Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Να ερωτεύεσαι ή να σ' ερωτεύονται;

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος íɑʍ_Monkeץ, στις 16 Αυγούστου 2015.

  1. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    ''Είσαι αυτός που θέλω κάθε βράδυ στ' όνειρα μου'' ;;; : ))
     
  2. ας το νομίζουμε, έστω : )
     
  3. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Tουλάχιστον οι σαδιστές δεν είναι αδιάφοροι για τον ''πόνο'' που προκαλούν.
     
  4. NoviceSeeker

    NoviceSeeker New Member

    Αλλα δεν απολαμβανουν παντα τον προσωπικο πονο. Οσο κι αν τους "διδασκει".
     
  5. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Δλδ;
     
  6. NoviceSeeker

    NoviceSeeker New Member

    Ο "πονος" παντα νας αφηνει μαθηματα. Τετοιας μορφης που ακομα κι ενας σαδιστης μπορει να κερδισει απο αυτα. Αλλα οταν ερωτευεσαι μονομερως, η συνταγη μπολικο πονο για το ατομο σου. Οταν σε ερωτευονται μονομερως, μπολικο πονο για τον αλλον και πιθανα "βασανα" που θα θελες να αποφυγεις.
     
  7. ἀστράρχη

    ἀστράρχη an asteroid ☆•○•°¤●° Contributor

    Δεν ερωτευομαι για να με ερωτευτουν και δεν θελω οταν με ερωτευονται να απαιτουν το ιδιο.

    Ειναι δυο τελειως διαφορετικα πραγματα..που οταν συντονιστουν ειναι υπεροχο!! οπως το να τελειωνετε ταυτοχρονα μαζι! αλλα γινεται και παραγινεται μια χαρα και οταν δεν υπαρχει συντονισμος...αρκει! (αρκει) να μην μπαινουν " μετρηματα" και δινω-ποσα παιρνω στη μεση.

    Αν ηταν να διαλεξω φυσικα διαλεγω και τα δυο! Αν πρεπει μονο ενα..θα πω να ερωτευομαι..! Η κατασταση στην οποια μπαινω, ο τροπος με τον οποιο βλεπω τα πραγματα και η ενεργεια που αυτοματα εμφανιζεται και με κανει πραγματικα αηττητη δεν συγκρινεται με τιποτα! Ερωτευομαι λοιπον..Εκεινον..αλλα δεν του το "χρεωνω" εγω το βιωνω .. αν θελει να νιωσει αυτο που μου βγαινει το ζητα..η τελοσπαντων με αφηνει να το ξερω και εγω το περναω . Αν τωρα νιωσει ερωτευμενος ειναι " δικη του" υποθεση δεν παει ανταλλαγη, και το " θα το νιωσει " μεχρι το " θα το εκδηλωσει" μεχρι το " θα περαστει σε μενα αυτο που εκδηλωνει" ειναι οοοοολη η υποθεση!και το αντιστροφο!

    Τι να τον κανω τον ερωτα..αν ο τροπος του δεν φτασει ποτε να με αγγιξει? και τι να το κανω αν με αγγιξει αλλα δεν με καλυπτει η δεν μου αρεσει? θα το προσπερασω επειδη ειναι " ερωτας?αγαπη?"..

    ο σκοπος δεν αγιαζει τα μεσα, για εμενα ποτε δεν ισχυε αυτο και ειδικα στις σχεσεις..

    Ειμαι ερωτευμενη και ειναι υπεροχο για εμενα, ε και ; τι νοημα εχει για τον αλλον ; αν δεν μπορεσει να το νιωσει; αν δεν περαστει αυτο με εναν η χιλιους τροπους; και..τι αμα τυχει και οι τροποι μου δεν του κανουν;

    Ειναι περιεργο αυτο που συμβαινει με τον ερωτα..αλλα γι αυτο , εγω, τον γουσταρω και τον υποστηριζω τοσο!
    Τον χρησιμοποιουν τον "κακομοιρο" σαν πρωτη και καλυτερη δικαιολογια. Η ευκολη λυση! -Γιατι φερθηκες ετσι κακα; -Ημουν ερωτευμενη δεν σκεφτομουν καθαρα.

    -Γιατι τον τρελανες τον ανθρωπο στις ανασφαλειες;
    -Ε..ερωτευτηκα και φοβηθηκα.

    Μμμμ τελεια! Μονο που ερωτας..δεν ειναι αυτο, ο ερωτας θελει κοτσια, και ψυχη, και ορεξη και λαμψη! Ο ερωτας θελει θαρρος και θελει να τον τιμας οχι να τον χρησιμοποιεις.

    Πολυ ρομαντικα; με συγχωρειτε αν..αλλα ειμαι χαρωπο και αρνουμαι να αλλαξω!
     
  8. Μαζοχιστής:
    Τι ερώτηση! Στο bdsm βρισκόμαστε.
    Φυσικά να ερωτεύομαι. Κατά προτίμηση, χωρίς ανταπόκριση.
    Δώσε πόνο!!!

    Σαδιστής:
    Τι ερώτηση! Στο bdsm βρισκόμαστε.
    Φυσικά να με ερωτεύονται. Το πιό οδυνηρό μαστίγωμα είναι του ατελέσφρορου έρωτα, γαρνιρισμένου με αμφιβολία και ενοχή...
    Νιώσε πόνο!!!

    Εγώ:
    Τον έρωτα δε τον διαλέγεις. Σε διαλέγει. Η μόνη σου επιλογή είναι με πόση ένταση θα τον ζήσεις. Ανοιξε μυαλό, καρδιά, ψυχή, μπούτια.
    Μα αν αποφασίσεις να υψώσεις κάστρα για να τον κρατήσεις μακριά, πρόσεξε μήπως, παράλληλα, φτιάχνεις μεθοδικά μιά κερκόπορτα...
     
  9. lizard_

    lizard_ his only purpose is A's pleasure

    καλα... ας υπαρξει πρωτα ενα θετικο κλιμα, λιγη χαρα, λιγος ενθουσιασμος και μετα βλεπουμε και για τον ερωτα...
     
  10. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

  11. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Δυο μέρες μπορεί να καθορίσουν δυο ζωές για πάντα. Γιατί μετά από αυτό, δεν είμαστε ποτέ οι ίδιοι άνθρωποι.
     
  12. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Ε και; Έχουμε γίνει ερωτοφοβικοί, ενώ θα έπρεπε να είμαστε ερωτομανείς ( ; )