Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Οδηγίες - συμβουλές για πίπα - πεοθηλασμό (ή πεολειχία)

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος Astarty, στις 18 Ιανουαρίου 2006.

  1. tithon

    tithon Contributor

    συγκεντρωθήτε σε ο,τι κάνετε. μην μαζεύετε οδηγίες από δω κι από κει.
     
  2. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    Με το ένα χέρι κρατούσα την πουτσα με το άλλο κινητό (και διάβαζα), μάλλον αυτό θα φταίει
     
  3. tithon

    tithon Contributor

    με το χέρι είναι άμελξη, όχι θηλασμός.
     
  4. Alpha Wolf

    Alpha Wolf Ενας, αλλα Λυκος.


    Ιδιαιτερα. Λυκος.  
     
  5. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    Με σκλαβωνεις....
     
  6. Alpha Wolf

    Alpha Wolf Ενας, αλλα Λυκος.

     
    Πραγματι. Με τεσσερα λουρια!  
     
  7. STEFANAKOS

    STEFANAKOS Η ΚΑΡΔΙΑ ΠΟΝΑΕΙ ΠΑΝΤΑ ΟΤΑΝ ΨΗΛΩΝΕΙ (♥‿♥)

    Που το άκουσα
     
  8. STEFANAKOS

    STEFANAKOS Η ΚΑΡΔΙΑ ΠΟΝΑΕΙ ΠΑΝΤΑ ΟΤΑΝ ΨΗΛΩΝΕΙ (♥‿♥)

    ? ΘΑ ΜΑΣ ΠΑΡΕΙΣ ΜΙΑ ΠΙΠΑ ΓΥΡΟ???
     
  9. STEFANAKOS

    STEFANAKOS Η ΚΑΡΔΙΑ ΠΟΝΑΕΙ ΠΑΝΤΑ ΟΤΑΝ ΨΗΛΩΝΕΙ (♥‿♥)

    Μία καθολική γυναίκα πάει να εξομολογηθεί.

    (Η εξομολόγηση στους καθολικούς ναούς γίνεται σε κλειστά παραβάν με διαφορετική είσοδο του παπά και του πιστού).

    -Παπά μου αμάρτησα..!!

    -Εξομολογήσου τέκν0ν μου και ο Θεός θα σε συγχωρήσει.

    -Να, τις προάλλες βγήκα ραντεβού με έναν άντρα και…..μου έπιασε το χέρι.

    -Το χέρι; Ανοίγει ο παπάς το ευρετήριο, ψάχνει στο (Χ). Το βρίσκει. Γυρίζει προς στην κοπέλα και λέει:
    -Μία μετάνοια και δύο προσευχές και ο Θεός θα σε συγχωρήσει.

    -Παπά μου, ο άντρας όμως μετά άφησε το χέρι μου και μου έπιασε το βυζί.

    -Το βυζί; Ανοίγει ο παπάς το ευρετήριο, ψάχνει στο (Β). Το βρίσκει. Γυρίζει προς στην κοπέλα και λέει:
    -Δύο μετάνοιες και τρεις προσευχές και ο Θεός θα σε συγχωρήσει.


    -Παπά μου συγχώρα με. Δεν σταμάτησε εκεί. Μετά το χέρι κατέβηκε και μου χάιδεψε το μ***ί.

    – Το μ***ί; Ανοίγει ο παπάς το ευρετήριο, ψάχνει στο (Μ). Το βρίσκει. Γυρίζει προς στην κοπέλα και λέει:
    -Τέσσερις μετάνοιες και επτά προσευχές και ο Θεός θα σε συγχωρήσει.

    -Μετά παπά μου δεν άντεξα και εγώ γιατί είχα πολλές κάψες και γονάτισα και του πήρα πίπα.

    -Πίπα; (Επαναλαμβάνει ο παπάς με έκπληξη), και ανοίγει το ευρετήριο να ψάξει την λέξη “πίπα”. Δε βρίσκει τίποτα. Μήπως την έχουνε, σκέφτεται, σαν “πεοθηλασμός”. Ψάχνει πάλι αλλά και πάλι μάταια. Έκανε ακόμα δύο – τρεις προσπάθειες να βρει την τιμωρία για την “πίπα”, αλλά πουθενά.

    Εκείνη την ώρα έξω από το παραβάν της εξομολόγησης περνούσε ο πατέρας Ακάκιος. Όταν τον αντιλήφθηκε ο παπάς της εξομολόγησης, ανοίγει την κουρτίνα και του λέει:

    -Πατέρα Ακάκιε για την “πίπα” τι δίνουμε;

    -Αν είναι καλή 30 ευρώ.
     
  10. Candl

    Candl άκρον άωτον ...

  11. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Τσιμπουκολογίες...

     
  12. sweet_release

    sweet_release ~she looks like the moon~

    Η καλύτερη πίπα είναι αυτή που γίνεται με μεράκι κι αγάπη προς αυτό που κάνεις... Όλα τα άλλα είναι πίπες... Χα!