Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ξύνω τις πληγές μου.

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος Katemou, στις 17 Απριλίου 2019.

  1. Katemou

    Katemou Εκτός λειτουργίας

    Με μεταμόρφωσε σε γυναίκα σύμφωνα με τα δικά του πρότυπα..και το πέτυχε με μεγάλο ποσοστό επιτυχίας.Αυτο μετράει..
    Όσο για το μεγάλος γαμιας..ήταν ο μόνος που δεν ήθελε να ξέρουν οι άλλοι ότι είμασταν μαζί.
    Ήθελε να είναι μαζί μου και δεν με έβλεπε σαν τρόπαιο.
    Αυτό νομίζω πως το γνωρίζω εγώ καλύτερα 
    Εξάλλου εγώ ήμουν αυτή που δεν ήθελα να είμαι μαζί του φανερά.
     
  2. Alpha Wolf

    Alpha Wolf Ενας, αλλα Λυκος.

    Σε στυλ "Πτυχιακη εργασια-Διατριβη", 500 σελ. αλλα χωρις συνοχη, νοημα και γαρνιρισμενο με λογοτεχνικες φαρφαλες ?

    NAI [ ] Ο ΧΙ [ ] <------ Βαλτε Χ

     
     
    Last edited: 5 Ιουνίου 2019
  3. oracle

    oracle New Member

    Ναι , αλλα τα σφηνακια στα εστελνε δημοσια , για μεγιστο αποτελεσμα. Ετσι το εκανε γνωστο σε ολους. Τα υπολοιπα τα ανελαβε η φημολογια της πολης. Τελος παντων , δεν επιμενω , ησουν εσυ που διεκοψες την σχεση, και καλα εκανες  
     
  4. Katemou

    Katemou Εκτός λειτουργίας

    Τα σφηνάκια ερχόντουσαν από τον Γο.δεν μπορεί να ξέρει ο καθένας από ποιον ήταν 
    Όπως αναφέρω παραπάνω τις περισσότερες φορές τα έστελνε όσο έλειπε..με ένα τηλεφώνημα..
     
  5. oracle

    oracle New Member

    Το υποδοριο , το δηθεν ''ανωνυμο'' ειναι ακομη πιο αποτελεσματικο για την διασπορα της φημης, διοτι ολοι το παρατηρουν και ερωτουν , και ο Γο. δεν κρατει για πολυ το στομα κλειστο. Αλλα δεν εχει πλεον σημασια , αυτο που μετραει ειναι οτι εσυ θεωρεις οτι σε ωφελησε
     
  6. Katemou

    Katemou Εκτός λειτουργίας

    Και όμως το είχε.. 
    Πολλά είχαν συμβεί σε εκείνο το μαγαζί..και έμεναν εκεί!!
    Πιστέψτε το!
     
  7. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

    Δεν επιθυμούμε. Εξ άλλου μετα τη σελίδα 10 έχω μαύρα μεσάνυχτα.
     
  8. Katemou

    Katemou Εκτός λειτουργίας

    Τι εστί γυναίκα..

     
     
  9. Katemou

    Katemou Εκτός λειτουργίας

  10. brenda

    brenda FU very much

    Σεμνές;;;;
    Τι σημαίνει σεμνές;
    Και γιατί οι σεμνές είναι πραγματικά όμορφες;
     
  11. Katemou

    Katemou Εκτός λειτουργίας

  12. estelwen

    estelwen χρήσιμη Contributor