Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Να ερωτεύεσαι ή να σ' ερωτεύονται;

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος íɑʍ_Monkeץ, στις 16 Αυγούστου 2015.

  1. episkeptis

    episkeptis New Member

    Είμαι από αυτούς και εγώ λοιπόν, χαχα, δεν πιστεύω να είσαι και εσύ τέτοια;
     
  2. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Ανάμεσα σε κείνες που "ερωτεύονται" και δεν το νιώθουν καν ούτε την στιγμή που το ξεστομίζουν. Αλλά τους βγαίνει από το στόμα σαν βατράχι ή από συνήθεια ή επειδή sex δίχως έρωτα τζιζ κακό.
    Και να μην υπάρχει έρωτας, no problem, θα τον "βρούμε" αν είναι να πηδηχτούμε.

    Και σε κείνες που ερωτεύονται και το νιώθουν τουλάχιστον την στιγμή που το λένε. Και ας το ξεχάσουν την αμέσως επόμενη. Και για τις καύλες τους δεν ψάχνουν δικαιολογίες ( που στο τέλος δεν χρειάζονται καν )...

    Προτιμώ χίλιες φορές τις δεύτερες.

    Ως προς το ερώτημα, δεν θα με χάλαγε αν τα όποια αισθήματα ήταν που και που αμοιβαία.
    Γιατί πέρα από ένα πήδημα, αν με την όποια εκείνη που θα πηδιόμουν, δεν θα ήμουν έστω και λίγο ερωτευμένος.
    Σαν βάρος που θα βιαζόμουν να πετάξω από πάνω μου θα την έβλεπα και τίποτ' άλλο.

    Αν θέλεις να ζήσεις πράγματα δυνατά, αληθινά, ο έρωτας ή ο "έρωτας" από μόνος του δεν φτάνει ούτε για πλάκα.

    Γνώμη...
     
    Last edited: 17 Αυγούστου 2015
  3. Dolce_vita

    Dolce_vita Regular Member

    το θεμα ειναι φιλε @peleas ποιος ή ποια κραταει τα κλειδια της κερκοπορτας
     
  4. Dolce_vita

    Dolce_vita Regular Member

  5. yagos69

    yagos69 Live with a dream, not a substance

    Ποιά η πλάκα αν έχει μπει ο άλλος σε αυτό το πανέμορφο παιχνίδι και όχι εσύ;
    Τώρα, όσο για την αντιμετώπιση; Ο Χρόνος είναι γιατρός λένε κάποιοι τρελοί...  
     
  6. Απαξ και δεν τα έχεις εσυ, θα στηρίζεσαι στην "καλοσύνη των ξένων".
    Η οποία είναι είδος εν ανεπαρκεία...
     
  7. Ότι κι αν κάνεις απ' τα 2 ή και σε συνδυασμό... μην το κάνεις βούκινο στο στρουμφοχωριό μας  
     
  8. Dolce_vita

    Dolce_vita Regular Member

    η καλοσυνη των ξενων υπαρχει μονο μεχρι να σε ριξουν στο κρεββατι. μετα απλα λεγετε πηδημα και στο τελος λεγετε "ωρα να το τελειωνουμε γιατι δεν ειναι πια στο χερι σου........"
     
  9. Mπορεί να είναι καλοσυνάτο πήδημα  
     
  10. Dolce_vita

    Dolce_vita Regular Member

    και μετα ενα καλοσυνατο αδειασμα...........
     
  11. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    ...τον πούλο & όλα καλά, το κακό που είναι;  
     
  12. Dolce_vita

    Dolce_vita Regular Member

    ελα μου ντε.......... μαλλον οτι επενδυω παντα σε λαθος ατομα......... χμ μαλακομαγνητης λεγετε νομιζω;;;;;