Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Νικαια-Συνταγμα 10' ή διαφορετικα fly motherfucker ή αλλιώς ο δρομος κινει το μυαλο

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος fractal, στις 19 Οκτωβρίου 2008.

  1. fractal

    fractal Regular Member

    Περιμενα καιρο μια θετική απάντηση για να τα σκατώσω τώρα. Το timming ειναι με ακρίβεια ατομικού ρολογιού. Ο δρόμος ειναι στο μυαλό ,τρεχω όσο πάει. Για μια στιγμή αισθάνομαι τόσο ήρεμος που σκέφτομαι να κλείσω τα ματια και να αφήσω "αυτό" να οδηγήσει.
    Σε δεύτερη σκέψη το μετανιώνω .
    Καλό το ζεν αλλά δεν ξέρω αν μπορεί να εφαρμοστεί στους ελληνικούς δρομους.
    Ισως σε ενα ανώτερο επίπεδο σατορι .
    Φθανω στο King George και περιμένω.
    Νοιωθω μια φοβερη νευρικότητα αλλά και μια βεβαιότητα ταυτοχρονα. Μου φαίνεται περίεργο αλλά μετά σκεφτομαι οτι ειμαι απλά ηλίθιος και με διαπερνά μια απίστευτη ηρεμια .
    Ειναι περίεργο αλλά δεν αναρωτιέμαι καθόλου πως θα είναι στην εμφάνιση . Αφηνω αυτή τη σκέψη για μετά.
    Ισως δεν ειμαι ικανός για τοσο συνθετα πράγματα.
    Μακρια μαύρα μαλλιά.Μαυρα απίστευτα μαύρα.
    Καθεται . Σηκώνομαι (κατι θυμαμαι από τον Ζαμπούνη).
    Μιλαμε και κοιτάω μονο τα ματια . Νοιώθω ενα αδιόρατο φόβο. Τελεια! Ειναι απο τις λίγες φορές που οι καταραμενες βέβαιότητες μου ανατρεπονται . Ειναι οι στιγμές που η ψευδαισθηση του ντεμεκ πλασματικού ελέγχου σε λεπτομερειες δίνει τη θεση της στη χαοτική πραγματικότητα.
    Καταλαβαινω τι σημαίνει να εισαι Κυριαρχος και καθε τι που λεει είμαι στο αντιθετο . Ετσι καπως αρχιζω να επανακαθορίζω την φυση της προδιάθεσης για μια ορεξη.
    Σαφήνεια στις έννοιες ,κανόνες ,τάξη ,πειθαρχία. Δυναμη.
    Από την άλλη μερια χάος , αταξία ,αναρχία.Αδυναμία.
    Θυμαμαι την ταινία Unbreakable που λέει ο Jackson :.... "Do you know what the scariest thing is? To not know your place in this world, to not know why you're here. .......We're on the same curve, just on opposite ends."
    Αποφασίζει να πληρώσει αυτή. Δε το συζητώ(αν ειναι δυνατόν) αλλά το βιώνω σαν ενδειξη κυριαρχικότητας από μερους της.
    Την παρακολουθω να ρεει σε ένα ποτάμι ενέργειας καθως φευγει .
    Αισθάνομαι πληροτητα .
    Τελειώνω την μπύρα.
    Σημερα ήταν μια καλή μερα
     
  2. Maley

    Maley Contributor

    Απάντηση: Νικαια-Συνταγμα 10' ή διαφορετικα fly motherfucker ή αλλιώς ο δρομος κινει

    τι θέλεις να πεις τελικα?
     
  3. fractal

    fractal Regular Member

    Απάντηση: Νικαια-Συνταγμα 10' ή διαφορετικα fly motherfucker ή αλλιώς ο δρομος κινει

    αυτό ακριβώς!!και σε ευχαριστώ που το ορισες τόσο καλά.
     
  4. Re: Απάντηση: Νικαια-Συνταγμα 10' ή διαφορετικα fly motherfucker ή αλλιώς ο δρομος κι

    Δηλαδή;
     
  5. Ride a Woman

    Ride a Woman Regular Member

    Απάντηση: Νικαια-Συνταγμα 10' ή διαφορετικα fly motherfucker ή αλλιώς ο δρομος κινει

    Eεεε και εσυ....μα ειναι τοσο καθαρο...!!!!! 
     
  6. Re: Απάντηση: Νικαια-Συνταγμα 10' ή διαφορετικα fly motherfucker ή αλλιώς ο δρομος κι

    Με μπερδεύει ο τίτλος... Δεν εξηγείται αλλιώς... 
     
  7. Re: Νικαια-Συνταγμα 10' ή διαφορετικα fly motherfucker ή αλλιώς ο δρομος κινει το μυα

    θέλει μάλλον να πει ότι ο χρόνος που κύλησε από την Νίκαια για το Σύνταγμα ήταν σαν να πέταξε για εκείνον. Σαν να έβγαλε φτερά για να την συναντήσει. Όλα έγιναν τόσο γρήγορα και έντονα που ο χρόνος για να πάει να την συναντήσει κύλησε σαν νερό.
    Ε;;;;  
     
  8. Re: Νικαια-Συνταγμα 10' ή διαφορετικα fly motherfucker ή αλλιώς ο δρομος κινει το μυα

    Πιο πολλή ανάλυση για τον τίτλο παρά για το post... 
     
  9. dora_salonica

    dora_salonica Contributor

    Re: Νικαια-Συνταγμα 10' ή διαφορετικα fly motherfucker ή αλλιώς ο δρομος κινει το μυα

    Ευχαριστούμε fractal που το μοιράστηκες μαζί μας. Πάντα ευαίσθητος (αν ήταν στο χέρι μου θα σε εμβολίαζα με μία γερή δόση αναισθησίας). 

    Μερικές παρατηρήσεις, αν μου επιτρέπεις:

    1. Μου θύμισες τα "νιάτα" μου (στο χώρο εννοώ), όταν πήγαινα από ξενοδοχείο σε ξενοδοχείο και συναντούσα τους επίδοξους "βιαστές" μου στα λόμπυ (αλήθεια, τί σόι βιασμός είναι όταν υπάρχει συναίνεση; )

    2. Μου θύμισες έναν δικό μου γνωστό, που έδωσε δεκάευρο στο ζητιανάκι με τα χαρτομάντηλα. Δεν θεωρώ ένδειξη Κυραρχίας για κάποιον το να πληρώνει ή να μην πληρώνει. Απλά δεν το συνδέω καθόλου, δεν περνάει από το μυαλό μου. Πάντως καταλαβαίνω το συναίσθημα από την αντρική σκοπιά, και μόνο λόγω στερεοτύπων.

    3. Απορώ γιατί, με την ομορφιά που έχεις, δεν ορμάνε να σε ξεσκίσουνε στο λόμπυ. Καλά, το σκέφτονται κιόλας;
     
  10. fractal

    fractal Regular Member

    Απάντηση: Re: Νικαια-Συνταγμα 10' ή διαφορετικα fly motherfucker ή αλλιώς ο δρομος κι


    εγω σε ευχαριστώ . αν εμεις οι sub ειμαστε αναισθητοι απλά θα χρειαζόμασταν μεγαλύτερη δόση πόνου.
    όσο για τις παρατηρήσεις :
    1 . απλά μου έκανε την τιμή να περάσει λίγο χρόνο μαζί μου . δε ζητούσα περισσοτερα. δεν χρειάζοταν τη στιγμή εκείνη.
    2. Στερεοτυπα .....ακριβώς.
    3. καποια μέρα καποια θα με μασήσει και θα με φτυσει .θα σε ενημερώσω.
     
  11. elfcat

    elfcat . Contributor

    Απάντηση: Νικαια-Συνταγμα 10' ή διαφορετικα fly motherfucker ή αλλιώς ο δρομος κινει

    όμορφη γραφή, όμορφο κείμενο, γι αυτά που υπονοεί πίσω από τις γραμμές του.
     
  12. john_slave96

    john_slave96 Contributor

    Re: Απάντηση: Νικαια-Συνταγμα 10' ή διαφορετικα fly motherfucker ή αλλιώς ο δρομος κι

    Συμφωνώ. Θα πρέπει να δούμε αυτό που υπάρχει ανάμεσα στις γραμμές: το συναίσθημα. Να αφθούμε σε αυτό να μας παρασύρει με την ταχύτητά του. Μεγαλύτερη του φωτός. Διαβάστε και σκεφτείτε, φανταστείτε και μοιράστε το μαζί του. Μετά τα λέμε.