Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Να τα δίνεις όλα ή να προσέχεις τον εαυτό σου;

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος TzepetoPetro, στις 21 Μαρτίου 2018.

  1. lotus

    lotus Silence

    Αλήθεια ουδείς τέλειος  
    Και μετά όμως?
     
  2. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Μετά αρχίζουν τα δύσκολα στις περιπτώσεις που αναφέρουμε. Ειλικρινά, δεν μπορείς να ξέρεις πώς θα του γυρίσει η βίδα κανενός.
     
  3. lexy

    lexy .ti.va.

    Πάντα ξέρεις. Κι αν δεν ξέρεις, υποψιάζεσαι.
    Αποτοξινο(ω)θείτε!
     
  4. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Famous last words  
     
  5. Keiko Mika

    Keiko Mika 愛する人たちに裏切られた Premium Member

    Τι σημασία έχει εάν τα δίνεις όλα ή κρατάς μια πισινή?
    Σημασία για μένα έχει εάν σε αυτόν που δίνεις αντιλαμβάνεται πότε πας να αδειάσεις και δεν αφήνει ποτέ το "ποτήρι" σου άδειο.
    Όλοι κάποια στιγμή θα δώσουμε κάτι παραπάνω θα πάρουμε κάτι λιγότερο η τελική ανάλυση ;
    Είσαι ευτυχισμένος/η, είσαι γεματος/η και εάν δεν είσαι τι κάνεις γι'αυτό.
     
  6. lotus

    lotus Silence

    Α, μα, να γεια σου... στα λόγια μου έρχεσαι κι επειδή μπορεί να μην έχεις μάθει ποτέ και το υποβόσκων υπόβαθρο δεν πας ξεβράκωτος στ' αγγούρια γιατί άλλο να έχεις βίτσια με τα αγγουράκια κι άλλο να σου/μου/του γ@ται η ψυχολογία.
    Ο καθείς στο είδος του κι ο χειριστικούλης στο γιατρό.
    Η εσύ στο γιατρό για να δεις πως θα ξεμπλέξεις τα μαλλάκια σου από τα βάτα.
    Και ναι έχω ζήσει επί προσωπικού τέτοιες περιπτώσεις από πολύ κοντά με "δικά" μου άτομα και χρειάστηκε πολύ μεγάλο χρονικό διάστημα μέχρι τελικής απεμπλοκής χωρίς να υπάρξουν απώλειες
     
  7. lizard_

    lizard_ his only purpose is A's pleasure

    αυτά τα πολλά που συμβαίνουν είναι περαστικά? η μιλάμε για bottomless pit?
     
  8. estelwen

    estelwen χρήσιμη Contributor

    Που υπάρχουν Κ και υ στις διατυπώσεις του νηματοθέτη;
     
  9. tithon

    tithon Contributor

    γιατί μη ηθελημένης; πού βλέπετε την μη ηθελημένη;
    πόσο αρέσκεσαι να νομίζεις, όχι πόσο νομίζει ο άλλος.

    αν δεν είναι κομμάτι της δικής μας ζωής αυτό που κάνουμε, και μας αφήνει πίσω η δική μας ζωή, αν η δική μας ζωή είναι το αντάλλαγμα, κάνουμε άλλο απ' αυτό που είναι δικό μας.
     
  10. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Δεν μιλάω γι αυτή την περίπτωση. Επίτρεψέ μου να γνωρίζω καλύτερα, ευχαριστώ.
     
  11. GCHL

    GCHL Hijo de la Luna

    Vivere pericolosamente (Ζην επικινδύνως), καθώς λένε οι Ιταλοί και παλιότερα οι Ρωμαίοι !
    Η ζωή μας είναι πολύ μικρή και σύντομη για να χωράει τις φοβίες μας.
    Αφήνεσαι στο Πάθος, στο Πόθο και στην Εμπειρία ... οι καταβολές κι η ψυχοσύνθεσή σου θα σε φρενάρουν αν χρειαστεί στο χείλος του γκρεμού ή στην ηδονική και γλυκιά άβυσσο θα σε σπρώξουν όλα αυτά ... who cares !
    Εξάλλου : "Το κενό υπάρχει όσο δε πέφτεις μέσα του" (Ο. Ελύτης)

     
  12. Queen87

    Queen87 Summer mood Contributor

    @estelwen πολύ σωστή η παρατηρησή σας! Άλλη φορά θα είμαι πιο παρατηρητική... Δεν μένει παρά να μας απαντήσει ο νηματοθέτης αν η σχέση αυτή είναι D/s.
     
    Last edited: 21 Μαρτίου 2018