Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Οδηγίες ανάγνωσης των κειμένων μου:-)

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος DreamMaster, στις 9 Σεπτεμβρίου 2005.

  1. DreamMaster

    DreamMaster Regular Member

    Χαίρετε,

    θα ήθελα να δημοσιεύσω κάποια κείμενα που αναφέρονται σε εμπειρίες μου και να διαβάσω τα σχόλια σας.

    Relevant Bio:

    Αναπνέω περίπου 40 χρόνια, τα περισσότερα από αυτά ζω κιόλας. Τα τελευταία δέκα ασχολούμαι με BDSM χωρίς αυτό να είναι μονομανία μου. Κοιτώντας προς τα πίσω, αμφιβάλω αν κάποια από τις σχέσεις μου δεν είχε στοιχεία κυριαρχίας, δηλωμένα ή αδήλωτα. Ταξιδεύω και ζω πάρα πολύ εκτός Ελλάδας, κυρίως Ευρώπη και Ασία, όπου βρίσκομαι πολλές μέρες του μήνα για δουλειά και διασκέδαση. Γνωρίζω την "σκηνή" σε διάφορες χώρες, αλλά έχω μείνει συνειδητά απέξω.

    Στο δίκτυο ζω ως DreamMaster. Μόνο. Με ενδιαφέρουν πολύ τα όνειρα και οι ερμηνείες τους, και ειδικά αν έχουν να κάνουν με BDSM. Τα τελευταία δύο χρόνια δηλώνω "master σε αγρανάπαυση", είναι μια καλή ευκαιρία να ξεκουραστώ μέσα μου.

    Τα κείμενα:

    Μερικά από τα κείμενα έχουν ξαναδημοσιευτεί σε άλλο σάιτ από μένα αλλά το σάιτ αυτό τώρα πια δεν υπάρχει.

    Είναι εύλογο να σας δημιουργηθεί η απορία αν μιλάμε για αληθινές εμπειρίες μου ή φαντασιώσεις. Προς το δεύτερο συνηγορεί και το ότι είναι (μου λένε) καλογραμμένα. Τί να πω; Δεν θα 'θελα να σταθείτε σε αυτό, αλλά στην θεματική τους και στους προβληματισμούς που βάζουν.

    Εγώ τα ονομάζω "χτενισμένες αναμνήσεις" και δεν έχω καμμία τύψη απέναντι στην "αλήθεια" αφού, μέχρι την ώρα του Αλτσχάιμερ, το μόνο όπλο που έχουμε απέναντι στις αναμνήσεις μας είναι να τις χτενίζουμε...

    Προφανώς, έχω φροντίσει να μην είναι αναγνωρίσιμα τα πρόσωπα που αναφέρονται και δη αυτά από την Ελληνική σκηνή.

    Αν κάποιος ενοχλείται, από τη γλώσσα ή τη θεματική, ή θεωρεί τα κείμενά μου εκτός τόπου και χρόνου παρακαλώ να με ειδοποιήσει να σταματήσω αμέσως και να τα σβήσουμε.

    Φιλικά,
    Dream

    ΥΓ. Απαντήσεις σε FAQs από τις προηγούμενες δημοσιεύσεις μου:

    1) Δεν αναζητώ κάτι παραπάνω από αυτά που λέω ότι αναζητώ. Βέβαια, ποτέ δεν λέω ποτέ, γιατί όποτε το 'πα...
    2) Δεν είμαι ο Αύγουστος Κορτώ - αυτός τα βγάζει από την κοιλιά του 
    3) Τα συγχαρίκια μού είναι αδιάφορα και τις προσωπικές επιθέσεις τις προτιμώ prive.