Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Να κερατώσω την σκλάβα μου.

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος dom2012, στις 5 Ιουνίου 2024.

  1. dom2012

    dom2012 Regular Member

    Χάνω το ενδιαφέρων για την 24/7 μου που την έχω στο σπίτι μου. Η προσοχή μου έλκεται όλο και περισσότερο από άλλες γυναίκες. Κατά καιρούς βλέπω και τους (βασικά θηλυπρεπής) άνδρες. Μου έχει ξανασυμβεί στο μακρινό παρελθόν σε μια βανίλια σχέσσηνα αναζωογονήσω μια μακροχρόνια σχέση με μια δυο παράλληλες. Εδώ δεν περίμενα να χρειαστώ κάτι ποιο φρέσκο. Εδώ που βολεύωμαι απόλυτα που είναι στο χέρι μου να κάνω οτιδήποτε με οποιαδήποτε δεν χρειάζεται να "κερατόνω" αλλά αισθάνθηκα αυτή την ανάγκη. Και κάτι άλλο μου συμβαίνει που δεν θέλω να πω όλη την αλήθεια στη σκλάβα μου για να μην την πληγώσω κιόλας. Άκου να δεις! Ποιος έχει περάσει από κάτι τέτοιο;
     
    Last edited by a moderator: 5 Ιουνίου 2024
  2. slave32

    slave32 Contributor

    Δεν ξέρω αν είναι ακριβώς βδσμ αυτο που έχετε, πάντως έχει πολλα ρεντ φλαγκς η εκφραση της σκέψης σας.
     
  3. skia

    skia Contributor

    Τι σημαίνει "χάνω το ενδιαφέρον μου για την 24/7 μου που την έχω σπίτι μου'' ;
     
  4. margarita_nikolayevna

    margarita_nikolayevna owned Contributor

    Καλέ τη φέρατε προ διμήνου από το εξωτερικό και ήδη βαρεθηκατε;;
     
  5. darkmoon_o

    darkmoon_o Στα πόδια Του

    Φιλική και ταπεινή μου άποψη.

    Είσαι ο Κ,άρα ο καπετάνιος στη σχέση.Και όπως λένε ο καπετάνιος στη φουρτούνα φαίνεται.
    Η ρουτίνα της συμβίωσης είναι γνωστό φαινόμενο.Βρές τρόπους να αναθερμάνεις τις σχέσεις Σ/σας.Η συζήτηση βοηθάει και λύνει προβλήματα .Μίλα με την σ.Μίλα για τα θέλω Σου για τις ανάγκες Σου.Λύσεις υπάρχουν πάντα.Αρκεί να Θ/θέλετε.
    Αν θέλεις να την κερατώσεις τώρα.. κάποιοι θα σου πούνε πως δεν είναι ηθικό.. κάποιοι άλλοι ότι αφού είσαι Κ κάνεις ότι θεωρείς Εσύ σωστό.Και αυτό είναι στο χέρι το δικό Σου.
    Πιστεύω πως τρέφεις κάποια αισθήματα για την σ γιατί λες ότι δεν θέλεις να την πληγώσεις.
    Αν νομίζεις ότι δεν ανταποκρίνεται στις απαιτήσεις Σου η λύση είναι μία...και απλώς προχώρα παρακάτω .
    Τώρα αν Σε κουράζει η συμβίωση κράτα το χώρο Σου.Δεν είναι δεδομένο και απαραίτητο το 24/7 να περιέχει και την συμβίωση.

    Αυτά τα λίγα από εμένα.
     
  6. Όνομα

    Όνομα Regular Member

    Ένα από τα βασικότερα στοιχεία ενός/μιας Κ, είναι η εγκράτεια και ο αυτοέλεγχος.
    Αν αυτή η ανάγκη που ένιωσες, δεν δαμάζεται και ούτε πρόκειται για συνειδητή απόφαση, τότε θεωρώ πως υπάρχει πρόσφορο έδαφος για αυτοκριτική αρχικά και σε μεταγενέστερο στάδιο όλα τα υπόλοιπα.
    Φιλικά.
     
  7. dom2012

    dom2012 Regular Member

    Την έχω εδώ και 7 χρόνια
     
  8. MissLa

    MissLa AMAZON QUEEN Premium Member

    Διορθώστε σας παρακαλώ τον τίτλο του νήματος "Να κερατωδω την σκλάβα μου". Το βλέπω στη λίστα και μου προκαλεί γέλιο.
     
  9. dom2012

    dom2012 Regular Member

    Σ'ευχαριστώ για την ανάλυση.
    Η συμβίωση με μια 24/7 μου αρέσει και με βολεύει. Ο προβληματισμός μου είναι στην ανάγκη μου να κάνω κάτι ερωτικό κρυφά από την σκλάβα μου. Όχι απλός να μη την ενημερώσω αλλά να το κάνω κρυφά. Που πρακτικά μας κάνει το ίδιο, αλά ψυχολογικά για μένα έχει μεγάλη διαφορά. Μάλλον πλησιάζω προς την λύση... Το πρόσεξες και συ αυτό το "να μην την πληγώσω". Μπερντεβε ένα πράγμα.
     
    Last edited: 7 Ιουνίου 2024
  10. dom2012

    dom2012 Regular Member

    Ναι είναι σαν να μιλάω με συνάχι.
     
    Last edited: 7 Ιουνίου 2024
  11. skia

    skia Contributor

    Το βόλεμα γενικώς οδηγεί σε λάθος μονοπάτι.
     
  12. dom2012

    dom2012 Regular Member

    Λες; Θα το σκεφτώ. Αλλά πιστεύω ότι στην προκειμένη περίπτωση πρόκειται για κάτι άλλο.