Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Μ2Μ FistFucking

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Τεχνικές' που ξεκίνησε από το μέλος gatos_ff, στις 11 Μαρτίου 2014.

  1. gatos_ff

    gatos_ff New Member

    Γεια χαρά

    Τα τελευταία 5 χρόνια ασχολούμαι με το Fist Fucking (Male2Male), θα τολμούσα να πω σε επίπεδο λατρείας.

    Θα ήθελα να θέσω στην ομάδα το εξής ερώτημα που με απασχολεί και αν υπάρχουν κάποιοι φίλοι που μπορούν να καταθέσουν την άποψή τους.

    Το ερώτημα λοιπόν:

    - Πως είναι δυνατό να μεγιστοποιηθεί η αντοχή του παθητικού για να μπορέσει να φτάσει στο επίπεδο πολύωρων sessions, χωρίς τη χρήση ψυχοτρόπων.

    - Υπάρχει, ίσως, τεχνική "χαλάρωσης" και "ηρεμίας" του πρωκτού, ώστε να εφαρμόζεται στα "διαλείμματα"?

    Ευχαριστώ

    Gatos_FF
     
  2. AuroraBorealis

    AuroraBorealis Άπαντα είναι μπίζνες

    Ψυχοτρόπων ?

    Και από την άλλη πόση ώρα μπορεί κάποιος ενεργητικός να έχει το χέρι του χωμένο στον κώλο κάποιου άλλου δηλαδή? Και όλη αυτή την ώρα τι κάνει? Βλέπει τηλεόραση? Γιατί με ένα χέρι, ειδικά αν είναι το αριστερό, ελάχιστα άλλα πράγματα μπορεί να κάνει.

    Και τι τεχνική χαλάρωσης και ηρεμίας θα μπορούσε να υπάρξει όταν ο άλλος δεν έχει πρωκτό πλέον?

    Τώρα σορρυ για το ποστ μου αλλά κάποια πράγματα μου φαίνονται εξωπραγματικά.
     
  3. gatos_ff

    gatos_ff New Member

    Απάντηση: Μ2Μ FistFucking

    Ψυχοτρόπες ουσίες = ναρκωτικά

    Καθόλου εξωπραγματικά, πολύ πολύ αληθινά ... :-D
     
  4. lexy

    lexy .ti.va.

    Απάντηση: Re: Μ2Μ FistFucking


    Μάλλον είναι sessions για αμφίχειρες...

    Πολλές πολλές ενστάσεις για τις ψυχοτρόπες.
     
  5. gatos_ff

    gatos_ff New Member

    Απάντηση: Μ2Μ FistFucking

    Δεν αντιλαμβάνομαι τι αφορούν οι ενστάσεις ακριβώς? Δεν ορίζω εγώ την ορολογία των πραγμάτων ...

    http://el.wikipedia.org/wiki/http://el.wikipedia.org/wiki/Κατηγορία:Ψυχοτρόπες_ουσίες

    Επί της ουσίας του ερωτήματος αν υπάρχει κάποιο σχόλιο και όχι για τις περικοκλάδες, από κάποιο μέλος που έχει γνώση/εμπειρία του θέματος θα το εκτιμούσα ιδιαίτερα (...)

    Thanks
     
  6. lexy

    lexy .ti.va.

    Απάντηση: Μ2Μ FistFucking

    Οι προσωπικές ενστάσεις αφορούν στη χρήση τέτοιων ουσιών γενικότερα και ειδικότερα κατά τη διάρκεια "παιγνιδιού".

    Επί της ουσίας του ερωτήματός σου - και περικοκλάδων, επίσης - δεν έχω γνώση  
     
  7. gatos_ff

    gatos_ff New Member

    Απάντηση: Μ2Μ FistFucking

    Δε διαφωνώ στο θέμα χρήσης τους, άλλωστε το ανέφερα από την αρχή στο ερώτημα "ΧΩΡΙΣ" αυτές είναι το ζητούμενο.

    Επίσης, αν δεν είναι γνωστό ίσως σε αρκετά από τα μέλη, στο gay χώρο και ιδιαίτερα σε fist sessions η χρήση ουσιών είναι περίπου καθεστώς σε υπερβολή (δυστυχώς ή όχι είναι θέμα άποψης, αλλά η πραγματικότητα αυτή είναι...)

    Ας δούμε αν λοιπόν κάποιο άλλο μέλος έχει να προσφέρει κάποια γνώμη / τεχνική (ελπίζω) :-D

    Gatos_FF
     
  8. Απάντηση: Μ2Μ FistFucking

    Πολυωρα sessions εχω καταφερει ως παθητικος να κανω μονο με χρηση πολυ λιπαντικου και με ψυχοτροπο.... αλκοολ! Προτεινω to durex play perfect glide που διαρκει 2-3 φορες περισσοτερο απο ενα απλο λιπαντικο οποτε χρειαζεται πιο πολυ αραια να γινεται επαλειψη λιπαντικου.
     
  9. gatos_ff

    gatos_ff New Member

    Απάντηση: Μ2Μ FistFucking

    durex play perfect glide ?

    Πολύ ενδιαφέρουσα ιδέα, θα το μελετήσω στην πράξη να δω τι συμπεριφορά του, δεν το έχω δοκιμάσει ποτέ ως λιπαντικό.

    Ευχαριστώ

    Υ.Γ. Άλλες προτάσεις από άλλα μέλη, φυσικά δεκτές  
     
  10. Απάντηση: Μ2Μ FistFucking

    Ειναι απιστευτα γλιστερο και αν σε αλλο λιπαντικο επρεπε καθε μιση ωρα να προσθετεις κι αλλο επειδη τελειωνε η δραση του, το perfect glide θα γλιστραει για πανω απο μια ωρα. Ενδεικνυται για καθε πρωκτικη χρηση.
     
  11. monrelhs

    monrelhs New Member

    Απάντηση: Μ2Μ FistFucking

    οταν η Θεα και Κυρια μου μου κανει f.f χρησιμοπηοιουμε agua glide που ειναι πολυ καλο λιπαντικο. μ αρεσει πολυ το f.f αρα η Κυρια μου το δινει μονο για εφχαριστηση οταν ειμαι καλος. για να φτασεις ομως εκει χρειaζετε πολυ υπομονη δεν ξερω αν γινετε για πολυωρα session.
     
  12. thanasis

    thanasis Contributor

    Νομίζω οτι η βέλτιστη/ασφαλέστερη μέθοδος για να μπορεί να αντέξει το υ το πρωκτικό φίστινγκ είναι η εκπαίδευση σιγά-σιγά με πρωκτικές σφήνες όλο και μεγαλύτερης διαμέτρου. Συμφωνώ οτι η καλή επιλογή λιπαντικού είναι sine qua non.