Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Μπότες ή γόβες;

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM & Fetish' που ξεκίνησε από το μέλος gh_kai_ydwr, στις 15 Φεβρουαρίου 2006.

?

Μπότες ή γόβες;

Poll closed 25 Φεβρουαρίου 2006.
  1. Μπότες

    0 vote(s)
    0,0%
  2. Γόβες

    0 vote(s)
    0,0%
  3. Δεν έχει σημασία, τα παπούτσια δεν κάνουν την Αφέντρα

    0 vote(s)
    0,0%
  1. Battleship

    Battleship New Member

    μπότες ή γόβες? και τα δύο έχουν την μαγεία τους αλλά εγώ προτιμώ τις γόβες εξάλλου πάνε μια χαρά με το .... τίποτα!
     
  2. ShyMistress

    ShyMistress Regular Member

    πανω μου προτιμω τις μποτες αλλα γενικοτερα μου αρεσουν περισσοτερο οι γοβες..
    Αλλα καλυτερα απο ολα νομιζω οτι ειναι τα ψηλοτακουνα πεδιλα, θα συμφωνησω με τον προλαλησαντα (leopoldos)
     
  3. Battleship

    Battleship New Member

    Από την πλευρά μου αν υπάρχει κάτι που σιχαίνομαι είναι να βλέπω τα δάχτυλα των ποδιών. Για αυτό τον λόγο δεν μου αρέσουν και τα πέδιλα
     
  4. Mavrobasilis

    Mavrobasilis Regular Member

    Battleship, είναι εξαίρετο θέαμα ένα όμορφο, λιγναστραγαλάτο ποδαράκι με ζαρίφικο coup de pied και δοξαρωτή καμάρα που καταλήγει σε χαριτωμένα δαχτύλια με νυχάκια σα ροδοπέταλα.

    Apropos, εξαίρετος ο τρόπος που παρέκαμψες τον περιορισμό των πέντε posts.  
     
  5. shoe_fetish

    shoe_fetish New Member

    1. ΜΠΟΤΕΣ : Για εμενα οι ψηλοτακουνες , μυτερες ειναι το απολυτο παπουτσι (ασε που θελουν και περισσοτερη ωρα γλυψιμο  )
    2. ΓΟΒΕΣ : Επισης τα ίδια με τις μποτες  
    3. ΠΕΔΙΛΑ : Οσο πιο ψηλά τοσο πιο καλα . Φυσικα για τα πεδιλα, πρεπει τα νυχάκια να ειναι αψογα , γι'αυτο Ladys προσοχη !! 
     
  6. mars

    mars Guest

    Hard dillema to answer! Well, high heeled stileto boots, with a sample of a chain hunging from tha ankle!!!
     
  7. Battleship

    Battleship New Member

    RE: RE: Μπότες ή γόβες;

    De gustibus et de coloribus non disputandum κοινώς περί ορέξεως κολοκυθόπιττα και είμαι σίγουρος ότι κάποιος ή κάποια θα βρεθεί που θα γράψει ότι λατρεύει την κολοκυθόπιττα.
     
  8. ipakouossklavos

    ipakouossklavos Regular Member

    RE: RE: Μπότες ή γόβες;

    Πράγματι leopoldos και για μένα τα ψηλοτάκουνα πέδιλα μάλλον είναι οπτικά ότι πιο ερεθιστικό. Μετά έρχονται οι γόβες (ειδικά χωρίς καλτσόν). Όμως δεν πρέπει να ξεχνάς ένα τρομερό πλεονέκτημα που έχουν οι μπότες ειδικά το καλοκαίρι. Εγκλοβίζοντας τα πόδια δημιουργούν οσμή και κάνουν τις πατούσες πολύ πιο νόστιμες. Για φαντάσου μια αφέντρα με 40 βαθμούς να φοράει για μερικές μέρες μπότες χωρίς να πλύνει τα πόδια της. Το σκέφτομαι και ερεθίζομαι.
     
  9. pepy23

    pepy23 New Member

    gobes kale kai pali gobes an kai tha simfwnisw kai me tin kyria pio pano arkei na ksereis tin epoxi kai ola kala einai

     
  10. georgesub

    georgesub New Member

    Πέδιλα.... ψιλοτάκουνα.... με καλοβαμένα νύχια....

    θα μπορούσα να τα γλύφω για μια αιωνιότητα
     
  11. latexduck

    latexduck Contributor

    Μπότες.... Ψηλώνουν και ομορφαίνουν τα πόδια Της Αφέντρας...
     
  12. nastyhabits

    nastyhabits New Member

    προτιμώ τις γόβες και περισσότερο απ' όλα βέβαια αν και εκτός ψηφοφορίας τα πέδιλα .Φυσικά πάντα με τακούνι λεπτό .Τώρα είδος? τα πάντα από καλασσικά μέχρι αυτά τα σχετικώς καινούρια διαφανή