Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Μου αρεσει να με απατα η συζυγος μου

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος slaveofSuzan, στις 16 Σεπτεμβρίου 2009.

  1. Stilvi

    Stilvi Nobody expects the Spanish inquisition! Contributor

    Απάντηση: Μου αρεσει να με απατα η συζυγος μου

    Θα ξεκίναγα κάπως έτσι:"αγάπη μου..." και θα κατέληγα κάπως έτσι: "το ξέρεις ότι είσαι ελεύθερη να κάνεις ότι θες έτσι;" Δύσκολο ε;

    Έλεος ρε παιδί μου! 21!!!? και συ 23? Εγώ σε αυτή την ηλικία είχα τα μυαλά στον κώλο!! Ν'ανησυχήσω γιατρέ μου;!
     
  2. brasco1221

    brasco1221 New Member

    Απάντηση: Μου αρεσει να με απατα η συζυγος μου

    μονο που διαβασα τον τιτλο του τοπικ καυλωσα.μα που ειναι ολα αυτα τα ζευγαρια και γω δεν τα βρισκω?κανα φορουμ ρε παιδια ξερετε?
     
  3. Enodia

    Enodia New Member

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Μου αρεσει να με απατα η συζυγος μου

    και το διαχρονικό πλησιάζει το τέλειο, θα μου επιτρέψετε
     
  4. _DaRkNiGhT_

    _DaRkNiGhT_ femdom art

    Απάντηση: Μου αρεσει να με απατα η συζυγος μου

    Είμαι αρκετά κτητικός για να μου αρέσει κάτι τέτοιο.

    Δεν θα ήθελα να το κάνει η Κυρία μου, αν το έκανε δεν ξέρω αν θα το άντεχα.
     
  5. Heretic_Angel

    Heretic_Angel Regular Member

    Απάντηση: Μου αρεσει να με απατα η συζυγος μου

    Το καλύτερο στο να σε απατά η σύζυγος είναι όλα τα μπόνους STDs.

    Όλοι κερδίζουν και από κάτι, αρκεί να τα πιάσουν πρώτα. Σαν τα πόκεμον ένα πράγμα.
     
  6. moretape

    moretape Pervy Perv

    Απάντηση: Μου αρεσει να με απατα η συζυγος μου

    ενα mantra του χώρου: your kink is not my kink, but your kink is okay.
    (ας μην ξεχνάμε τα στοιχειώδη)

    στην Ελλάδα απίθανο. Τώρα αν σκοπεύεις να ψαχτεις περαιτέρω, ακόνισε τα αγγλικά σου και κοίτα έξω τι γίνεται.


    btw, γνωρίζατε ότι ο τράγος είναι από τα (λίγα?) ζώα που ανέχονται τη σεξουαλική απιστία των συντρόφων τους?

    Ενδιαφέρουσα ετυμολογία του "κερατά".
     
  7. Billy_24

    Billy_24 New Member

    Το να σε απατούν δεν είναι εύκολο να το δεχτείς. Το να θέλεις να σε απατούν είναι εντελώς άλλο level, αν και εγκεφαλικά με φτιάχνει κι εμένα. Οπότε μπορείς να αρκεστείς σε ένα role play γιατί αν όντως συμβεί, τότε ίσως τελειώσει μέσα σου αφού πρώτα κάποιος άλλος έχει τελειώσει μέσα της.... 
     
  8. zeugari3

    zeugari3 New Member

    Απάντηση: Μου αρεσει να με απατα η συζυγος μου

    και το αντίθετο ισχύει όμως.
    ζευγάρια δε βρίσκουν κατάλληλο άτομο.
     
  9. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    Απάντηση: Μου αρεσει να με απατα η συζυγος μου

    προφανως το νημα απευθυνεται σε πλουσιους ...... αλλιως δεν καταλαβαινω γιατι ....
     
  10. zeugari3

    zeugari3 New Member

    Απάντηση: Μου αρεσει να με απατα η συζυγος μου

    τι εννοείς? .................?


     
     
  11. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    Απάντηση: Μου αρεσει να με απατα η συζυγος μου

    εννοω οτι ο μονος λογος για μια συζυγο να παραμεινει συζυγος ενω συγχρονως επιδιδεται σε αλλες αγκαλιες , ειναι η καλη οικονομικη κατασταση του ζευγους που ειτε δεν επιθυμει να χασει ειτε να μπει σε διαδικασια να μοιρασει ....
    συγνωμη , αλλα εγω προσωπικα ΔΕΝ εχω δει αλλη περιπτωση και σε θεμετα σοβαρα νομιζω οτι τα σεξουαλικα βιτσια ερχονται σε δευτερη μοιρα ...
    βεβαιως εδω δει καποια ανοχη σε ελαχιστες εξαιρεσεις , οταν ομως το θεμα σοβαρεψε για τον α ή β λογο (αναπτυξη συναισθηματος , εγκυμοσυνη κτλ) τοτε ξαφνικα βγηκαν τα μαχαιρια και οι διεκδικησεις ....
    ειμαι ανοιχτος να αλλαξω την αποψη μου εαν μου δειξετε ζευγαρι που ειναι χρονια μαζι (απο 20 και πανω) και καποτε στο παρελθον τους επαιζαν και τετοια παιχνιδια ....(φυσικα χωρις να εχουν θεσει σε δοκιμασια τον γαμο τους) ...
    κατλαβαινω οτι στο νημα μιλαμε φυσικα για γαμο και οχι για απλη σχεση ... σωστα ? ....
     
  12. goofy

    goofy New Member

    Απάντηση: Μου αρεσει να με απατα η συζυγος μου

    πολύ ενδιαφέρον θέμα συζήτησης, δεν ξέρω κατά όμως πόσο είναι να υπάρχουν τέτοια ζευγάρια στην ελληνική κοινωνία...