Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Μπουντρούμια(post) γεμάτα βασανιστήρια.

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Art and Literature' που ξεκίνησε από το μέλος Ηλίας, στις 7 Ιουνίου 2007.

  1. dora_salonica

    dora_salonica Contributor

    Με λυπάται.
     
  2. athmiss

    athmiss New Member

    Είναι τελεια αίσθηση τα βασανιστήρια σε σκλάβους.
     
  3. chocollata78

    chocollata78 Regular Member

    σε ενα-ενα ή σε πολλους μαζι;
     
  4. perfect_number

    perfect_number Regular Member

    Απάντηση: Μπουντρούμια(post) γεμάτα βασανιστήρια.

    (Κλεμενο.Για αυτους που τη βρισκουν με το φοβο)

    Μαζι με τον/την υπο,πατε σε ενα ερημικο μερος,οπου κατα τυχη βρισκετε ραγες τραινου.Τον δενεις σε αυτες και αρχιζεις τα βασανιστηρια ή ο,τι αλλο γουσταρεις τελοσπαντων.Ξαφνικα απο καπου μακρια ακουγεται το τρενο να ερχεται.Προσπαθεις να ξεκλειδωσεις γρηγορα τις χειροπεδες,αλλα τα χερια σου τρεμουν και σου πεφτουν τα κλειδια ενω το τρενο ειναι αρκετα κοντα.Τον παρατας και φευγεις τρεχοντας.Αυτος αρχιζει να ουρλιαζει καθως το τρενο...

    [Εχεις βρει μια διασταυρωση με ραγες τρενου.Φροντιζεις να μαθεις τα δρομολογια και δοκιμαζεις το μοχλο που εναλλασει τις ραγες για να δεις αν λειτουργει σωστα.Τη νυχτα που τις "βρισκετε κατα τυχη" πας και ξανατσεκαρεις το μοχλο που βρισκεται καπου εκει κοντα και τη κατευθυνση των ραγων με τη προφαση οτι πας για κατουρημα.]

    ...περναει απο τις διπλανες ραγες με μεγαλη ταχυτητα.
     
  5. female

    female Contributor

    Re: Απάντηση: Μπουντρούμια(post) γεμάτα βασανιστήρια.




    Την κηδεία από την καρδιακή προσβολή την καλύπτει το ΙΚΑ ή τη χρεώνεται ο/η Κ;

    :ρ  

     
  6. perfect_number

    perfect_number Regular Member

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Μπουντρούμια(post) γεμάτα βασανιστήρια.

        
     
  7. Elysium

    Elysium Contributor

    Re: Απάντηση: Μπουντρούμια(post) γεμάτα βασανιστήρια.

    Την κηδεία του θύτη μόλις σηκωθεί το θύμα;

    Ούτε Master, ούτε Dom, ούτε τίποτα.
    Απλά pure ξύλο μετά...
     
  8. perfect_number

    perfect_number Regular Member

    Απάντηση: Μπουντρούμια(post) γεμάτα βασανιστήρια.

    Μηπως καλυτερα να διαγραψω το ποστ μην εχουμε θυματα?? 
     
  9. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Καποτε ειχα εναν σκλαβο που ποθουσε οσο τιποτε να με πηδηξει!!!!
    Οχι μου αρεσε να κανω session μαζι του ομως το να πηδηχτω δεν μου εβγαινε με τον συγκεκριμενο τυπο, οχι επειδη ηταν ασχημος, αλλα στο θεμα "πηδημα" για καποιο ισως χαζο λογο ενοιωθα πως θα ξενερωνα!
    Ο τυπος ερχοταν σπιτι μου καθε μερα δεχοταν τα παντα, ομως παντα προσπαθουσε να καταφερει να με οδηγησει στο κρεββατι.
    Στην αρχη το διασκεδαζα! Υστερα ομως ολη αυτη η επιμονη και η κουτοπονηρια που χρησιμοποιουσε αρχισε να με ενοχλει!
    Και αποφασισα να εκδικηθω! Να του ισοπεδωσω καθε ανδρισμο!
    Καλεσα σπιτι αυτον και τον κολλητο του, με τον οποιον ειχα παλαιοτερα πηδηχτει, αλλα ο σκλαβος μου δεν το γνωριζε!
    Ηπιαμε καφε και οι τρεις και φροντισα η ολη φαση να οδηγηθει στο κρεββατι!
    Εδεσα τον σκλαβο μου, (ο κολλητος του ηξερε τι σχεση ειχε μαζι μου ο φιλος του) στο κρεββατι ανασκελα!
    Ανεβηκα απο πανω του στα 4! Και ο φιλος του με πηδηξε πισωκολλητα!
    Κι ενω ο σκλαβος ουρλιαζε και σφαδαζε αφου ηταν φουλ ερωτευμενος μαζι μου, κι ενω ο φιλος του με πηδουσε, εγω του ψιθυριζα στο αυτι :"Βλεπεις πως γαμανε οι αληθινοι αντρες μαλακα"?
    Σκληρο θα μου πειτε!
    Κι ομως, επρεπε να το κανω! Επρεπε να συμβει!
    Εγω μολονοτι Αφεντρα να στηθω στα 4, εκεινος να "ισοπεδωθει" και τελικα να ξεσπασει ενας τρομερος καβγας και συμπλοκη με τον φιλο του με τον οποιον ειμασταν σε συνεννοηση απο την αρχη!
    Επρεπε να με αντιπαθησει, να με μισησει!
    Να ξεκολλησει απο εμενα γιατι απο ο,τι ειχα πληροφορηθει κινδυνευε η οικογενειακη του ζωη εξ' αιτιας αυτου του "κολληματος"!
    Και μεσω αυτης της τιμωριας τα καταφερα και τον "ξεκολλησα"!
    Κατι που αρκετα χρονια μετα πληροφορηθηκε και ηρθε να με βρει και να με ευχαριστησει!
    Το βασανιστηριο του ηταν οτι πανω στο κρεββατι ενω ηταν δεμενος με χειροπεδες και βραχιολια στα ποδια χωρις να μπορει να κινηθει, κι ενω σε εκεινον φαινοταν το προσωπο της Αφεντρας, αφου και καμουτσικιες επεφταν και χαστουκια κλπ, στον φιλο του δινομουν με μεγαλη ευχαριστηση και ουρλιαζοντας απο ηδονη!
     
  10. Kits

    Kits Contributor

    Διαβαζω.... διαβαζω .... και λεω δεν μπορει, θα το πει!!


    και να που το ειπε!! 
     
  11. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Kits μου!!!!
    Μου αρεσει αφανταστα που εισαι εδω!!!!!!!
     
  12. alex_greece2

    alex_greece2 Regular Member

    Απλά εκπληκτικό Κυρία Μιρέλλα!!!!!!!!