Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Μπίλιες!

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Τεχνικές' που ξεκίνησε από το μέλος gaby, στις 8 Αυγούστου 2007.

  1. gaby

    gaby Guest

    Για τις μπαλίτσες αυτές λέω, που συνήθως είναι γύρω στα 3 εκατοστά, ολοστρόγγυλες, από σιλικόνη και συνδέονται μ ένα κορδονάκι. Έχουν μέσα και άλλη μπαλίτσα και κάνουν έναν πολύ ερεθιστικό θόρυβο.

    Αν τυχόν τις χρησιμοποιείτε από μπροστά, πώς νιώθετε με αυτές, είναι ικανές από μόνες τους να σας φτάσουν σε οργασμό;

    Με δική σας πρωτοβουλία τις χρησιμοποιείτε, σε κάποιες συγκεκριμένες περιστάσεις, πχ να ερεθιστείτε πριν για ένα ραντεβού, ή σας έχει δοθεί κάποια σχετική εντολή;

    Πόσο τις κρατάτε περίπου;

    Πώς τις φροντίζετε; Μπίλιες και σώμα σας;

    Τελείως υποθετική ερώτηση, για όλες:
    Αν σας είχε δοθεί η εντολή να φοράτε τέτοιες μπίλιες καθημερινά, πώς θα το χειριζόσασταν το θέμα, ψυχή τε και σώματι;
    Πρακτικά θέματα που πιστεύετε ότι θα αντιμετωπίζατε;

    Υποσημείωση: έχω καλή σχέση με τις μπίλιες. Εκείνες οι μικρούλες, οι χρυσές που είναι σε μέγεθος βόλου, θα 'θελα να 'ξερα σε ποιές απευθύνονται. Σε γιαπωνεζούλες παρθένες άραγε;
     
  2. Kits

    Kits Contributor

    εσυ τις εχεις για να τις ακους???    
     
  3. female

    female Contributor





    Απ' οτι φαίνεται το "kinky" έχει αρχίσει να θεωρείται όλο και πιο νορμάλ και στον βανίλλα κόσμο: μια εντελώς βανίλλα φίλη έλαβε προσφάτως ένα σετ τέτοιες ως δώρο γάμου. Την περαιτέρω τύχη του εν λόγω toy δεν επεδίωξα να μάθω, αγαπητή tender lilly, ώστε να επεκταθώ εδώ.
     

     
  4. nasmar

    nasmar Regular Member

    Απάντηση: Μπίλιες!

    female part
    σιγουρα ειναι ερεθιστικες!!σε οργασμο δεν εχω φτασει ποτε απλα φορωντας τες.
    μεχρι τωρα τις φοραω οχι με δικη μου πρωτοβουλια αλλα μετα απο επιθυμια του συντροφου μου μονο.
    το μεγαλυτερο χρονικο διαστημα ηταν μεχρι να ετοιμασω ενα γευμα(κανα δυομισαωρο).τωρα οσο αφορα τη φροντιδα τους πλυσιμο με νερακι και πρασινο σαπουνι(φυσικο),αυτη θεωρησα τουλαχιστον εγω οτι ειναι η καλυτερη..
     
  5. enteka_lepta

    enteka_lepta New Member

    Απάντηση: Μπίλιες!

    Μου εχει δοθει εντολη να τις φοραω συνεχως εκτος τις ωρες μου κοιμαμαι και ειναι ικανες απο μονες τους να με φερουν σε οργασμο.
    Για τον καθαρισμο τους νερο και σαπουνι.
    Ενα προβλημα που εχω ειναι το αγχος μην παρουνε την κατιουσα απο την στιγμη που χρησιμοπιουνται χωρις εσωρουχο και παντα μονο με φουστες
    Δεν ειναι και οτι καλυτερο να εχεις κοκαλοσει στη μεση της αιθουσας υποδοχης της Cosmocar με σφιχτα κλειστα τα ποδια και να αρνεισαι να κανεις βημα επειδη αρχισαν να βγαινουν.
     
     
  6. Elvira

    Elvira Regular Member

    Απάντηση: Μπίλιες!

    Κατοπιν Αδειας Του Κυριου μου

    Τις φοραω μονο κατοπιν Εντολης Του και το μεγαλυτερο χρονικο διαστημα ηταν 24 ωρες. Ειναι ικανες απο μονες τους ακομα απο το πρωτο λεπτο που τις φοραω να με φερουν σε οργασμο, μονο που συνηθως δεν εχω την Αδεια για κατι τετοιο... και προσπαθω να το ελεγξω.  
    Δεν μου εχει τυχει ποτε να παρουν την κατιουσα, ομως επειδη συνηθως και εγω τις χρησιμοποιω χωρις εσωρουχο και παντα μονο με φουστα, οι μπαλες μενουν ναι μεν στην θεση τους αλλα τα υγρα δεν μπορεις να τα σταματησεις....και συνηθως περπατας με ποδια οσο γινεται πιο σφιχτα το ενα στο αλλο....

    Καθαρισμος συμφωνω με τις προλαλησασες μονο καθαρο νερο και σαπουνι, ισως μερικες φορες μετα απο πολυωρη χρηση και οινοπνευμα...
    Τις βρισκω τρομερα ερεθιστικες, αλλα το πιο ερεθιστικο απο ολα παντα ειναι γιατι ειναι κατοπιν Εντολης Του...
     
    Last edited: 12 Αυγούστου 2007
  7. Kits

    Kits Contributor

    Re: Απάντηση: Μπίλιες!


    το πολυ πολυ να σου ελεγε ο πωλητης :

    Με συγχωρείται αλλα σας επεσε η μπαλιτσα σας..... 
     
  8. Afentis_Epi8ymiwn

    Afentis_Epi8ymiwn Regular Member

    Απάντηση: Μπίλιες!

    Σε πρωκτούς 
    Εξίσου ερεθιστικές
     
  9. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    chinese balls? οι λεγομενες κινεζικες μπαλλες?
    Γιατι τις λενε κινεζικες δεν το ξερω, ομολογω ομως πως δεν τις χρησιμοποιω μια και εχω πιο.......ζωντανες μπαλλιτσες να παιξω!!!
    Του σκλαβου μου, με βαριδια, και μανταλακια, και και και.........
     
  10. subone

    subone New Member

    και παει λεγοντας ...
     
  11. 4you

    4you Regular Member

    Απάντηση: Μπίλιες!

    ειναι ωραιες,ειδικα για εξω,ειχα μια σχεση,δεν ηθελε να τις φορεσει αλλα ουτε ηθελε να τις βαλω εγω.
     
  12. Konstantinos

    Konstantinos Staff Member

    Re: Απάντηση: Μπίλιες!

    αυτα ειναι