Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Μόνο 2 ώρες μπορώ Κυρία...

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος ipakouo_skilaki, στις 7 Μαρτίου 2009.

  1. Dessex

    Dessex New Member

    Yeeeeeeah! 
     
  2. ipakouo_skilaki

    ipakouo_skilaki Regular Member

    Αρχίζει να με λύνει.Οι σφυγμοί μου ανεβασμένοι.Τι να περιέχει η συνέχεια;Δεν ξέρω ούτε τι ώρα είναι...Αφού με έχει λύσει με διατάζει να στηθώ στα 4 πάνω στο κρεβάτι.Το κάνω και τουρλώνω τον πισινό μου.Ξέρω τη συνέχεια...
    Αφ:Για να δούμε τι κάνει η τρυπούλα σου.
    Βγάζει τη σφήνα σιγά σιγά.Ήταν τόση ώρα μέσα μου χωρίς λιπαντικό.Πονάω λίγο.Νιώθω ένα κενό.Την έβγαλε...Σηκώνεται και μάλλον βάζει το στραπόν Της.Έρχεται πίσω μου και το ακουμπάει στην τρύπα μου.
    Αφ:Είσαι πολύ μεγάλη πουτάνα.Έβαλες μόνος σου το plug.Χωρίς λιπαντικό.Αλλά για αυτό μου αρέσεις.Ετοιμάσου να σε ξεσκίσω.
    Μόλις τελειώνει την πρότασή Της νιώθω το στραπον μέσα μου.Όλοκληρο μέσα μου.Να το κάνει τόσο βίαια κι εγώ να προσπαθώ απλά να ''αποκρούσω'' τα χτυπήματα Της.Με τρελάινει.Προσπαθώ να είμαι ήσυχος.Συνεχίζει να με πηδάει.Ευτυχώς το στραπον δεν είναι πολύ χοντρό,η τρύπα μου ήταν ήδη ανοιχτή και το λιπαντικό που έβαλε πάνω στο στραπον το κάνει να γλιστράει πανεύκολα.Μέτα από τόσο καιρό μάλλον χρειαζόμαστε πιο...χοντρό στραπον.Καθε φορά όμως δείχνει να το απολαμβάνει.Μέσα έξω γρήγορα.Θυμάμαι διάφορα όσο με πηδάει...τώρα σκέφτομαι μία άλλη φορά που έιχα κοιμηθεί εκεί και με είχει ολόκληρο το βράδυ δεμένο πάνω στο κρεβάτι.Ούτε εγώ θυμάμαι πόσες φορές με ξύπνησε απλά για να με πηδήξει.Με μία γρήγορη κίνηση βγαίνει,βάζει κι άλλο λιπαντικό.Βάζει 2 μαξιλάρια στο ύψος που είναι το στήθος μου.
    Αφ:Πέσε πάνω τους.
    Το κάνω έρχεται και ξαναμπαίνει μέσα μου.Έχω παραδωθεί.Ο πισινός μου τουρλωμένος όσο μπορώ,τα πόδια ανοιχτά και το υπόλοιπο σώμα μου πάνω στα μαξιλάρια.Με παίρνει σαν τρελή...Γουστάρει απίστευτα.Δεν χρειάζομαι κάτι άλλο.Η ικανοποίησή Της αρκεί...Χάνομαι.Με κάνει να νίωθω τόσο μεγάλη πουτάνα...
     
  3. fivos

    fivos Regular Member

      Κ'αλλοοοοοο
     
  4. irreversible

    irreversible New Member

    δεν φαντάζεσαι πόσο χαίρομαι που περνάς τόσο καλά!!!!!!!!!!!!!!!!!
    μακάρι να υπήρχαν περισσότεροι τόσο ευτυχισμένοι άνθρωποι....... οι κακογαμημένοι είναι πιο επικίνδυνοι από τους παντελώς αγάμητους......
     
  5. ipakouo_skilaki

    ipakouo_skilaki Regular Member

    Κάπου εκεί το απόλυτο ξενέρωμα...Το 2ωρο είχε περάσει.Χτυπάει η υπενθύμηση που ειχα βάλει στο κινητό.Έχει πάει 12.Πρέπει να φύγω.Το κατάλαβε.Βγαίνει σιγά σιγά από μέσα μου.
    Αφ:Ξάπλωσε ανάσκελα
    Ξαπλώνω.Με ενοχλεί λιγο η μέση μου.Λογικό.Έρχεται πάνω μου με αγκαλιάζει.Χαιδεύει το σώμα μου.
    Αφ:Κάθε μέρα βλέπω όλο και πιο καθαρά πόσο μεγάλη πουτάνα είσαι και μου αρέσει πολύ.Ελπίζω να σε ξαναδώ σύντομα.Είχα μία ιδέα σήμερα αλλά μάλλον θα την εφαρμόσουμε την επόμενη φορά.Βγάλε ότι έχεις πάνω σου,τακτοποίησε τα πράγματα,καθάρισε το στραπον και φύγε.
    Είμαι τόσο καλά.Μα τόσο καλά.Κάνω ότι ακριβώς μου είπε και όταν τελειώνω πλησίαζω στο κρεβάτι όπου είναι ξαπλωμένη,γονατίζω,φιλάω τις μπότες Της.
    υπ:Ευχαριστώ Κυρία.Πέρασα υπέροχα.Ελπίζω κι Εσείς το ίδιο.
    Αφ:Καληνύχτα πουτάνα...
     
  6. γε.....ΟΡΓΙΟΣ

    γε.....ΟΡΓΙΟΣ Regular Member

    εδώ κολλάει το αφήσαμε το γάμο και πήγαμε για πουρνάρια. μητσοτάκη σε φωνάζουν και σένα δικέ μου?  ))))))))
    συνήθως το καλό το φυλάνε για το τέλος. πολύ ανατρεπτικό σενάριο. κρίμα.
    τουλάχιστον μέχρι το διάλειμα η πλοκή ήταν υπέροχη είχε σασπενς.
     
  7. ipakouo_skilaki

    ipakouo_skilaki Regular Member

    Αγαπητέ έχω μάθει να απολαμβάνω την κάθε στιγμή στη ζωή μου.Είτε κρατάει ένα λεπτό έιτε ώρες.Έχω κάνει τις επιλογές μου στη ζωή μου καλώς ή κακώς.Η ζωή είναι μία εμπειρία...  
     
  8. johnnys

    johnnys Regular Member

    Απάντηση: Re: Μόνο 2 ώρες μπορώ Κυρία...

    Συμφονώ απόλυτα.        
     
  9. Y13

    Y13 Regular Member

    Να βρεις συντομα κανα 3ωρο-4ωρο ελευθερο να μαθουμε την συνεχεια και τι εχει στο πισω μερος του μυαλου της που δεν προλαβε........................ 
     
  10. blindfold

    blindfold Contributor

    να και μία ιστορία με κυριαρχική που δεν έχει κόμπλεξ να απόλαυσει ολοκληρωμένο έρωτα ..  
     
  11. elGreco1969

    elGreco1969 New Member

    καλή ιστορία
     
  12. ipakouo_skilaki

    ipakouo_skilaki Regular Member

    Σε ευχαριστώ...