Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Μυαλό.......

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος Antediluvian, στις 25 Ιουνίου 2018.

  1. Antediluvian

    Antediluvian It's your mind that you have to convince.

  2. thief

    thief παλιοπαιδο ο Νικολακης Contributor

    την τυχη μου μεσα  

    @Antediluvian δεν ειναι ολα θεμα γουστου ειναι και θεμα επιθυμιων ..
    γιατι ειμαιστε σε αυτον το χωρο γιατι ο καθε ενας απο εμας εχει μεσα του καποιες επιθυμιες σε αλλους ειανι κυριαρχικης φυσεως σε αλλους υποτακτικης το πως το ζει ο καθε ενας ειαι διαφορετικο αν του αρεσει αυτο που ζει μπραβο του
    ωρα το θεμα γουστου ειανι με ποιον/α θελω να ζησω αυτες τις επιθυμιες καπου εκει μπαινει και το γουστο << ισως και πολλα αλλα >> αλλος γουσταρει και καυλωνει με τα παιχνιδια κορμιου και αλλος με τα παιχνιδια μυαλου

    για το παραδειγμα που εδωσες ειπες οτι ειχες καλυτερη κουβεντα με τον 20αρι ομως ισως δεν ξερεις αν ο 43αρης γουσταρε να κανει κουβεντα μπορει απλα να μην τον ενοιαζε και το αντιστροφο το οτι ενας 20αρης ψαχνει για κορμι δεν συμαινει οτι
    δεν εχει μυαλο μπορει να συμαινει οτι δεν τον ενδιαφερει να κανει κουβεντα
     
  3. Antediluvian

    Antediluvian It's your mind that you have to convince.

    @thief χαχαχαχαχααχχα να σε κερασω ενα xanax? ενα tavor? μια λεμονιτα? χαλαρωσε, δεν εφερα αντίρρηση σε τπτ. ειπαμε, απλα κουβεντα κανουμε.
    εννοειται οτι σεβομαι την διαφορετικοτητα του καθενος εδω μεσα και τις επιθυμιες του και του γουστου και της παρανοιας και της ανωμαλιας και ολα.
    αλλη ηταν η ερωτηση μου. και σου εξηγησα. θελω να δω και την γνωμη των αλλων οχι απλα τως 3-4 ατομων που το συζητησαμε μεχρι αηδιας.
     
  4. Antediluvian

    Antediluvian It's your mind that you have to convince.

    @Ωριμος μπεμπης αν σου λεει μαλακιες απο πισω, μαλακιες θα σου λεει και μπροστα απο αυτον, να εισαι σιγουρος.
     
  5. tithon

    tithon Contributor

    ενώ οι κορμάρες φαίνονται με τη μιία.
     
     
  6. Θεωρώ οτι face 2 face γινονται ολα
     
  7. Αν δεν είναι photoshop
     
  8. Dux

    Dux Regular Member

    Προβλέπω το νήμα να αποτελεί μνημείο για τις επόμενες βδσμικές γενιές.
     
  9. ilias1

    ilias1 https://vimeo.com/61962404 Contributor

    Έχω συναντήσει πολλους.
     
  10. charlotte

    charlotte «Μηδείς αγεωμέτρητος εισίτω μοι την θύρα»

    Εσύ να προσέχεις μη και σε κανένα ραντεβουδάκι σκάσει ο μπάμπης ο σουγιάς!!!         έχω ακούσει οτι τελευταία περιδιαβαίνει τα λημέρια μας με κάτι φώτο μούρλια!    
     
  11. Αυτο που λες, εξηγησε μου αν θες, πως κωλαει μ αυτο που γραφω
     
  12. Pourquoi pas?
    Είναι σαν να λέμε ότι μέσα από έναν υπολογιστή δεν μπορείς να κάνεις μια φυσιολογική καθημερινή συζήτηση. Ακόμη και μέσω αυτής, καταλαβαίνεις αρκετά.