Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Μικρές υπέροχες στιγμές αμηχανίας και απόγνωσης .......

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος Vakhos, στις 11 Ιανουαρίου 2019.

  1. Apocryphos

    Apocryphos Γένεσις 4:9-15

    Να έχω πραγματοποιήσει το ακόλουθο gif σε δημόσιο χώρο και ενώ αυτήν να μην τη χαλάει καθόλου, ο γύρω τοπικός πληθυσμός να προβαίνει σε συμπεριφορά του στυλ "ντροπή, τι πράγματα είναι αυτά...αχ, μακάρι να μας τα έκαναν και σε εμάς αυτά...":

     
     
  2. Mr__despicable

    Mr__despicable Regular Member

    Καλοκαιράκι ήτανε σε μια παραλία, το ξανθογαλανο πανέμορφο πλασμα καθόταν διπλα μου σε μια ξαπλώστρα και εγώ έπαιζα..
    Την κιθάρα μου μαλακά.. Οι νότες χάνονταν στον παφλασμο των κυμάτων του Αιγαίου ενώ ο ψαροντουφεκας στο βάθος φαινόταν έχοντας στην πλάτη του τα βάρη, κάπου εκεί εγώ έβαλα το χέρι μου και δεν κρατήθηκα εξυσα το δεξί μου το ..
    Κοντάρι που είχα αφήσει δίπλα μου καθώς ψάρευα και το θεσπέσιο πλάσμα που είχα δίπλα μου με κοίταζε λάγνα όλο λατρεία ..
    Ο ήλιος έδυε, το φεγγάρι ολόγιομο έπαιρνε τη θέση του, μια σκηνή μαγευτική στον ουράνιο καμβά. Έτσι μας θέλω της είπα. Όπως τον ήλιο με το φεγγάρι. Μπροστά εσύ, από πίσω εγώ , να σε κυνηγώ και όταν σε πιάνω να σε..
    Αχ! Δεν θα σε πιάνω ποτέ και αυτό το κάνει ακόμα πιο ηδονικό. Με κοίταξε στα μάτια και έλαμψε πιο πολύ από το ρόδοκοκκινο φεγγάρι. Με ήθελε.. Το έβλεπα στο βλέμμα της και δεν κρατήθηκα άλλο. Σκύψε την προσταξα με στεντόρεια φωνή, σκύψε και πιάσε μου το..
    Καμπαρι έβαλα με 2 πάγους και συνέχισα το ψάρεμα μου.
     
  3. Marqui

    Marqui sitting on a park bench

    Γλυκιά καλοκαιρινή βραδιά.
    Επίσημη εκδήλωση τιμής και μνήμης για ένα από τα σημαντικά γεγονότα της σύγχρονης ιστορίας της Ελλάδος, με παρόντες αρκετούς από τους πρωταγωνιστές του.
    Παρέα με κάποιον που τότε, γύρω στα 70 του, ήταν ο ορισμός του bon viveur. Δίας και Διόνυσος μαζί.
    Χώρος, η εσωτερική αυλή ενός εξαίσιου νεοκλασσικού.
    Το μάτι συλλαμβάνει την πλέον αέρινη ύπαρξη που έχει δει.
    Ντυμένη με βεραμάν μετάξι, μοιάζει να κινείται αιωρούμενη χιλιοστά πάνω από το έδαφος.
    Μελαχροινή. Σκούρα επιδερμίδα. Σμαραγδένια μάτια που κρύβουν τη λαγνεία τόσο, όσο χρειάζεται για να σε αναγκάσουν να την ψάξεις.
    Δύο ώρες συνεχούς προσπάθειας να κλέψω τη ματιά της. Ξέρει το παιχνίδι πολύ καλά. Κοιτά για δευτερόλεπτο και αποστρέφει το βλέμμα της. Και ξανακοιτά. Ξέρει το παιχνίδι. Νοιώθω το αγκίστρι όχι στο στόμα πλέον, έχει φθάσει στο στομάχι.
    Η εκδήλωση βαίνει προς το τέλος. Ένα κουαρτέτο εκτελεί τους Ελληνικούς χορούς του Σκαλκώτα. Ηπειρώτικος. Στη φαντασία μου στροβιλιζόμαστε με το πλάσμα σε διαολομένο αγκάλιασμα.
    Τέλος της εκδήλωσης και την βλέπω να πλησιάζει με ύφος τέλειας αναλογίας θλιμμένου κουταβιού και ξεσκολισμένης εταίρας.
    Διάολε. Έρχεται προς εμένα.
    "Constantene mon amour" λέει και πέφτει στην αγκαλιά του 70αρη bon viveur, ενώ πλέον το βαρύ ανατολίτικο άρωμά της με έχει κατακλύσει αφαιρώντας κάθε πιθανότητα διαφυγής μου.
    (Όμορφα, σκέφτομαι. Τον γνωρίζει, άρα η επαφή θα είναι εύκολη. Προβλέπεται μια βραδιά στον παράδεισο η σημερινή.)
    "Σ......, να σου συστήσω την Ε........" μου λέει η παρέα μου. "Είναι κόρη του ............." και μένω ακίνητος.
    Βαρύ όνομα.
    Γαμώ και την γνώση της ιστορίας και την πολιτικοποίηση. Πάει το πλάσμα. Έγινε το όνομα του πατέρα της.
     
  4. ἀστράρχη

    ἀστράρχη an asteroid ☆•○•°¤●° Contributor

    Από μεγάλη περιέργεια.
    Τι αλλάζει; Τι άλλαξε;
     
  5. ἀστράρχη

    ἀστράρχη an asteroid ☆•○•°¤●° Contributor

    Η bdsm εμπειρία μου, είναι ότι έμαθα να εχω μεγαααλη υπομονή και να το βουλωνω εκεί που θέλω να κατεβάσω τα άπειρα.  



    *Εφαρμογή γενικότερη
     
  6. MrEntropy

    MrEntropy Regular Member

    1. χαστουκάκια από το πουθενά
    Έχω την κακιά συνήθεια, να δίνω σε ανύποπτο χρόνο
    μερικά χαστουκάκια. Στο τέλος, το υ (ως σκυλί, σκυλίτσα,
    του Pavlov) όταν διαπιστώνει να σηκώνω το χέρι μου σφίγγει
    το πρόσωπο της σαν να ετοιμάζεται, ακόμα και όταν είμαστε
    έξω με κόσμο!!! Απλά απολαυστικό!!!

    2. "χούφτωμα" από το πουθενά
    Άλλη κακή συνήθεια, να την χαιδεύω σε ανύποπτο χρόνο
    και χώρο. Και εδώ, πάλι ως σκυλίτσα του Pavlov, όταν τύχει
    να περνάει από μπροστά μου, είτε σε ιδιωτικό χώρο, είτε σε
    δημόσιο, είτε θα κοιτάξει πίσω της, είτε θα τιναχτεί ελαφρώς
    χωρίς καν να την αγγίξω. Απλά απολαυστικό!!!

    3. παιχνίδι με τηλεχειριζόμενο δονητή
    Επίσης κακή συνήθεια, να τοποθετώ μέσα της έναν μικρό
    τηλεχειριζόμενο δονητή, είτε μέσα στο σπίτι, είτε όταν είμαστε
    έξω. Αποτέλεσμα, πάλι ως σκυλίτσα του Pavlov, όταν βάζω το
    χέρι μου στην τσέπη είτε να μορφάζει είτε να τινάζεται, χωρίς
    καν να κάνω κάτι. Απλά απολαυστικό!!!
     
  7. bumblebee

    bumblebee Contributor

    Ουπς. Επεσε το κλειδί από τις χειροπέδες στο σιφόνι του μπάνιου.
    Μη κουνιέσαι λιγο, φέρνω τον τροχό...
     
  8. Kaveiros

    Kaveiros Regular Member


    Καίριο το ερώτημα
     
  9. usable_weeny

    usable_weeny owned

    Διακοπές σε νησί με την Κυρία. Βραδάκι, Γ/γυρίζουμε στο δωμάτιο, όπου με Βάζει να ντυθώ με sexy εσώρουχα και όλα δείχνουν ότι θα ακολουθήσει μια συναρπαστική νύχτα γεμάτη δράση. Εκείνη Αρχίζει να «Παίζει» μαζί μου στο κρεβάτι και πολύ σύντομα είμαι έτοιμη κι ενθουσιασμένη για τη συνέχεια. Δεν κρατιέμαι άλλο: «Κυρία, θα με Γαμήσετε Σας παρακαλώ;»

    «Ίσως αύριο», μου Απαντά, Γυρίζει πλευρό και την επόμενη στιγμή Αρχίζει να Ροχαλίζει!

    Υ.Γ. Στιγμή απόγνωσης  
     
    Last edited: 4 Απριλίου 2019
  10. mad_hatter

    mad_hatter You can always take more than nothing

    να τσακωνομαι να βιδωσει μια σταλια μπιλια στο καταραμενο σκουλαρικι και να μην εχω παρει χαμπαρι οτι το μπλουζακι εχει κατεβει... τουλαχιστον πονεσε χαρουμενος μεχρι να τελειωσουμε...   
     
  11. cadpmpc

    cadpmpc Contributor


    Το θέμα είναι τα "άπειρα"...
    "Συγκεκριμένα" χρειάζονται...
    Και αν ξες τα "συγκεκριμένα", το πιο πιθανό είναι να μη θες να χαλαλίσεις ούτε δυο παρόλες...
    Και τότε είναι που το "άπειρο" είναι ακόμα πιο "άπειρο".
    Διότι είναι άπειρο...
    Κάτι σαν το ταμπεραμέντο, ένα πράμα...
     
  12. ninahaze

    ninahaze Regular Member

    You sadist..