Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ξυλο απο Αφεντρα

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος markyr, στις 29 Απριλίου 2014.

  1. markyr

    markyr New Member

    Πριν απο λιγο καιρο ειχα μια οχι και τοσο ευχαριστη εμπειρια απο μια Κυρια...Καναμε κυριως παιχνιδια ποδολαγνειας, αλλα που και που επεφτε και κανα χαστουκι. Την τελευταια φορα που βρεθηκαμε ειχε ορεξη να την παρακαλαω να τις γλυψω τα ποδια και αυτη να με ταπεινωνει λεκτικα. Μου εριξε κατι δυνατες σφαλιαρες και λιγο ζαλιστικα και τις ειπα να σταματησει. Λαθος μεγαλο. Καπου εκει ξεφυγε η κατασταση, εβγαλε μια ζωνη και με εκανε μαυρο στο ξυλο. Εκλαιγα σαν μικρο παιδι και αυτη μου ελεγε να σκασω και με χτυπαγε πιο δυνατα... Στο τελος με εδιωξε και μου ειπε να μην την ξανα παρω τηλ. Φοβηθηκα αρκετα και απο τοτε δεν την εχω ξανα παρει...Ηταν αρκετα ασχημη εμπειρια οταν την ζουσα, περα απο τα ορια μου.. Το θεμα ειναι οτι ολα αυτα τα σκεφτομαι και κατι με κανει να θελω να τα ξανα ζησω οχι ομως σε τετοιο βαθμο...και ισως οχι με την ιδια Κυρια που δεν δεχτηκε τα ορια μου
     
  2. οταν ειδες και εσυ οτι ξεφυγε απο το οριο κατα πολυ επρεπε να σκουπισεις τα δακρυα σου και να την παρει ο διαολος. προσεχε φιλος...
     
  3. Nemo

    Nemo Nemo D/s Jongleur

    Ε όχι και Κυρία αυτό το πράγμα. Κυρία είναι τίτλος τιμής. Dominatrix περιγράφεις, και μάλιστα άθλια από όσα περιγράφεις, για να μην πω ψυχοπαθή. Μας διαβάζουν και Vanilla.
     
  4. zenca3

    zenca3 New Member

    Καλημέρα markyr είμαι ο zenca3, λυπάμαι για την άσχημη εμπειρία που σου πρόσφερε η κυρία σου, μήπως δεν ηςουνροςεχτοκος και υπακούσουν σαν σκλάβος οπως δηλώνεις, markyr ήταν η πρώτη εμπειρία που είχες; Γενικά
     
  5. zenca3

    zenca3 New Member

    Μήπως αυτη η κυρία απλά ήθελε να ξεσπάσει σε κάποιον, ότι κάνουμε έχει όρια και ευχαρίστηση και για τις δυο πλευρές
     
  6. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Ορθώς.
     
  7. ssmaster

    ssmaster Regular Member

    εγω πιστευω οτι στο τελος επρεπε να τον αλλαξετε λιγο το ρολο κ να φοβοταν αυτη μηπως την ξαναπαρεις τηλ
     
  8. Prince666

    Prince666 Πρίγκηπας του @Desert apparition

    Εγώ αν ήμουν η εν λόγω "Κυρία" θα ντρεπόμουν. Θα σε συμβούλευα να μην τα παρατήσεις εξ΄ αιτίας αυτής της κακοτοπιάς... Το ότι υπάρχουν άνθρωποι που πραγματικά δεν καταλαβαίνουν πώς λειτουργεί η σχέση Κ/υ και απλά ψάχνουν τρόπο να "εκτονωθούν" (όπως η λεγάμενη) νομίζω το καταλαβαίνουμε όλοι. Από δω και πέρα όμως αναζήτησε ξανά τέτοιες εμπειρίες έχοντας στο μυαλό τη συμβουλή του "foot" παραπάνω  
     
  9. markyr

    markyr New Member

    Ασφαλως και δεν θα τα παρατησω, απλα θα ειμαι πιο προσεκτικος στις επιλογες μου... Αυτη ηθελε να εκτονοθει πανω μου και εψαχνε αφορμη, τις αρεσε και να δερνει μου το ειχα πει..
     
  10. Nemo

    Nemo Nemo D/s Jongleur

    Mην ασχολείσαι με "αφέντρες". Δεν υπάρχουν ή είναι σπάνιες και αν δεν είσαι bisexual δεν θα ταιριάξεις ποτέ. Κοίτα να γευθείς τις χάρες και την αγάπη μιας πραγματικής γυναίκας ή βρες κάποια vanilla να παίζετε ακίνδυνα.
     
  11. ssmaster

    ssmaster Regular Member

    Foot??? βοηθα λιγο πρινς
     
  12. markyr

    markyr New Member

    Εγω ξερω οτι ενας σκλαβος πρεπει να δειχνει πιστη, αφοσιωση, σεβασμο και υποταγη σε μια Κυρια... Στην συγκεκριμενη περιπτωση ισως να εκανα λαθος που αντιμιλησα και αντεδρασα αλλα και τοσο ξυλο που εφαγα ηταν πολυ ακραιο...Εσεις πως πιστευεται οτι θα επρεπε να με τιμωρησει μια αληθινη Κυρια? Θα με ενδιεφερε η γνωμη σας και κυριως των γυναικων...