Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Οδηγίες - συμβουλές για πίπα - πεοθηλασμό (ή πεολειχία)

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος Astarty, στις 18 Ιανουαρίου 2006.

  1. Patissiotis18

    Patissiotis18 GREEK GOD

    Καθαρος χυμος
     
  2. lexy

    lexy .ti.va.


    Άπληστο σουμπί  
     
  3. margarita_nikolayevna

    margarita_nikolayevna owned Contributor

    Είπε ο Ηρακλής κάπου εκεί στα περίχωρα της Νεμέας... 
     
  4. Master_mind_Ath

    Master_mind_Ath Mind the gap.

    Διάβασα κάποια όχι όλα, οπότε δεν ξέρω αν έχει ειπωθεί.
    Η πίπα δεν είναι προσωπική υπόθεση του καθενός για το πώς την θέλει όπως και το γλυφομούνι; Δηλαδή μπορεί να φτιαχτεί κάποιος οδηγός που να ταιριάζει σε όλους και έτσι να μπορεί η άλλη να κάνει την τέλεια πίπα;
    Παράδειγμα, από εμπειρίες μου σε παρτούζες έχω δει τον άλλο να θέλει η κοπέλα να του δαγκώνει το κεφάλι για να καυλώσει ενώ εμένα αυτό το ροκάνιζμα με ξενερώνει. Αντίστοιχα κάποιοι θέλουν πολύ σάλιο και κάποιο άλλοι όχι. Γενικά οι διαφορές είναι μεγάλες.
     
  5. Nickname

    Nickname Όμορφος, έξυπνος και μετριόφρων Contributor

    Είναι γνωστό τοις πάσι.
    Κάπως έτσι βγήκε η έκφραση "τον ήπιαμε ασάλιωτο"
     
  6. Sejanus

    Sejanus Omnis in tenebris vita laborat Premium Member Contributor

    @Master_mind_Ath για δώσε μας τα φώτα σου για αιδοιολειχία
     
  7. Master_mind_Ath

    Master_mind_Ath Mind the gap.

    Τα φώτα μου σχετικά με το πώς αρέσει σε εμένα εννοείς; Από την πλευρά μου ξεκαθάρισα ότι δεν μπορεί να υπάρχει γενικός οδηγός και αυτά είναι διαφορετικά γούστα στον κάθε ένα. Ίσως οι κοπέλες μπορούν να μας που τα γούστα τους.
     
  8. Sejanus

    Sejanus Omnis in tenebris vita laborat Premium Member Contributor

    δεν μας ενδιαφέρει πως αρέσει σε εσένα, εκτός αν έχεις αιδοίο...οπότε πάσο. Στην άλλη αν αρέσει και τι, μας ενδιαφέρει
     
  9. Master_mind_Ath

    Master_mind_Ath Mind the gap.

    Έκανα καλύτερη διατύπωση και διόρθωση παραπάνω.
    Επαναλαμβάνω στην κάθε μία αρέσει κάτι διαφορετικό. Υπάρχουν κοινά αλλά και μεγάλες διαφορές.
    Εγώ δει κοπέλα να αυνανίζεται με την μύτη από ηλεκτρική οδοντόβουρτσα. Νομίζω αυτό τα λέει όλα!
    Ρώτα καλύτερα αυτή που είναι να γλύψεις.
     
  10. Brt

    Brt #ολαπολυ

    αν είναι δυνατόν η ανώμαλη!
     
  11. Sejanus

    Sejanus Omnis in tenebris vita laborat Premium Member Contributor

    Μου είπαν να ρωτήσω.. Δώσε μου τα φώτα σου περί αιδοιολειχιας
     
  12. Brt

    Brt #ολαπολυ

    Εμένα μου αρέσει να του αρέσει να το κάνει. Να έχει βρε παιδί μου ζήλο, μπρίο, προθυμία, και να το ευχαριστιέται. Τώρα αν το πάει «σκουντα τραβα», άστο. Καλύτερα να το παραλείψουμε από το μενού.