραστηριοτήτων, δεν θα του/της λείψουν τ' αγαπημένα του/της σαδομαζοχιστικά παίγνια. Θα έχει την δυνατότητα να μπινελικώνει τους ( ή να μπινελικώνεται απ' τους ) πάντες.

    Με άλλα 158 ευρώ την ημέρα, προσφέρεται και η δυνατότητα breeding τους και αν σ' ενδιαφέρει, η εκπαίδευση των νεογέννητων στο status της αρεσκείας σου.   
     
    Last edited: 28 Σεπτεμβρίου 2016
  4. Kostas.V.

    Kostas.V. ....Η αλήθεια βρίσκεται στους Sex Pistols....

    Το πρόγραμμα περιλαμβάνει και εκτόνωση....σε αυτήν την τιμή....?
    Πιστεύω θα πάει πολύ παππού αυτή η προσφορά....είναι εξαιρετική.. ...
    Υ.γ. μπορώ να προσφέρω βοήθεια αυτό το σ/κ..γιατί τους συνεργάτες μου τους έχει το σκασμένο.... @Brigitte βλέπεις είναι η τέταρτη εβδομάδα......
     
  5. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Με άλλα δυο ευρά, έχει και εκτόνωση και forced hair nose trimming και egg roll in the ass planting και ότι βουδουσουμοφετιχιάρικο θα τράβαγε η ψυχή του πελάτη εγγονάκι μου.
    Εννοείται, ότι σε περιμένω στις εγκαταστάσεις μας και ο χρόνος σου θ' ανταμειφθεί αδρά. Σιγά μην δεν πήγαινε να σου κλείσει το μαγαζάκι η @Brigitte, πάλι καλά που είναι το μοναδικό γκανιασμένο απ' τα τέσσερα σας χαχα...  
     
  6. sweet_release

    sweet_release ~she looks like the moon~

    "forced hair nose trimming " χαχαχαχα υποκλίνομαι!!!πέθανα το 'κανα εικόνα!    
     
  7. Ανταλάζω γκαρσονιέρα Άλιμο ή Παγκράτι για Περιστέρι
     
  8. bumblebee

    bumblebee Contributor

    Μη μου στεναχωριέσαι, θα σε φτιάξω   Αλλάζω τροπάριο  

    ΧΑΡΙΖΕΤΑΙ ναι καλά το ακούσατε, χαρίζεται ανθρώπινο πετ κουτάβι ράτσας @vussinada, μίνι απογαλακτισμένο με βιβλιάριο διαβατήριο ευρωπαϊκό, αποπαρασίτωση με πάστα @bumblebee :

    Προέλευση : Ελλάδα
    Χαρακτήρας / Χαρακτηριστικά : Έντονο ταπεραμέντο , ατρόμητο αλλα και τρυφερό.
    Ύψος : 160 - 171.5 cm
    Βάρος : 50 - 90 kg
    Χρησιμότητα : Φύλαξη , συντροφιά, ακεραιότητα, τρομερή μαγείρισσα, δουλειές του σπιτιού, πολλές δουλειές του σπιτιου, άψογο σικαλάκι και κουραμπιέδες, bdsm  
    Αριθμός Ηλεκτρονικής Σήμανσης: 939000010571937.

    Θα τηρηθεί σειρά προτεραιότητας  
     
    Last edited: 29 Σεπτεμβρίου 2016
  9. Vagelis84

    Vagelis84 New Member

    Ερατώ και γαμώ τις αγγελίες
    Πιστεύω ένα χεράκι μπορώ να στο δώσω αν δε γίνομαι φυσικά ρηχός και σαρδανάπαλος με τούτο το σχολιάκι
     
  10. Vagelis84

    Vagelis84 New Member

    Βαριέμαι τις ταμπέλες..
    Έλα να παίξουμε για να γουστάρουμε..
    Η αγγελία απευθύνεται μόνο σε γυναίκες
     
    Last edited: 29 Σεπτεμβρίου 2016
  11. vussinada

    vussinada ελεγχόμενη Contributor

    Άμα θες να με ξεφορτωθεις άμεσα,βγες στην αγορά να σε πουλήσεις,εσύ πιάνεις πολλά,πιο εύκολο θα 'ναι....
    Λοιπόν θα σε βοηθήσω απο υποχρέωση που έκανες την αγγελία μου δυο φορές,σε βγάζω στο σκλαβοπάζαρο και τωρα δουλεύω με τη διαφήμιση που θα κάνω σ' εσένα.
    Θα πάει κάπως έτσι...
    (καθαρίζω το λαιμό μου και ξεκινώ με τόνο σιγουριάς στη φωνή,δυνατά και με ύφος)
    Αγοράκια-κοριτσάκια σας έφεξε!
    Σας έχω πράγμα καλό...
    @bumblebee !!!!! Χειροκροτηστε παρακαλώ να πάρει θάρρος το παιδί...
    Δείτε το γυμνό του κορμί,δε σας κάνει να θέλετε να το ταλαιπωρήσετε;;
    Είναι αγοράκι τρελό με χιουμοράκι,και μουτράκι αρκετά καλό για.....ξέρετε εσείς.....
    Θα σας κάνει σίγουρα να περάσετε καλά και στο κρεβάτι και στο τραπέζι.
    Αυτοαποκαλείται dom.Στο χέρι σας λοιπόν να του δείξετε τη θέση του.....
    Ατίθασο αγοράκι για πολλά ξεσκίσματα....
    Δείτε βλέμμα ανυπομονησίας...Θα κάνει τα πάντα για εσάς.
    Ξεχωριστό κομμάτι σε τιμή ευκαιρίας....2.000 € φίλες και φίλοι μου...σπεύστε να τον κλείσετε αλλιώς θα τον κρατήσω για παρτη μου!
     
  12. pedigree?