Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Μπου !!!

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Ηλίας, στις 12 Μαρτίου 2007.

  1. zoyzoy_

    zoyzoy_ Contributor

    Re: Απάντηση: Μπου !!!

    Ναι, η αλήθεια είναι πως πρέπει, γιατί ουκ ολίγες φορές την εχω πατήσει 
    Anyway, thank you for the advice MasterJp 
     
  2. naida

    naida Regular Member

    Επιφανειακό κίνητρο είναι το παιχνίδι.
    Λίγο πιο μέσα ως κίνητρο είναι η "αφύπνιση" μου και όπως έγραψε η sapfw να γεμίσω το κενό μέσα μου.
     
  3. Lycaon

    Lycaon Regular Member

    Απάντηση: Μπου !!!

    ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΩ. Μονάχα αυτό.
     
  4. Mikra_Psemata

    Mikra_Psemata Contributor

    Απάντηση: Μπου !!!

    Παιχνίδι, σεξ, ηδονή ..
     
  5. Mannia

    Mannia Regular Member

    Απάντηση: Μπου !!!

    Θα μπορουσα να ξεκινησω απο την παιδικη μου ηλικια και να βρισκω ενα ενα τα κινητρα, πολλα απο αυτα τοτε δεν μπορουσα να τα εξηγησω και απλα τα προσπερνουσα. Ομως θα ειναι δυσκολο να ξετυλιξω το νημα αυτο. Για αυτο θα μεταπηδησω στο πολυ μετα.
    Μεσα στις vanila σχεσεις μου, διαπιστωνα καθε φορα, και ολο περισσοτερο, το ποσο πιεζα τον εαυτο μου να ανεχθω αυτου του ειδους τροπου ζωης και λεω να ανεχθω διοτι με τα χρονια που περνουσαν ολο και το κενο μεσα μου μεγαλωνε, η δυστυχια η δικη μου, βλεποντας ανθρωπους γυρω μου να ειναι ευτυχισμενοι, ευχαριστημενοι με αυτον τον ιδιο τροπο ζωης και εγω δεν μπορουσα, ανθρωπους να χαιρονται το σεξ κι εγω στην καλυτερη.. απλα να εκτονωνομαι, πολλες φορες να βαριεμαι αυτην την διαδικασια και να καταληγω να το κανω για να το κανω κι αυτο γιατι δεν υπηρχε το ερεθισμα στην ψυχη και στο μυαλο! Πολλες φορες ειχα μπει σε σκεψεις του τυπου "τι μου συμβαινει, γιατι εγω ετσι κι οχι σαν τους πολλους, τι ειναι αυτο που θελω, τι λειπει" κ.λ.π. και σιγα σιγα η δυστυχια εγινε θλιψη, η θλιψη καταθλιψη και εφτασα στο σημειο να απομονωσω τον εαυτο μου απο καθε ερωτικη και συντροφικη αναζητηση.
    Κλεισμενη στο σπιτι μου και στον εαυτο μου, η σκεψη του οτι ετσι τουλαχιστον δεν θα χρειαστει να "κανω αγγαρια", με εκανε να νιωθω καλυτερα.
    Οσπου ανακαλυψα τουτον εδω τον χωρο. Αν χρησιμοποιησω την λεξη "Ανασταση" ισως να θεωρηθει και υπερβολη για καποιους, οχι ομως για μενα. Βεβαια στην αρχη προσπαθουσα να μην αφαιθω αμεσως με το σκεπτικο οτι ειναι κατι καινουριο και ισως απλα αυτο απο μονο του το γεγονος να με ενθουσιαζει.
    Ψαχνοντας ομως και μαθαινοντας ολο και περισσοτερα, θα πω το εξης: ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΗΜΟΥΝ "ΚΑΥΛΩΜΕΝΗ", σωμα, ψυχη!
    Ειχα ανακαληψει που οφειλοταν η δυστυχια μου, η πληξη που μου προσφερε μεχρι τοτε ο τροπος ζωης μου, γιατι περι αυτου προκειται! Τροπος ζωης, η ιδια η ζωη! Η οποια περιλαμβανει τα παντα τωρα πια!
    Σεξ, ηδονη, παιχνιδι, ενστικτο, εμπνευση, ενα ταξιδι μεσα στην ζωη!
    Αυτη ειναι η ζωη που μου ελειπε, αυτη γεμισε την ψυχη μου και ζωντανεψε το κορμι μου!
     
    Last edited: 20 Μαρτίου 2007
  6. blindfold

    blindfold Contributor

    ηδονή
    μαζοχισμός
    παιχνίδι

    να μην εξηγω θα γίνω κακός ...
     
  7. Mikra_Psemata

    Mikra_Psemata Contributor

    Απάντηση: Μπου !!!

    Παιχνίδι, ηδονή, σεξ, ανοιχτούς ορίζοντες..
     
  8. Απάντηση: Μπου !!!

    Μάλλον αποτελεί για μένα τον σαδιστικότερο τρόπο για να εκφράσω τον μαζοχιστικό μου Έρωτα.
     
  9. blindfold

    blindfold Contributor

    Απάντηση: Μπου !!!

    δεν μπορώ να "δώσω rep" οπότε ... απλά +1
     
  10. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Απάντηση: Μπου !!!

    Γιατί;
     
  11. Απάντηση: Μπου !!!

    Χμμμ... θα έλεγα επειδή αυτό με κάνει ευτυχισμένη, αλλά δεν με κάνει...

    Με κρατάει όμως ζωντανή με τον καλύτερο -για μένα- δυνατό τρόπο.