Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Μου αρέσει εκτος των άλλων ο σύζυγος να είναι θεατής

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος Apetitikos, στις 4 Σεπτεμβρίου 2007.

  1. barfly27

    barfly27 New Member

    Απάντηση: Μου αρέσει εκτος των άλλων ο σύζυγος να είναι θεατής

    Ακουγεται ενδιαφερον...
    Ισως πρεπει να ερθουμε σε επαφη 
     
  2. Fidelio_Nasos

    Fidelio_Nasos Regular Member

    Απάντηση: Μου αρέσει εκτος των άλλων ο σύζυγος να είναι θεατής

    είναι γεγονός πως ενα ενδιαφέρον το έχει..
     
  3. Master_nightmare

    Master_nightmare New Member

    Απάντηση: Μου αρέσει εκτος των άλλων ο σύζυγος να είναι θεατής

    Για κανέναν λόγο άσχημες εμπειρίες με παντρεμένη στιγμές άπειρου κάλους
     
  4. nachos69

    nachos69 New Member

    Μου αρέσει να μας πάρεις εμένα και τη γυναίκα μου απλά θέλω εγώ να φοράω δερμάτινη μάσκα και να μη σε βλέπω
     
  5. Garfield

    Garfield Regular Member

    Πάντα όταν κάνει σεξ η γυναίκα μου με άλλον άνδρα εγώ είμαι απλός θεατής.
     
  6. SAP

    SAP Premium Member Contributor

    Εμενα με καυλωσε αυτος ο σχολιασμος. Δεν ξερω πως γινεται να τον μεταφερω σε αλλο τοπικ γι αυτο απλα το δηλωνω εδω.

     
     
  7. Apetitikos

    Apetitikos Regular Member

    Πριν καιρό με καλεσε ο συζυγος στο σπιτι... Ειχε προετοιμασει τη γυναικα του και είχε φροντισει να ειναι αγαμητη κανένα εξάμηνο ωστε να ειναι ετοιμη για όλα. Την ειχε πεισει να μη φοραει σουτιεν παρα μονο ενα νεγκλιζε με ενα κιλοτάκι κορδόνι.
     
  8. Apetitikos

    Apetitikos Regular Member

    λογω του οτι έχω τροπους , είμαι ανθρωπος που εμπνεει εμπιστοσυνη και ξέρω να τιμώ όσους με επιστεονται περάσαμε πολλα βραδια ακρως ερωτικα. Και ο συζυγος ειχε ωραιο γουστο ότο της ψωνιζε εσωρουχα και του το υποδείκνυα . Μια φορα ερεθιστηκε τοσο πολύ που εκανε και πραγματα που δεν το πιστευε ποτε... ότι θα τα έπραττε !
    Δυστυχως η κριση τους οδηγησε εκτος αθηνων...
     
  9. Apetitikos

    Apetitikos Regular Member

    Αν με διαβαζουν να ξερουν οτι μου λείπουν, να ειναι καλά και αν βρω ευκαιρια θα τους επισκεφτω!!!!
     
  10. Garfield

    Garfield Regular Member

    Γιατί να μην βλέπεις;
    Για μένα δεν υπάρχει τίποτα πιο ερεθιστικό στον κόσμο από το να βλέπω την γυναίκα μου να κάνει σεξ με έναν άλλον άνδρα μπροστά στα μάτια μου.
     
  11. n0m3rcy

    n0m3rcy La luz se fue... de vuelta a la oscuridad Premium Member

    Μπορει να μη συμφωνω με την φαση σας αλλα απ τη στιγμη που το γουσταρεις δεν βρισκω λογο να μη το ευχαριστιεσαι και να κρυβεσαι
     
  12. Garfield

    Garfield Regular Member

    Κοίταξε, το ευχαριστιόμαστε μεν αλλά πέραν από έναν δύο φίλους που κάνει σεξ η γυναίκα μου μαζί τους, ο υπόλοιπος κοινωνικός μας περίγυρος, φίλοι, γνωστοί, συγγενείς δεν το γνωρίζουν. Για όλους αυτούς είμαστε ένα τυπικό ζευγάρι, που η Κατερίνα δεν έχει μάτια για άλλον άνδρα πέραν από εμένα. Και πού να 'ξεραν....