Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Νέα..

Συζήτηση στο φόρουμ 'Νέοι στον χώρο του BDSM' που ξεκίνησε από το μέλος RainyCloud, στις 21 Οκτωβρίου 2019.

  1. RainyCloud

    RainyCloud New Member

    Καλησπέρα σε όλα τα μέλη αυτού του υπέροχου foroum. Είμαι νέα στο χώρο. Έτσι νομίζω τουλάχιστον. Γιατί κάποια στιγμή όσο κόντρα κι αν προσπαθήσεις να πας στη φύση σου.. Εκείνη θα νικήσει. Θα ήθελα την άποψη των έμπειρων και μή.
    Σχέση 5ετης, που προσπαθώ το τελευταίο διάστημα να την παρασυρω σε καταστάσεις μη vanilla. Δεν ξέρω αν θα τα καταφέρω.
     
  2. afentisbdsm

    afentisbdsm Regular Member

    Πολύ καλά κάνεις και αποδέχεσαι τη φύση σου
    Και πιστεύω ότι θα καταφέρεις να παρασύρεις την σχέση σου σε
    BDSMικές καταστάσεις
     
  3. Alpha Wolf

    Alpha Wolf Ενας, αλλα Λυκος.

    Πως παρασέρνεται μια σχέση σε BDSMικές καταστάσεις?
     
  4. afentisbdsm

    afentisbdsm Regular Member

    Με συζήτηση και ειλικρίνεια!
     
  5. Alpha Wolf

    Alpha Wolf Ενας, αλλα Λυκος.

    Δηλαδή. Γεια, θέλω να συζητήσω με ειλικρίνεια για να παρασσυρω τη σχέση μου σε BDSMικες καταστάσεις. Τι πρέπει να συζητήσω με ειλικρίνεια?
     
  6. afentisbdsm

    afentisbdsm Regular Member

    Αυτό θα το βρεις εσύ
     
  7. Alpha Wolf

    Alpha Wolf Ενας, αλλα Λυκος.

    Αααααα...
     
  8. RainyCloud

    RainyCloud New Member

    Η αλήθεια είναι πως δεν γνωρίζω πως να είμαι αλλιώς από αυτό που είμαι. Θέλω να πω και στις υπόλοιπες σχέσεις μου, χωρίς να το έχω συνειδητοποιήσει ήμουν πολύ περιποιητικη. Χαλί να με πατήσουν. Όχι στα συναισθήματα. Είμαι έξυπνη, μορφωμένη, οικονομικά ανεξάρτητη. Συζήτησα αντί να κλείνω τα μάτια και να φαντασιωνομαι. Ανοίχτηκα και διάβασα και βρήκα τον εαυτό μου και κατάλαβα ότι πάντα έτσι ήμουν. Βήμα βήμα τον έχω παρασύρει κάπως. Αλλά το χάνουμε στο εγκεφαλικό κομμάτι.
     
  9. Alpha Wolf

    Alpha Wolf Ενας, αλλα Λυκος.

    Θα πέσεις σε κάνα φωστηρα εδώ...
     
  10. RainyCloud

    RainyCloud New Member

    Διαβάζω μήνες εδώ μέσα.. Καταλαβαίνω τι λες..
     
  11. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Καλώς ήρθες!

    Δλδ?
     
  12. RainyCloud

    RainyCloud New Member

    Καλώς σε βρήκα. Δηλαδή, νομίζει ότι αρκεί το kinky κομμάτι στο σεξ. Ορμάει γρήγορα σε όλα σαν έφηβος. Στην αρχή έπαιζε ρόλο και το κατάλαβα. Τώρα είναι στη φάση που βλέπω να λύνεται και να βγαίνει κάτι. Επικεντρώνεται στα ψώνια απ το sex shop και στη σωματική βία. Δεν ξέρω αν με καταλαβαίνεις. Μπορώ να δώσω παραδείγματα. Ως πιο έμπειροι εδώ, δεν ξέρω αν θα χάσει την αξία του όλο αυτό.. Αν θα χαθεί στο δρόμο.. Αν είναι έμφυτο και δε γίνεται αλλιώς..