Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Νέος στο χώρο

Συζήτηση στο φόρουμ 'Νέοι στον χώρο του BDSM' που ξεκίνησε από το μέλος Anestis 1880, στις 7 Αυγούστου 2019.

  1. Anestis 1880

    Anestis 1880 New Member

    Καλησπέρα παιδιά..βρήκα την σελίδα τυχαία...είμαι φανατικός του bdsm με κάποια κολλήματα..δεν ξέρω αν είναι άρρωστα..Μ αρέσει πολύ το φιμωμα! Η δικιά μ είναι μικρή (19αρα) ενώ εγώ 26 και δεν γουστάρει τέτοια...έχετε να Μ προτείνετε κάτι? Ευχαριστώ
    Δέχομαι και inbox για συζήτηση
     
    Last edited: 7 Αυγούστου 2019
  2. dark-light

    dark-light Regular Member

    Αλλάζεις την μικρή...

    Μικρές υπάρχουν πολλές φιμωμα όμως...    
     
  3. Seras Victoria

    Seras Victoria Danger! Danger! High Voltage! Contributor

    Μάστερ δηλώνεις, δεν γνωρίζεις ;
     
  4. Dux

    Dux Regular Member

    Θα σε περιλάβουν κι εσένα οι μαστεράδες, θα δουν τι γράφουν οι κανόνες για την περίπτωση σου και μαύρο φίδι που σ' έφαγε.
     
  5. Φενριρ....

    Φενριρ.... Regular Member

    Καλώς ήρθες καλές διαδρομές...
     
  6. Raed

    Raed Dazed

    Κάνεις ότι σου είπε ο @dark-light αλλάζεις τη μικρή. Μη μου πεις ότι σου είπε "όχι" σε φίμωμα και εσυ υπάκουσες...
    Πρέπει να πούμε τους αντμίν να κρύβουν καλύτερα τη σελίδα.
     
  7. bumblebee

    bumblebee Contributor

    Οπως λεει και το βδσμ ρητο.

    Μικρο στομα (κωλο) δεν φιμωσες (εδειρες) ...μεγαλο δεν οριζεις

    Φιμωστη , φιμωστη !

    Και καλως ηλθες  
     
  8. Alpha Wolf

    Alpha Wolf Ενας, αλλα Λυκος.

    Μπα. Υπερβαλλεις. Με αυτα που λες, θα μας περασουν για τιποτε... απανθρωπους.

    Η λυση ειναι απλη. Βρηκαμε κατι νταμαρια εδω κοντα.

    Πρωτα παμε και τους βαζουμε να σπανε μαρμαρο με σφυρι και καλεμι. Βοηθα κι ο Αυγουστος, εχει νταλλα ηλιο.

    Αμα δε βαζουν μυαλο, παμε ενα βημα παραπερα. Παιρνουν τη θεση του μαρμαρου.
     
  9. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor



    Έχω αρρωστήσει, λέμε. 
     
  10. Anestis 1880

    Anestis 1880 New Member

    Όχι εντάξει .την κατάφερα..δεν ήταν απόλυτη. Απλα το κάνει για χάρη μου
     
  11. Raed

    Raed Dazed

     
     
  12. Ken Jackson

    Ken Jackson Imperious, choleric, irascible

    Πήγαινε το σιγά, σιγά, βιάζεσαι ;Γιατι βιάζεσαι ; Για αρχή, γλείψε καλά το μωρό σου, γλειφε το όλη μερα για κανα εξάμηνο, δειξτης πως ειναι η καυλα, σιγά, σιγά, μην βιάζεσαι και θα γίνουν όλα, απλα, μην εισαι μαλάκας και βιάζεσαι, γλείφε μέχρι να ξεχάσεις τις γεύσεις. Ακου και αυτό το κομμάτι , θα σε βοηθήσει.