Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Οδηγίες - συμβουλές για πίπα - πεοθηλασμό (ή πεολειχία)

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος Astarty, στις 18 Ιανουαρίου 2006.

  1. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    RE: Πεοθηλασμός (ή πεολειχία)

    Πολύ όμορφο ;-) απλά μια απορία . Σκέφθηκες πως θα το έκανες με τα χέρια δεμμένα πίσω από την πλάτη σου ; Με καλή εκπαίδευση , ίσως ακόμα καλύτερα...
     
  2. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    RE: Πεοθηλασμός (ή πεολειχία)

    Ασταρτη συμπαθω πολυ τον λογο σου μα τουτο , φως φαναρι , γραφτηκε απο χερι γυναικιο σε στιγμη σεξουαλικης πεινας ... μιας και μονο οταν δεν το εχεις το εκτιμας .... τοοοοσο πολυ .....
    Παντως μου κανει εντυπωση η απηχηση που ειχε στους αντρες του φορουμ ... και ομως φιλοι ... για σκεφτητε το λιγο.... που ειναι η Ελληνικη βαρβατιλα ? ...
    Με τα ιδια λογια η ... συγραφεας θα μπορουσε να περιγραψει και μια κρεμα καραμελε ....
    Οχι ... εγω προτιμω αρπαγμα απο το μαλλι με ταυτοχρονη προσφωνηση της αθανατης ατακας του Γκουσκουνη .....  )
     
  3. zinnia

    zinnia Contributor

    RE: Πεοθηλασμός (ή πεολειχία)

    κοιτα να δεις που σημερα παω απο ενσταση σε ενσταση...

    Δεν ειναι απαραιτητο ξερεις να πεινας για να περιγραψεις κατι τοσο εντονα και αισθησιακα..

    Για μενα, που θα το εγραφα ακριβως οπως η Ασταρτη, σημαινει γνωση και λατρεια και καθολου μα καθολου πεινα  
     
  4. Astarty

    Astarty Contributor

    RE: RE: Πεοθηλασμός (ή πεολειχία)

    Ναι αγαπητέ μου isnogοod όταν το έγραφα πεινούσα πολύ. Πως το κατάλαβες;
    Ήταν 3-4 το πρωί χαράματα αν θυμάμαι καλά. Είχα περάσει ένα εξαντλητικό βράδυ με τον Χάινριχ και δεν είχα βάλει φαγητό στο στόμα μου. Η αλήθεια είναι πως πεινασμένη αποδίδω καλύτερα. Αλλά με είχε κόψει λόρδα μετά! Τι μου θύμησες! Να είσαι καλά!

    Με τα ίδια λόγια θα μπορούσα να σου περιγράψω και το πως μυρίζει το πρωί που ξυπνάω η γαρδένια μου. Ηδονή παίρνω και από εκεί.
    Οποιοδήποτε ξύπνημα των αισθησέων μου εστί κάβλα για μένα.

    Αστάρτη
     
  5. gaby

    gaby Guest

    RE: RE: RE: Πεοθηλασμός (ή πεολειχία)

    Απολύτως σωστά, έτσι είναι και για μένα και πιστεύω και για πολλές άλλες.
     
  6. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    RE: Πεοθηλασμός (ή πεολειχία)

    χμ ... λοιπον .. ομολογω οτι κακως θεωρησα πως η περιγραφη της Astarty δεν ηταν δικη της και χωρις σκεψη απεδωσα τον χαρακτηρισμο "σεξουαλικη πεινα" .. ηταν τουλαχιστο αφελες απο μερους μου και ζητω συγνωμη γι'αυτο.

    Ισως διοτι προσωπικα θα μπορουσα να περιγραψω με τον τροπο αυτο μια γαστρονομικη απολαυση , σιγουρα οχι μια σεξουαλικη πραξη.
    Παντως επειμενω οτι μια τοσο λεπτομερη περιγραφη χανει την ουσια μιας καλης .... , πως το ειπατε ? ... ναι ... πεοθηλασμου .
     
  7. Dolmance

    Dolmance Contributor In Loving Memory

    RE: Πεοθηλασμός (ή πεολειχία)

    Όσοι πεινούν ή νομίζουν ότι οι άλλοι πεινούν επειδή ίσως οι ίδιοι πεινούν, να φάνε μια καλοβρασμένη γαρδένια, μόνοι ή μαζί τους.
    Ο απόλυτος συνδυασμός σεξ, έρωτος και γαστρονομίας.
     
  8. G_E

    G_E Contributor

    RE: Πεοθηλασμός (ή πεολειχία)

    Δεν ξέρω αν ο πεοθηλασμός πάει με το κυρίως φαγητό αλλά με μεζεδάκι και ουζάκι πάει.
    Επίσης πάει με ουίσκι και αλμυρά.
    Τέλος, πάει θαυμάσια με τον πρωινό καφέ.
     
  9. Astarty

    Astarty Contributor

    RE: RE: Πεοθηλασμός (ή πεολειχία)

    Τι πιο όμορφο να σε ξυπνάνε με ένα τσιμπουκάκι ή ένα γλυφομούνι!

    Παρεπιπτόντως οι πολλοί καφέδες πικρίζουν το σπέρμα. Αντιθέτως ο ανανάς το γλυκίζει.
    Όλα είναι σχετικά τελικώς 

    Αστάρτη

    Υ.Γ. Ξέχασα...δεκτή η συγνώμη isnogood!
     
  10. Dolmance

    Dolmance Contributor In Loving Memory

    RE: Πεοθηλασμός (ή πεολειχία)

    Αγαπητοί φίλοι,
    μπορείτε να μου θυμίσετε τί ακριβώς είναι ο πεοθηλασμός;
    Κάποτε, νομίζω, γνώριζα.
    Αλλά εδώ, στο ΚΑΠΗ, ο σύμβουλος ψυχικής υγείας δεν απαντά στα ερωτήματα μου, περιφρονεί τις αγωνίες μου.
    Είναι λιγομίλητος και πάντα μπουκωμένος με κάτι μακρουλό.
     
  11. strap

    strap New Member

    Re: Πεοθηλασμός (ή πεολειχία)

    ο πεοθηλασμος ειναι ενα απο τα καλητερα σε ολο το παιχνιδι απο οποιον και αν γινετε.
     
  12. pireotis1970

    pireotis1970 New Member

    Re: Πεοθηλασμός (ή πεολειχία)

    Επιτελους μετα απο αρκετη ωρα καταφερα να διαβασω ολες τις απαντησεις στο εν λογω θεμα. Πολλες αποψεις, μερικες ενστασεις, και πολυ ποιηση. ΟΛΑ δεκτα! Ενα πραγμα ειναι σιγουρο. Μας ενδιαφερει ολους μας. Γιατι αλλιως δεν θα ασχολουμασταν για να γραψουμε, διαβασουμε, και απαντησουμε.

    Ειτε ειναι θεϊκο, ειτε ανθρωπινο, ειτε απλα καβλωτικο, σιγουρα ομως ειναι απολαυση για τον εναν η και για τους 2 που παρευβρισκονται. Τωρα αν ειναι ακομα περισσοτεροι και η οραση ("το ματι") ειναι μια εκ των αισθησεων!

    Συγχαρητηρια για την συγκεκριμενη συζητηση.¨