Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Μου αρέσει εκτος των άλλων ο σύζυγος να είναι θεατής

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος Apetitikos, στις 4 Σεπτεμβρίου 2007.

  1. n0m3rcy

    n0m3rcy La luz se fue... de vuelta a la oscuridad Premium Member

    Το τι κανετε εσυ κι η Κατερινα ενδιαφερει εσενα και την Κατερινα, δυστυχως, ειναι καλυτερα που δεν το γνωριζει ο περιγυρος καθως μιας κι εχουν λυσει ολα τους τα προβληματα θα σχολιαζαν κι εσας... πολυς κοσμος θα ηθελε να του ειχε βγει το ματι...
    οσον αφορα το κρυβεσαι πηγαινε πανω στην φαση φυσικα και οχι απ τον υπολοιπο ασχετο κοσμο keep it private and have fun
     
  2. Garfield

    Garfield Regular Member

    Ναι το κρατάμε κρυφό από το υπόλοιπο περίγυρο γιατί αυτό δεν είναι κάτι που μπορεί να γίνει εύκολα αποδεκτό από τον πολύ κόσμο.
    Πάνω στην φάση τώρα, όταν κάνει σεξ η γυναίκα μου με άλλον άνδρα εγώ συνήθως κάθομαι σε μία πολυθρόνα στην άκρη του δωματίου και τους παρακολουθώ χωρίς να μιλάω έτσι ώστε να ξεχάσουν την παρουσία μου και να αφεθούν πιο ελεύθεροι στο σεξ.
     
  3. dimfetishman

    dimfetishman Ζεις μονάχα μια φορά. Ενίοτε και καμία. Contributor

    Εφόσον σας αρέσει και σας εκφράζει, απλά "θωρακίστε" το. Και φυσικά απολαύστε το