Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Μοναχά μια...

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος panagiwtis, στις 14 Δεκεμβρίου 2008.

  1. panagiwtis

    panagiwtis Guest

    Υπιρχε μια κοπελα η οποια ηταν κια φιλη μου και προσπαθουσα να την φερω σιγα σιγα στα μετρα μου,να δω αν μπορει να γινει εστω και για λιγο η Αφεντρα μου.Ηρθε λοιπον η στιγμη που μας εφερε αρκετα κοντα και αποφασησαμε να παιξουμε χαρτια και ο ηττημενος εβγαζε απο ενα ρουχο....
    Ως οικοδεσποτης φορουσα αρκετα λιγοτερα ρουχα και στο τελος εχασα.Την αφησα ομως μονο με το εσωρουχο!!!Μετα περνει κατι μπαντανες που ειχα και μου δενει τα χερια στο κρεωατι και ετσι μενς γυμνος και αβοηθητος!!!Επιτελουσ βρηκα την κοπελα που εψαχνα λεω....
    Εκανα ομως λαθος καθως με ελυσε σχεδον αμεσως... καναμε φυσικα σεξ!
    Ηταν η τελευταια φορα που βρεθηκαμε καθως και ειχε καποια αλλη σχεση.
    Ελπιζω εκει εξω να ωρησκετε καποια κοπελα που θα γνωρισω και δεν θα μεινει μονο σε αυτα!!!!!
    Καλη συνεχεια σε ολους...
     
  2. i_like_to_Obey

    i_like_to_Obey New Member

    υπαρχουν αλλα κρυβονται καλα για να ψαχνουμε και να παιδευομαστε να τισ βρουμε