Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Νύχτα Μηδέν

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος Keiko Mika, στις 18 Οκτωβρίου 2010.

  1. mona

    mona mea_maxima_culpa

    Απάντηση: Νύχτα Μηδέν

    Το διάβασα μονορούφι...όμορφο 
     
  2. extreme32

    extreme32 Regular Member

    Εγω τα πηρα στο κρανιο. Το ζούσα. Έλεγα μεσα μου "για χυσε ρε εξυπνε εσυ χωρις να τον ακουμπας, κουφε ε κουφε!!!!" μετα ελεγα "κανε στα ψεμματα οτι χύνεις, μην εισαι κουτη. Δεν θα το καταλαβει." Χωρις παρεξηγηση, (τα ελεγα αυτα αλλα ο βανιλα εαυτός μου) πολυ ομορφο αυτο που ζησατε. Ευχομαι να ειναι και για τους δυο σας το ιδιο δυνατο.
     
  3. goodboy

    goodboy New Member

    Πραγματικά πολύ έντονη αφήγηση... Πολύ καλό!!!!!.... 
     
  4. DragonLady

    DragonLady Regular Member

    Απάντηση: Νύχτα Μηδέν

    Ωραία αφήγηση , υπέροχα συναισθήματα παιδιά τι να πω ...πάντα τέτοια και ακόμα καλύτερα ...
     
  5. yorgos00

    yorgos00 New Member

    Τέλειο! Ευχαριστούμε  
     
  6. !!!!!!! Υπέροχοοοοοοοο    

    Υ.Γ. υπέροχο γράψιμο!!
    "Αν δεν ταιριαζατε δεν θα συμπεθεριαζατε"
     
  7. Nickname

    Nickname Όμορφος, έξυπνος και μετριόφρων Contributor

    Αυτή την εμμονή του να τελειώνουν και τα υποτακτικά δε θα την καταλάβω ποτέ  
     
  8. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Είδες καταπίεση που είχα φάει;

    Κάρχιες παιδί μου!
     
  9. Bruno38

    Bruno38 New Member

  10. afenthsbikys

    afenthsbikys αφεντης ντινας απο σημερα

    αν τη πλακωσεις με λουριδα μαστιγιο κ γενικα την πονεσεις ειναι αδυνατο να μην χυσει η σκλαβα και μαλιστα πολλυ εντονα ,η βικυ μολις σταματαγα κ της τον εβαζα εχυνε σε δευτερολεπτα