Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Μποτολάγνος - Η αρχή

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος CumTheBoots, στις 25 Απριλίου 2008.

  1. CumTheBoots

    CumTheBoots New Member

    Καλησπέρα σε όλους.
    Σήμερα ανακάλυψα το site σας και έμεινα άφωνος. Για χρόνια περιπλανιόμουν σε ξένα forum.Το φετίχ μου είναι οι ψηλοτάκουνες μπότες.
    Όλα άρχισαν πριν από 2 χρόνια περίπου. Βρισκόμουν σε ένα φιλικό σπίτι. Ήμασταν 3 ζευγάρια. Καθόμουν στον καναπέ και δίπλα η κοπέλα μου. Μετά από ώρα η κοπέλα μου ξάπλωσε και έβαλε τα πόδια της στα γόνατα μου. Φορούσε μαύρες δερμάτινες μπότες με 12cm τακούνι. Άρχισε να τρίβει τα πόδια της και πολλές φορές με το τακούνι πατούσε το κεφαλάκι μου. Μετά από λίγη ώρα άρχησα να καύλωνα και ένιωθα πολύ άσχημα μέσα στον κόσμο. Το κατάλαβε κι αυτή και μου έριξε ένα καταφατικό χαμόγελο και πήρε τα πόδια της από πάνω μου.
    Το βράδυ όταν πήγαμε σπίτι, μου είπε να καθίσω στον καναπέ. Κάθισα και αυτή ξάπλωσε στον καναπέ. Έβαλε τα πόδια της πάνω μου και άρχησε να τα τρίβει. Αυτή η αίσθηση της μπότας να τρίβεται πάνω μου με τρέλαινε. Στην συνέχεια μου άνοιξε το παντελόνι, μου το κατέβασε και άρχισε να με χαϊδεύει .Μου τον έγλυψε για λίγο και μετά ξαναξάπλωσε και συνέχυσε να τρίβει της μπότες της πάνω μου. Μου έτριβε τα αρχ… με την μύτη της μπότας. Μετά μου τον έβαλε ανάμεσα από τα τακούνια και μου τον έπαιζε με αυτά. Σήκωσε το ένα πόδι και μου είπε να γλύψω το τακούνι της.Το έκανα χωρείς 2 σκύψει, ήταν φανταστικό. Το γούσταρε και μου άρεσε. Μού είπε «Θέλω να τελειώσεις επάνω στης μπότες μου»!!!!! Στην αρχή σοκαρίστηκα αλλά μου άρεσε η ιδέα. Το έκανα και ήταν υπέροχο.
    Μετά από αυτό μπορώ να πω πως έγινα μποτολάγνος. Έχω πολλές ιστορίες να σας πω άλλα με τον καιρό.
    Χάρηκα πολύ που σας βρήκα!!!
     
  2. Guest05

    Guest05 Guest

    Δηλαδή, ή νομάρχης ή τίποτα στο 'χω πια ορκιστεί; Με το πρώτο λάχανο που δοκιμάσαμε, άντε βουρ λαχανοντολμάδες;
    Αμ, αυτό το πράγμα θέλει μελέτη, ψάξιμο, έρευνα αγοράς! Τι είναι; Στιφάδο; Να το βάλεις στις έντεκα και να το ντερλικώσεις στη μία; Είπαμε ο κήπος είναι ανθηρός, αλλά μέχρι εκεί.
     
  3. CumTheBoots

    CumTheBoots New Member

    Όχι φιλε μου.Μετά απο πολύ καιρό έχω δωκιμάσει πολλά!!!
    Άλλα ερεθήζωμαι περισότερο με της μπότες!!!!! 
     
  4. Guest05

    Guest05 Guest

    Τι να σου πω κύριε νομάρχα μου. Περί ορέξεως κολοκυθόπιτα. Εμένα πάλι πες με ανώμαλο, πες με πρόστυχο, πες με όπως θες αλλά με ερεθίζουν οι γυναίκες.
     
  5. CumTheBoots

    CumTheBoots New Member

    Me too φίλε μου!!!!!  
     
  6. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    αμα μου ελεγε γυναικα : "θελω να τελειωσεις στις μποτες μου.." , θα απαντουσα "ναι καλα ... πες Α και περιμενε ..." ....
    το βρισκω προσβλητικο .....
    Ωστοσο κατι τετοιο θα ηταν αδυνατο να συμβει σε μενα ... διοτι καμια γυναικα που θα ειχε τοσο φτηνες μποτες ωστε να επιθυμει τετοιου ειδους λεκεδες πανω τους , δεν θα ηταν σε κρεβατι μαζι μου ...
     
  7. CumTheBoots

    CumTheBoots New Member

    Δεν ξέρω πόσο έκαναν οι μπότες της αλλά την αγόρασα μετα άλλες.Μαύρες δερμάτινες ώσ το μπούτι,που έκαναν 350€!!!Και τώρα τελειώνω έκει πάνω!!!!Επίσεις άν είναι καθαρό δέρμα καθαρίζουν και δέν αφήνουν λεκέδες!!!    
     
  8. Guest05

    Guest05 Guest

    Αμ πέστο πως η δουλειά είναι δωράκι. Λέω κι εγώ με το καλημέρα και χύσε στην μπότα πάει; Δεν πάει.
     
  9. thanasis

    thanasis Contributor

    Βγάλε τα γούστα σου, monsieur, και άσε τους άλλους να λένε!  
     
  10. CumTheBoots

    CumTheBoots New Member

    Αυτό κάνω φίλε μου και το λατρεύω!!!!!!   
     
  11. frendy

    frendy Regular Member

    Απάντηση: Μποτολάγνος - Η αρχή

    ΟΜΟΙΟΠΑΘΗΣ...
     
  12. BOOTLICK

    BOOTLICK New Member

    Απάντηση: Μποτολάγνος - Η αρχή

    Χαιρετίζω τους Συντρόφους