Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Μπουντρούμια(post) γεμάτα βασανιστήρια.

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Art and Literature' που ξεκίνησε από το μέλος Ηλίας, στις 7 Ιουνίου 2007.

  1. Astarty

    Astarty Contributor

    Μην μασάς βρε πουλάκι μου. Ο νικητής είναι αυτός που θα σπάσει το ηθικό του άλλου.
    Δεν ξέρω αν το λέει ο Σου Τζουν αυτό αλλά σίγουρα το λέω εγώ.
     
  2. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    για το Νο1 βασανιστηριο παρακαλω απευθυνθειτε σε μενα ... νομιζω οτι η συμβιωση μαζι μου ειναι το απολυτο τεστ , το οποιο και εχω ονομασει : "απο τον Δαλαϊ στο Δαφνι" .....
    κατεχω την τεχνη με τον λογο μου να αγγιζω πρωτα το νευρικο συστημα και μετα τα ακουστικα τυμπανα ... ενω μολις τρεις προτασεις μπορουν να κανουν εναν προτυπο ηρεμιας να ανοιξει την πορτα και να τρεχει ξεφωνιζοντας στον δρομο ....
    εαν παρα ταυτα κανετε κατι για να με ευχαριστησετε ... ως δια μαγειας θα βρεθητε υπολογοι να δινετε εξηγησεις και να σας πιστωνω με ενα ακομα σφαλμα συμπεριφορας .....
    γελαω με οσους χρειαζονται διαφορα πολυπλοκα υλικα ή εστω στραγγιγμα της φαντασια τους , για να βασανισουν καποιον .....
     
  3. DeSade

    DeSade Owner of evelin

    Μηπως με αυτο επιβαλεις στο εαυτο σου το βασανιστηριο της μοναξιάς με δική σου υπαιτιότητα?
     
  4. george_slave_36

    george_slave_36 New Member

    Σε ευχαριστώ για την συμβουλή σου.
    Χαίρομαι που με βλέπεις με χαμηλό ηθικό... οταν δεν είμαι.
    Δίκιο έχεις, εν μέρη, γιατί εγώ πιστεύω ότι ο νικητής είναι αυτός που ανεβάζει το ηθικό του άλλου.
     
     
  5. Astarty

    Astarty Contributor

    Δεν σε είδα αγαπητέ μου. Αν σε έβλεπα να είσαι σίγουρος πως θα μπορούσα να πω περισσότερα.

    Όπως και να 'χει...προσοχή στα γκρεμοτσακίσματα.
     
  6. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    Διαβασα πως καποτε η Ριτα Χεϊγουορθ ειχε πει : "οι αντρες το βραδυ κοιμουνται με την Τζιλντα και το πρωϊ ξυπνανε με μενα...." ... ειχε απιστευτα δικιο ...
    καπου , κατι γινεται και χανεται η μαγεια , ο ποθος .... η μοναξια ή καλυτερα το να εισαι μοναχικος δεν ειναι βασανιστηριο αλλα διεξοδος απο καταστασεις διχως ενδιαφερον ....
     
  7. blindfold

    blindfold Contributor

    εχμ να είσαι κλεισμένος σε ένα ηχομωνομένο δωμάτιο και να είσαι με μια Αφέντρα και να ακούτε μαζί μουσική metal για ώρες ατέλειωτες ... και αυτή να γουστάρει και να πρέπει να γουστάρεις και εσύ ...


    αυτό είναι το ψυχολογικό ,άλλες εμπνεύσεις next time
     
  8. Yiannis

    Yiannis Regular Member

    Απάντηση: Re: Μπουντρούμια(post) γεμάτα βασανιστήρια.

    Και τι το κακο εχει η METAL ? Χαρη σου κανει. Και στον BDSM χωρο να μην ανηκεις
    η METAL και η ROCK ειναι ωραια φαση ετσι και αλλιως.

    Εδω μιλαμε για αληθινα βασανιστηρια  
     
  9. dimitriss

    dimitriss New Member

  10. ipakouossklavos

    ipakouossklavos Regular Member

    Αμάν Μαριάννα, τι είναι αυτά που λες; Έχω πάθει την πλάκα μου. Υπάρχει τέτοια γυναίκα; Μακάρι να ήμουν ο σκλάβος της. Είσαι καταπληκτική!
     
  11. soutzoukakia

    soutzoukakia His precious

    Το παραπανω μου θυμισε το ανεκδοτο:

    H CIA έκανε διαγωνισμό για να προσλάβει πράκτορες. Οι ενδιαφερόμενοι ήταν πάρα πολλοί αλλά μετά από συνεντεύξεις,ιστορικά κλπ κλπ ,μείνανε τρεις, δυο άντρες και μια γυναίκα. Για την τελική δοκιμασία τους πάνε μπροστά σε μια μεταλλική πόρτα και λένε στον πρώτο
    - Πίσω από αυτήν την πόρτα βρίσκεται η γυναίκα σου. Πάρε αυτό το πιστόλι και σκότωσέ την!
    - Δεν μιλάτε σοβαρά βέβαια,δεν θα έκανα ποτέ κάτι τέτοιο.. λέει ο άντρας και απορρίπτεται.
    'Ερχεται και ο δεύτερος, του λένε τις ίδιες οδηγίες και μπαίνει μέσα στο δωμάτιο. Δεν ακούγεται τίποτα για 5 λεπτά, ώσπου βγαίνει ο άντρας και λέει:
    - ...δεν μπορώ να το κάνω,δεν μπορώ να σκοτώσω την γυναίκα μου...
    Του λένε "δεν έχεις κότσια" και τον διώχνουν.΄Ερχεται η γυναίκα,της λένε ότι μέσα είναι ο άντρας της κτλ, με τα πολλά μπαίνει μέσα, ακούγονται πιστολιές απανωτές, ουρλιαχτά, χτυπήματα, κραυγές, χαμός δηλαδή. Μετά από μερικά λεπτά, η πόρτα ανοίγει σιγά-σιγά και από μέσα βγαίνει η γυναίκα. Σκουπίζει τον ιδρώτα από το μέτωπό της και λέει:
    - Το όπλο ήταν γεμισμένο με ψεύτικες σφαίρες. Επρεπε να τον κοπανάω με την καρέκλα για να πεθάνει....!!!

     
     
  12. skia

    skia Contributor

    δύο κορμιά όρθια, το ένα απέναντι από το άλλο.δύο ζευγάρια μάτια παγωμένα να κοιτιώνται μεταξύ τους.
    δε βρίσκουν κάτι να πουν.δε θέλουν κάτι να πουν.
    απλά σκηνές περνούν από μπροστά τους. τι κρίμα...