Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Οδηγίες - συμβουλές για πίπα - πεοθηλασμό (ή πεολειχία)

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος Astarty, στις 18 Ιανουαρίου 2006.

  1. wildslave

    wildslave Regular Member

    RE: Πεοθηλασμός (ή πεολειχία)

    Απιστευτη περιγραφη...απιστευτη σημειολογια της πραξης αυτης. Θα ζηλευε και Ουμπέρτο Εκο.
     
  2. slv_hana

    slv_hana Regular Member

    RE: Πεοθηλασμός (ή πεολειχία)

    Οχ βρε astarty γιατι μας το εκανες αυτο?Γραφεις τοσο ζωντανα που ακομη και εγω που ειμαι γυναικα,ερεθιστικα(Μαλλον γιατι απολαμβανω να κανω πεοθηλασμο,οσο εσυ..)!!Αληθεια εσυ δεν ερεθιστικες οταν το εγραφες?Μονο εγω δεν μπορω να συγκρατιθω?  
    To ολο σκηνικο που περιεγραψες ηταν τελειο,εξερετικο,αλλα παρακαλω να μου επιτρεψεις να προσθεσω κατι.

    "Χαιδεψτε απαλα το πεος του ενω ταυτοχρονα γλυφετε τους ορχεις.Βαλτε εναν εναν προσεκτικα στο στομα σας και ρουφιξτε τους απαλα.Βαλτε τη γλωσσα σας πανω στο σημειο που ενωνονται οι ορχεις και αφηστε τη να ταξιδεψει σε ολο το μηκος τους.Και φυσικα μη ξεχνατε να φιλατε και να γλυφετε που και που τον συντροφο σας στο λαιμο και στο στομα ,ενω του χαιδευετε το πεος!"

    PS:ΣΥΓΝΩΜΗ που τα εγραψα λιγο ξερα ,σαν να ειναι συνταγη για γλυκο..Το εκανα για να μην ερεθιστω περισσοτερο!  
     
  3. Master_Spiler

    Master_Spiler Contributor

    RE: Πεοθηλασμός (ή πεολειχία)

    Χμμμ... τώρα να γίνω ή να μη γίνω κακός αγαπητή μου hana;;; Τέλος πάντων, επειδή σε λυπάμαι που είσαι μακριά και επειδή θέλω να σε τυρανήσω όταν με το καλό γυρίσεις πίσω, θα τα πούμε από κοντα...  
     
  4. Maley

    Maley Contributor

    RE: Πεοθηλασμός (ή πεολειχία)

    Τέλειο....
     
  5. Δίας

    Δίας Live a life by design not by default

    RE: Πεοθηλασμός (ή πεολειχία)

    Δεν ξερω αν επιτρεπεται σε ενα τοσο τελειο δημιουργημα να κανω μια μικρη ενσταση.Κατα την ταπεινη μου γνωμη η πεολειχια με τον πεοθηλασμο ειναι λιγο διαφορετικες εννιολογικα λεξεις και αυτο φαινεται και στο δευτερο συνθετικο τους.Οπως και να εχει αγαπητη το δειγμα γραφης σου ειναι απλα ΤΕΛΕΙΟ!!!!
     
  6. Astarty

    Astarty Contributor

    RE: RE: Πεοθηλασμός (ή πεολειχία)

    Την ίδια ένσταση είχα και εγώ αγαπητέ μου...
    Γιατί και ρουφάμε και γλείφουμε! Άλλωστε γι' αυτό και πρόσθεσα και τους δύο όρους. Νομίζω για την πλήρη ικανοποίηση του συντρόφου μας χρειάζονται και τα δύο.

    Ευχαριστώ εσένα και όλους/όλες για τις απόψεις τους.

    MasterJp: Υπάρχει και μια άλλη σχετική παροιμία...Η αλεπού 100 χρόνων και το αλεπουδάκι 101.

    Αστάρτη
     
  7. DreamMaster

    DreamMaster Regular Member

    RE: Πεοθηλασμός (ή πεολειχία)

    Εμπνευσμένη γραφή Αστάρτη - χαρά στον .. εμπνευστή σου!

    Μόνο μια μικρή προειδοποίηση για όσους μετά την ανάγνωση του ποστ σου βγουν στους δρόμους αφιονισμένοι:

    ΠΡΟΣΟΧΗ - ΝΕΑ ΚΟΜΠΙΝΑ!

    Δυο όμορφα 18χρονα κορίτσια πλησιάζουν στο αυτοκίνητο σου καθώς
    σταματάς στο φανάρι Κωνταντινουπόλεως και Ιεράς Οδού, στην κάθοδο. Ενώ
    η μια σκουπίζει το παρμπρίζ με ένα πανί, η άλλη έρχεται στο παράθυρο
    και σε χαιρετά σκύβοντας ταυτόχρονα με τα στήθη της σχεδόν να βγαίνουν
    έξω από την μπλούζα της. Αδύνατον να μην κοιτάξεις! Όταν τις
    ευχαριστήσεις και προσφέρεις φιλοδώρημα, αρνούνται και σε παρακαλάνε
    να τις πας λίγο παρακάτω, μέχρι το Ρουφ, με το αυτοκίνητό σου.

    Συμφωνείς εσύ ανυποψίαστος και τους λες να καθίσουν πίσω. Καθ'οδόν
    αρχίζουν να κάνουν σεξ στο πίσω κάθισμα. Μετά, μία από αυτές σου
    αποσπά την προσοχή κάνοντάς σου στοματικό έρωτα ενώ η άλλη σου κλέβει
    το πορτοφόλι!

    Δώστε προσοχή γιατί εμένα με λήστεψαν την περασμένη Τρίτη, Τετάρτη,
    Πέμπτη και Παρασκευή!

    Σάββατο και Κυριακή δεν τις βρήκα...

    Dream  
     
  8. Astarty

    Astarty Contributor

    RE: RE: Πεοθηλασμός (ή πεολειχία)

    Σε ευχαριστώ. Είναι αλήθεια ότι εμ-πνέομαι βαθιά για να εκ-πνέω τόσο όμορφα.

    Πολύ τυχερός φαίνεται πως είσαι καλέ μου DreamMaster. Για να στα "παίρνουν"...σίγουρα τα "έχεις"   Και δεν μιλάω για χρήματα 

    Αστάρτη
     
  9. Goddess_Persa

    Goddess_Persa Regular Member

    RE: Πεοθηλασμός (ή πεολειχία)

    Αυτό είναι ένα threand που απευθύνετε σε Μasters and slaves.
    Λειτουργεί για να ικανοποιήσει τον Κυρίαρχο

    Ακόμα to σεξουαλικό αυτό παιχνίδι είναι συνηθισμένο να συμβαίνει και σε vanilla couple.

    Eγω σα Μistress κάνω άλλα παιχνίδια με το πέος ενός άντρα.
    Όταν αυτό φτάνει στο επίπεδο του στόματος μου η κοντά σε αυτό, με δική μου επιθυμία η παρότρυνση, το δαγκώνω η το φτύνω και του κάνω άλλα παιχνίδια που αρέσουν σε μένα.

    Υπάρχει καμιά αντίρρηση η ένσταση παρακαλώ?
     
  10. Guest05

    Guest05 Guest

    RE: RE: Πεοθηλασμός (ή πεολειχία)

    Kijk je het één keer aan
    dan lacht het je toe
    kijk je het twee keer aan of drie
    dan begin je te zingen
     
  11. Goddess_Persa

    Goddess_Persa Regular Member

    RE: Πεοθηλασμός (ή πεολειχία)

    Nα υποθέσω ότι με ειρωνεύεστε Χάινριχ_φον_Κλάιστ?
     
  12. Guest05

    Guest05 Guest

    RE: RE: Πεοθηλασμός (ή πεολειχία)

    Απεναντίας αγαπητή μου, είναι απόσπασμα από ένα ποίημα του Γιάννη Ρίτσου το έγραψα στην γλωσσά την οποία μου είπατε ότι σπουδάσατε για να σας τιμήσω .
    Συνηθίζετε ξέρετε στο σαβουάρ βίβρ να μιλάμε με την γλώσσα της κυρίας ακόμα και αν δεν την γνωρίζουμε καλά ( τη γλώσσα ).