Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Μυαλό.......

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος Antediluvian, στις 25 Ιουνίου 2018.

  1. Nikos_34_Thess

    Nikos_34_Thess Regular Member

    Προτιμώ να ειναι άμυαλος ,χωρίς παιδεία ,χωρίς τρόπους και με μηδενικό savior vivre...Και να μην έχει πιάσει ποτε NY Times στα χέρια του .
     
  2. Antediluvian

    Antediluvian It's your mind that you have to convince.

    Χωρις new york times?????? Να μην μπορει να πει ουτε paranormal activity? να τον ρωτανε whats your name και να λεει this is a dog?
     
  3. Nikos_34_Thess

    Nikos_34_Thess Regular Member

    Να ξέρει μόνο να σκάβει το χωράφι με τα γυμνά βρώμικα του νύχια και εκτός αυτού να του έχει απαγορευτεί το δικαίωμα ψήφου λόγο χαμηλού IQ...
     
  4. gazza

    gazza Regular Member

    Και εγω εξυπνος ελεγα οτι ειμαι 
    Αλλα τελικα αποδειχθηκα βλακομουτροοοο 
     
  5. vautrin

    vautrin Contributor

    Νομίζω πως το σεξ, σε όλους του τους τροπισμούς, είναι κυρίως υπόθεση σωμάτων και αισθήσεων, όχι ευφυίας ή μόρφωσης και όσοι ισχυρίζονται το αντίθετο, είτε ψεύδονται, είτε αυταπατώνται.

    Διαφορετικά ένα γερασμένο κορμί θα ήταν εξίσου ελκυστικό με ένα νεανικό κι η Ναόμι Κλάιν πιο σέξι από την Ναόμι Κάμπελ.
     
  6. jasmin sg

    jasmin sg My Way Contributor

    Μη το λέτε , υπήρξαν πολλές οι φορές που ξενέρωσα στο 5λεπτο με ένα απλά ελκυστικό κορμί . Η ανοησία είναι ντε καυλέ και δεν λεω ,καλό το μπαλ γκαγκ αλλά για ποση ώρα ?
     
  7. thief

    thief παλιοπαιδο ο Νικολακης Contributor

    τελικα ολες με το μυαλο κολανε να δω τι θα απογινουμε εμεις που κανουμε κορμι γιατι απο μυαλο ειμαστε κουκουτσι  

    ΥΓ. αν υπαρχει καμια που να την ενδιαφερει ΜΟΝΟ το κορμι < αν και δυσκολο το βρισκω > ας μου στειλει μηνυμα μυαλο μην ψαχνετε αυτο το εχουμε καψει εδω και χρονια
     
  8. Antediluvian

    Antediluvian It's your mind that you have to convince.

    χαχαχαχαχαχαχααχαχχαα αν δεν υπαρχει και λιγο το εγκεφαλικο παιχνιδι ομως ειναι λιγο ωμο και αδιαφορο. γνωμη μου παντα ετσι?
    αλλα ειπα και παραπανω, δεν ειναι μονο το κρεβατι, ειναι και ο χρονος που θα περασεις μαζι με καποιον.
    θελουμε λιγη ποιοτητα. αν ειναι να ρωταμε πχ τι ωρα ειναι και να απανταει μπλε, δεν εχει κανενα νοημα.
     
  9. Nikos_34_Thess

    Nikos_34_Thess Regular Member

    Αν υπάρχει καμια που δεν ενδιαφέρεται ουτε για κορμί ,ουτε για μυαλό παρακαλώ ας στείλει inbox .
     
  10. thief

    thief παλιοπαιδο ο Νικολακης Contributor

    υπαρχει και λιγο και πολυ... ολα ειναι σχετικα και το ωμο νοστιμο ειναι καποιες φορες καποια πραγματα τρωγονται μονο ωμα ...

    σε αλλους αρεσει το rare σε αλλους medium rare και σε αλλους το well done γουστα ειναι αυτα

    ΥΓ. τωρα τι να πω οτι στα 20 μου κοιτουσα το μυαλο ? ε ψεμματα θα πω
     
  11. Antediluvian

    Antediluvian It's your mind that you have to convince.

    @thief συμφωνω και με αυτα που γραφεις. αλλα το θεμα μου δεν ειναι το ωμο σαν ωμο. πιστευω καταλαβαινεις τι θελω να πω.
    εννοειται πως ολα ειναι θεμα γουστου. δεν ανοιξα το νημα για να διαφωνήσουμε. ομως τελευταια επεσε πολυ συζητηση για το συγκεκριμενο θεμα και ηθελα και αλλες γνωμες.
    και μην το λες αυτο για τις ηλικιες. λογικο να ψαχνουν να βγαλουν καποια "απωθημενα" οι μικροτεροι αλλα σε πληροφορώ εχω κανει πολυ καλυτερη κουβεντα με εναν 20αρη απο εναν 43αρη. και σου λεω συγκεκριμενα πραγματα.
    ειναι πολλα στη μεση, μπορει πχ καποιος/α να θελει καποιον/α μονο και μονο επειδη ειναι οντως χαζος/η.
     
    Last edited: 26 Ιουνίου 2018
  12. Πισω απο τον υπολογιστή ειναι αδυνατο να καταλαβει κανεις, αν ο άλλος /η εχει μυαλο η οχι.