Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Μπου !!!

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Ηλίας, στις 12 Μαρτίου 2007.

  1. hermis

    hermis Regular Member

    Απάντηση: Μπου !!!

    Ο άνθρωπος είναι ον αχόρταγο από την φύση του. Από την άλλη κανείς δεν παύει να αναζητάει κάθε μέρα όλο και πιο πολλά και σίγουρα για την προσωπική του ζωή διότι του έρχονται όλο και πιο πολλά δεδομένα.

    Αναζητώ το υποκειμενικό μου ορθό στον δικό μου τρόπο σεξουαλικής ζωής που γνωρίζω καλά πως είναι μέσα από το BDSM. Τρόπος σεξουαλικότητας είναι για εμένα το BDSM.
    Εδώ το πρόβλημα είναι τραγικό με τις vanilla σχέσεις δεν θα είναι ακόμα παραπάνω στις BDSM που έχουν ιδιαιτερότητες ??
    Αν σας φαίνεται περίεργο θεωρώ τον εαυτό μου ιδιαίτερο βάσει την σεξουαλικότητα μου. Ιδιαίτερο και όχι Ελέφαντα γιατί είμαι με τους λίγους και όχι με τους πολλούς…
    Όσο το δεδομένο είναι μεγάλο τόσο πιο δύσκολη είναι και η λύση του όταν θέλεις για μια ζωή να την περάσεις με τον τρόπο ΜΑΣ.
    Και επειδή τα δικά μου δεδομένα είναι πολλά άρα και η λύση πρέπει να έχει ώριμες επιλογές.
    Και οι ώριμες επιλογές θέλουν την διαμόρφωσή τους…
    Αυτό κάνω… Μπού!!!

    Με εκτίμηση

    hermis
     
  2. phoenixxx

    phoenixxx Regular Member

    <Αχ! τρόμαξα!>

    Λατρεία, αφοσίωση, ηδονή, αγάπη για υπέροχα παιχνίδια, πόθος να ξεπερνάω τον εαυτό μου, αναζήτηση, φετιχισμός σε συνδυασμό με ηδονή, φετιχισμός σε συνδυασμό με πόνο, στοίχημα με τον εαυτό μου, εμπιστοσύνη, ενδυνάμωση μέσα από την παράδοση, αναζήτηση των ορίων μου.
     
  3. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Μπου !!!

    Kάθε φορά που κάνω κάτι που πραγματικά εκτονώνει ,ικανοποιεί και επιβεβαιώνει διάφορα κομμάτια του εγώ μου,νιώθω πως το πρόσωπο μου έχει την ανέμελη έκφραση που θα μπορούσε ποτέ να έχει...Αν δεν με ξέρεις,ίσως είναι οι μόνες φορές που θα μπορούσες να με ρωτήσεις αν είμαι ερωτευμένος..Αν όμως με ξέρεις,από τον τρόπο που θα σου μιλήσω ,θα καταλάβεις πως έγινε αυτό που ήθελα εγώ..ότι και να ήταν αυτό  
     
  4. gaby

    gaby Guest

    Κι εγώ το ίδιο, επικίνδυνη η μεταξένια τελικά  

    Εν πάσει περιπτώσει... το τί δηλώνω είναι δεκατοβάθμιας σημασίας σε σχέση με το τί βιώνω ως προς την Κυριαρχία και την υποταγή. Μία αχνή αναλαμπή βιωμάτων.

    Κίνητρο, ο μονόδρομος της ερωτικής πραγμάτωσης.

    Για να λάβουν τα όνειρα εκδίκηση...
     
  5. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Η ηδονή και η λέξη είναι βαριά για μένα …

    Πνεύμα , σώμα , ένστικτο , έμπνευση , όλα αναζητούν την καύσιμη ύλη τους μέσω της ηδονής.

    Ηδονή που γίνεται πολύχρωμη μόνο όταν συναντά πνεύματα που παιδεύονται , που αγριεύουν , που θολώνουν , που παρασύρονται , που αποπλανούνται και διαφθείρονται σε όλο το φάσμα , από το όριο του αδιόρατου μέχρι αυτό του βιασμού . Που με μία φράση όπως θα έλεγα ξεγυμνώνονται από κάθε ανθρώπινο κομπασμό …

    Όμορφε μου Πετράν , η φίλη σου είπε το εξής …
    «Γιατί μεγαλύτερη Γκαύλα από την εξουσία δεν υπάρχει !»
     
  6. sapfw

    sapfw λιβελούλα Contributor

    Απάντηση: Μπου !!!

    τι αναζητώ... να γεμίσω το κενό μέσα μου...
     
  7. zoyzoy_

    zoyzoy_ Contributor

    Εγώ πάλι όσες φορές έχω προσπαθήσει να βρω το κίνητρο, εκεί που λέω ότι το βρήκα, κάτι γίνεται και πάλι αλλάζει. Ώσπου τελικά σταμάτησα να αναρωτιέμαι για τα κίνητρα, τα γιατι και τα πως και πολύ απλα ευχαριστώ κι ευχαριστιέμαι 
     
  8. MasterJp

    MasterJp Advisor Staff Member In Loving Memory

    Re: Απάντηση: Μπου !!!

    be carefull what you wish dear girl <s>
     
  9. G_E

    G_E Contributor

    Re: Απάντηση: Μπου !!!

    Με αφορμή το post της sapfw … μερικές σκέψεις (όχι κατ’ ανάγκη σχετικές με ότι μπορεί να εννοεί η sapfw).

    Δυστυχώς τα κενά μέσα μας είναι σαν καταβόθρες, σα μαύρες τρύπες του διαστήματος. Όσο κι αν τα ταΐζει κανείς με σχέσεις, ηδονές, αλκοόλ, χόμπι, εργασία, δραστηριότητες, ή ότι άλλο, τα καταβροχθίζουν και μένουν εκεί. Μερικές φορές το κάνουν, ακριβώς για να μείνουν εκεί.

    Ο μόνος τρόπος είναι να τα γνωρίσει και να τα αποδεχθεί κανείς και να ζήσει μ’ αυτά. Η αποδοχή δεν τα εξαφανίζει αλλά τα γαληνεύει.
     
  10. bodyfull69

    bodyfull69 Regular Member

    Ηδονή, απλά!
     
  11. Eri

    Eri

    Και της διαστροφης.....
     
  12. DreamMaster

    DreamMaster Regular Member

    Από το προφίλ μου:

    Με απασχολεί εντελώς, αλλά εντελώς - και μόνον - η απόλαυση. Αυτό συμβαίνει επειδή έχω πολύ πλούσιο ψυχικό και συναισθηματικό κόσμο, πράγμα που μου επιτρέπει να είμαι κυνικός. Στο σεξ.