Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Νοιωθω την ευτηχια

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Iagos, στις 20 Μαϊου 2007.

  1. Iagos

    Iagos Contributor

    Με απασχολει με την παρουσια μου τον τελευταιο καιρο εδω το εξης
    εχω διαβασει πολλα ομορφα απο υποτακτικους/ες για το πως νοιωθουν οταν ειναι με τον Κυριαρχο τους τα οποια πολλες φορες τα βρηκα πολυ ποιητικα και τρυφερα
    Τι συμβαινει ομως με εμας τους Κυριαρχους/ες;τι νοιωθουμε;ποια τα πιο βαθεια και τρυφερα συναισθηματα μας;
    Τελικα ειμαστε και εμεις ποιητες΄΄΄΄΄΄΄;;;


    Ας εκτεθουμε στα αποκρυφα συναισθηματα μας........   
     
  2. Dome of Affection

    Dome of Affection Contributor

    άδικος κόπος καλέ μου Ιage... 
    και για να μην είμαι αχάριστη , όλο και κατι ψίγματα διαφαίνονται, ισχνά...αραιά και αμυδρά μεσα απ' τα γραπτά Τους , αλλα πολύ αμυδρά!!!   

    μήπως αν ξεκίναγες πρώτος?? 
     
  3. Iagos

    Iagos Contributor

    Απάντηση: Νοιωθω την ευτηχια

    Νοιωθω την απολυτη ευτηχια με την σκλαβα μου........πρωτος τον λιθο εβαλα MPslave η συνεχεια επι της σκηνης Κυριαρχων ακολουθουντων και οχι μονο
     
  4. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Νοιωθω την ευτηχια

    Πιστευω οτι για Εμας τους Κυριαρχους, οι σκλαβες και υποτακτικιες κοπελες ειναι κατι πολυ σημαντικο για εμας, και ομορφαινει την ζωη μας (και εμεις την δικια τους πιστευω) χωρις αυτες νομιζω η ζωη μας και ειδικα η *ερωτικη* θα ηταν αφορητη,(το ιδιο και γι' αυτες νομιζω....)?
    Λοιπον θα πω κατι και ας δυσαρεστηθουν μερικοι (κυριαρχοι) και οχι *Κυριαρχοι*.
    Σας ευχαριστουμε που υπαρχεται για Εμας υπεροχα υποτακτικα θηλυκα και σκλαβες.
    Ναι φιλοι Κυριαρχοι, λενε και οι Κυριαρχοι ευχαριστω σε οτι τους ομορφαινει την ζωη, γιατι και αυτοι δεν παυουν να ειναι ανθρωποι οπως ολοι οι αλλοι, απλως διαφερουν τα ερωτικα τους γουστα επιδη ειχαν την τυχη η ατυχια δεν ξερω, να γεννηθουν Κυριαρχοι ( μιλαω γι' αυτους που γεννηθηκαν ετσι, και οχι για τους δηθεν, και τους περιεργους βανιλες που κανουν τεστ να δουν πως ειναι να πηδας καποια θηλυκια που υπακουη σε οτι της ζητας).
    Υ. Γ. Μιλαω ειδικα για τα υποτακτικα θηλυκα γιατι το θεμα του Μαστερ Iagos ηταν για τις υποτακτικιες και σκλαβες, και τα υπολοιπα θηλυκα, βανιλα και Κυριαρχες ειναι για καπιους αλλους, βανιλα και σκλαβους σημαντικα για την ζωη τους, εκαστος στο ειδος του..... 
     
    Last edited: 20 Μαϊου 2007
  5. Dome of Affection

    Dome of Affection Contributor

    Γιατί το λες αυτό καλή μου ? Νομίζω ότι υπάρχουν ήδη από παλιά κάποια νήματα που αφορούν το συγκεκριμένο ζήτημα.
    Αλλά καλά έκανε και το έθεσε ο Iagos.Έτσι για να μην ξεχνάμε κάποια απλά πράγματα.
    Δεν έχω χρόνο να γράψω αυτή τη στιγμή καθότι πρέπει να τσακιστώ να φύγω.Θα επανέλθω όμως το βράδυ.

    Παιδιά μας τη λένε..κι ίσως έχουν και κάποιο δίκιο.Μην το αφήνετε έτσι.Βγείτε και "τραβήξτε τους το αυτί" 
     
  6. perfect_number

    perfect_number Regular Member

    Απάντηση: Νοιωθω την ευτηχια

    Σας παρακαλω!!!Δεν σας επιτρεπω!!(Τι αδιακρισια,θε μου..)
     
  7. Afentis_Epi8ymiwn

    Afentis_Epi8ymiwn Regular Member

    Απάντηση: Νοιωθω την ευτηχια

    Νοιώθω ευτυχής και ικανοποιημένος όταν μπορώ να είμαι σωστός, δίκαιος και άξιος για αυτό που έχω. Είμαι δυστυχής άμα δεν καταλαβαίνει ο άλλος τι "προσπάθειες" κάνω
     
  8. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Re: Νοιωθω την ευτηχια

    Δεν εχεις παραπονο τρεις Dom δυο Master απαντησαν.  
     
  9. Dome of Affection

    Dome of Affection Contributor

    χε χε!!! δεν ειμαι αχάρηστη αλλα... όπως θα παρατηρήσατε και Σεις...και οι Αλλοι γράφοντες , όλοι γύρω - γύρω το πηγαν! κανείς ουσιαστικά δεν απάντησε !!

    αυτή ήτω η ερώτηση ,

    και παραπλήσια ίσως και δυσκολότερη στο : Η ΑΓΑΠΗ ΤΟΥ ΜΑΣΤΕΡ
     
  10. Δίας

    Δίας Live a life by design not by default

    Καποιος ειπε πως οταν μια υποτακτικη-σκλαβα καταφερει να την παρει ενας Κυριαρχος και να την κανει να καταλαβει ποια ειναι και να καταφερει να την φτασει σε επιπεδα ακομα και πιο υψηλα απ αυτων τοτε αυτος ο Κυριαρχος περνει "γαλονια".Ισως πολλοι δυσαρεστηθουν ή νομιζουν πως μου σαλεψε αλλα για δουλεψτετο λιγο,θα καταλαβετε γιατι πιστευω και εγω σε αυτη την αποψη!!!Τα "γαλονια" ειναι συναισθηματικα,ειναι μια εμπειρια που δεν μπορει να γραφτει.