Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Οδηγίες για παιχνίδι απο πίσω G-spot

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Resources and Tutorials' που ξεκίνησε από το μέλος dora_salonica, στις 6 Μαρτίου 2008.

  1. Lady_in_Black

    Lady_in_Black MindGames

    latexduck και dora Ευχαριστώ και εγώ με την σειρά μου. πολύ καλή η ενημέρωση.  

    Όσο για την γυναικεία εκσπερμάτωση η Demoness σας έδωσε την σωστή αγγλική ορολογία! (squirting or gushing)και φυσικά είναι το καλητερότερο για μια γυναίκα!

    Το κακό είναι πως πολλές δεν το έχουν ζήσει-πάθει παρ όλο της σεξουαλικές εμπειρίες που έχουν.. Το έχω συζητήσει με αρκετές γυναίκες όπου οι περισσότερες δεν είχαν ιδέα περί τούτου!
     
  2. Apollyon

    Apollyon God's Demon Contributor

    Δεν συμβαινει σε ολες το squirting γιατι εχει να κανει και με την ανατομια του σημειου
     
  3. Geisha

    Geisha Regular Member

    Απάντηση: Re: Οδηγίες για παιχνίδι απο πίσω G-spot(αγγλικά)

    Συνεπώς, τυγχάνω ανατομικά προικισμένη..!

    Très bien, très bien