Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Μου αρέσει εκτος των άλλων ο σύζυγος να είναι θεατής

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος Apetitikos, στις 4 Σεπτεμβρίου 2007.

  1. sklava_epi8ymiwn

    sklava_epi8ymiwn Regular Member


    Χωρίς να μένω στις "ταμπέλες", πολύ ερεθιστική η φαντασίωσή Σας και, ανάλογα τα άτομα, πολλές οι "εξελίξεις" που μπορώ να φανταστώ  
     
  2. Panacotta_of_Doom

    Panacotta_of_Doom Regular Member

    Πολύ Ζεν η θέση σου. Για να είναι ένας άντρας ετεροφυλόφιλος χρειάζεται να έχει γκόμενα; Όταν έχεις αναμμένο τσιγάρο δεν είσαι καπνιστής; Εκτός εργάσιμων ωρών είσαι άνεργος; Τι ήχο κάνει ένα δέντρο που πέφτει στο δάσος όταν δεν είναι κανείς εκεί να το ακούσει;
     
  3. zinnia

    zinnia Contributor

    Συμφωνω !!!!! Η θεση μας , η ταυτοτητα μας δεν προσδιοριζεται μέσα απο τους αλλους, αλλοιως θα ειμασταν ο,τι βαραει το ντεφι του καθενος.
     
  4. Tropical_Storm

    Tropical_Storm Regular Member

    Μου αρεσει αυτο.   Το Zen ειναι και η αγαπημενη μου φιλοσοφια. Περα απ αυτο ομως, βλεπω τα πραγματα λογικα: το να εισαι υποτακτικος η κυριαρχος, ειναι μια φυσικη ταση, να το πω? Sexual orientation, ισως. Αλλα το να εισαι σκλαβος η αφεντης, πρεπει να υπαρχει και η σχετικη ιδιοκτησια, και σ'αυτη την περιπτωση, μια αναλογη σχεση. Αν δεν ανοικεις κε καπιον, ποιανου σκλαβος εισαι? Και αν δεν εχεις σκλαβο, ποιανου αφεντης εισαι? Οχι και τοσο Zen, στην τελικη αναλυση. Απλα, η γνωμη μου.
     
  5. BaD_HabitS

    BaD_HabitS Regular Member

    το οτι δεν εχεις καποια σχεση με αφεντρα δεν σημενει πως δεν εισαι σκλαβος!απλος εισαι χωρις χμ θα ελεγα σχεση εκεινη την χρονικη στιγμη!η ψυχολογια παλι υπαρχει!δεν ερχετε και φευγει!οπως ειπαν και οι Panacotta_of_Doom σωστα με αυτη τη λογικη εμεις που δεν εχουμε γυναικα αυτη τη στιγμη δεν ειμαστε αντρες αλλα θα ξαναγινουμε παλι οταν αποκτισουμε 
     
  6. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Μου ετυχε καποτε το εντελως αντιθετο!!!!!
    Ο συζυγος ηταν αυτος που με υπηρετησε κατα την διαρκεια μιας συνεδριας, ενω η συζυγος παρακολουθουσε, χωρις ομως να το εχω αντιληφθει.
    Μην αναρωτιεστε πως ειναι δυνατον!
    Η ολη φαση δεν ελαβε χωρα στο σπιτι τους, αλλα στην αποθηκη ενος μικρου εργοστασιου στο Ν. Ηρακλειο Αττικης και οπως αντιλαμβανεστε ο χωρος ηταν αρκετα μεγαλος για να "κρυφτει" καποιος που παρακολουθει!
     
  7. Mikra_Psemata

    Mikra_Psemata Contributor

    Απάντηση: ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΕΚΤΟΣ ΤΩΝ ΑΛΛΩΝ Ο ΣΥΖΥΓΟΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΘΕΑΤΗΣ!

    Θα ηθελα να μάθω, ο μαστερ απο αυτό το σκηνικό, ποια ειναι η ικανοποιηση που εισπράττει..
    Θέλει αντρογυνο κ όχι δυο ασχετους μεταξυ τους σκλαβους μειλ κ φιμειλ..
    Τι ειναι αυτο που τον ερεθιζει περισοτερο στο ότι ειναι αντρογυνο?
    Αισθάνεται πιο έντονα κυριαρχος, κυριαρχόντας κ στον αντρα, αναγκαζοντας τον να του φέρει την υπο γυναίκα του? Πως ακριβώς κυριαρχει στον άντρα? βάζοντας μόνο στην θεση του θεατη ή έχοντας κ σεξουαλικη σχεση μαζι του, άλλες στιγμές ή κ ταυτοχρονα?
    Εκτός κ αν δεν καταλαβα σωστα..
     
  8. Tropical_Storm

    Tropical_Storm Regular Member

    Φαινεται πως εχω κολλησει στα semantics.

    Κατα τα αλλα, ολοι μας ημαστε ελευθεροι να πρωσδιορηζουμε τον εαυτο μας οπως μας εκφραζει. Δεν διαφωνω με κανεναν, απλως, ειπα την δικη μου αποψη.
     
  9. BaD_HabitS

    BaD_HabitS Regular Member

    και ειναι απολυτα σεβαστη!μη νιωθεις να κρινετε η αποψη σου 
     
  10. JohnT4

    JohnT4 Regular Member

    Απάντηση: ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΕΚΤΟΣ ΤΩΝ ΑΛΛΩΝ Ο ΣΥΖΥΓΟΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΘΕΑΤΗΣ!

    Θα ήθελα όσο τίποτα άλλο να είμαι στη θέση του άντρα που περιέγραψε ο Apetitikos.
    Βέβαια η bottom φύση και ιδιοσυγκρασία μου, καθιστά δύσκολο να συνυπάρξω με κάποια σκλάβα έτοιμη να παραδοθεί στις ορέξεις του εκάστοτε διαφορετικού Αφέντη. Συνήθως αυτό μπορεί να γίνει με κάποια Κυρία ή οποία πολύ απλά απολαμβάνει την ποικιλία στο σεξ και επίσης της αρέσει να εξευτελίζει τον σύντροφο της, αναγκάζοντας τον να βλέπει ή ακόμη και να υπηρετεί την ίδια και τους ερωμένους της.
     
  11. Mikra_Psemata

    Mikra_Psemata Contributor

    Απάντηση: ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΕΚΤΟΣ ΤΩΝ ΑΛΛΩΝ Ο ΣΥΖΥΓΟΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΘΕΑΤΗΣ!

    Απάντηση εγω στο ερωτημα μου ?  
     
  12. BaD_HabitS

    BaD_HabitS Regular Member

    ισως libido!κοιτα σου γαμ... τη γυναικα