Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Μπουντρούμια(post) γεμάτα βασανιστήρια.

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Art and Literature' που ξεκίνησε από το μέλος Ηλίας, στις 7 Ιουνίου 2007.

  1. dora_salonica

    dora_salonica Contributor

    Επιμένει να με λυπάται. Καταλαβαίνω πλέον ότι το κάνει για να με βασανίσει περισσότερο. Αυτό ανακουφίζει το μαρτύριο. Ως γνήσιο τσογλάνι, παίρνω φόρα και του αστράφτω ένα χαστούκι ανάποδο. Αποφεύγω να τον φτύσω δημοσίως. Αυτά είναι δικά του λημέρια.

    Μετά επιτέλους με τιμωρεί.

    Κι έτσι όλα επανέρχονται στην φυσική τους κατάσταση. Σύμφωνα με την φύση μας.

    (Υψηλή διαβάθμιση παραλογισμού. Καλά που φοράω ζώνη - όχι αγνότητας καλέ...) 
     
  2. Kits

    Kits Contributor

    Απάντηση: Re: Μπουντρούμια(post) γεμάτα βασανιστήρια.



    Εγω θα γυρνουσα και το αλλο μαγουλο...


    μετα θα γελουσα οσο πιο δυνατα μπορω!
     
  3. dora_salonica

    dora_salonica Contributor

    Re: Απάντηση: Re: Μπουντρούμια(post) γεμάτα βασανιστήρια.

    Σταμάτα να φαντασιώνεσαι Κιτσάκο...

    Ξέρεις ότι στην πραγματικότητα δεν μπορώ να βλάψω ούτε....μύγα!
     
  4. blindfold

    blindfold Contributor

    Re: Απάντηση: Re: Μπουντρούμια(post) γεμάτα βασανιστήρια.

    γιαυτό είσαι επικύνδηνη ,για το τρόπο με το οποίο θα ξεσπάσει αυτή η ανάγκη για κακό στους γύρω σου ...
    εγώ το καταπατώ κάνοντας κακό στον εαυτό μου ,αν περίμενα από σαδίστριες ... (να κάνουν κακό σε εμένα.. )
     
  5. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Re: Απάντηση: Re: Μπουντρούμια(post) γεμάτα βασανιστήρια.

    Εγω μπορω!
    Με φλιτ η με μυγοσκοτωστρα! 
     
  6. antonios

    antonios New Member

    incredible..
     
  7. dora_salonica

    dora_salonica Contributor

    Αυτό δεν είναι τίποτε Mirella μου. Εγώ κάποτε είχα έναν Αφέντη που με πηδούσε από το πρωί μέχρι το βράδυ συνεχόμενα (με ξυπνούσε και στη διάρκεια της νύχτας, εκεί κατά τις 4 τα ξημερώματα για ένα encore) και όλα αυτά χωρίς να με αγγίξει ποτέ!!!!!!

    Ηδονή.....!
     
  8. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Στις 4 τα ξημερωματα και καθε νυχτα???????Και χωρις να σε αγγιξει????????????
    Α επρεπε να του πεις "Με συγχωρειτε κυριε επιλοχια μιας και με προπονειτε για τα ΛΟΚ, ποτε ακριβως ειπατε οτι ορκιζομαστε????"
     
  9. Kits

    Kits Contributor

    Νομιζεις στα ΛΟΚ τους ξυπνανε στις 4 τα ξημερωματα??? μια χαρα κοιμουντε τα παληκαρια!!!
     
  10. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Τα μωρα μου!!!!!!!!! 
     
  11. Kits

    Kits Contributor


          
     
  12. dora_salonica

    dora_salonica Contributor

    Mirella μου πού να καταλάβεις εσύ από αυτά; Είσαι από την άλλη πλευρά. Ισχύς σου το μαστίγιο και η λαγνεία. Είμαι βέβαιη ότι εσύ κοιμάσαι τον ύπνο του Δικαίου (καλά, δεν κόβω και το λαιμό μου γι αυτό). Εγώ στρατιωτάκι είμαι. Κι όταν συνηθίσεις να σε ξυπνούν στις 4 τα ξημερώματα είναι δύσκολο να πεις στο σώμα σου, ξέρεις, χαλάρωσε, οι σκιές μας τελείωσαν. Κοιμήσου βλαμμένο να ξεκουραστείς. Γίνεται;

    Κι αν γίνεται, πώς;

    Όσο για το πότε ορκίζομαι, άστο καλύτερα, έχω πολλές φυλακές. Είμαι πολύ άτακτο στρατιωτάκι. 

    (Το χωρίς να με αγγίξει είναι σχήμα λόγου φυσικά - με μία δόση παράλογης κυριολεξίας).