Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Οδηγός για Aφέντες?

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Τεχνικές' που ξεκίνησε από το μέλος Trve, στις 25 Ιουλίου 2009.

  1. Master_Spiler

    Master_Spiler Contributor

    Δυστυχώς τον χάσαμε στο προηγούμενο ματς, αλλά με το που θα τον βρούμε το ριμαδοσοφέρ (γιατί παίζει να'χει εξαφανιστεί με καμιά πιτσιρίκα) θα στο στείλω από κει για να σε φέρει για το επαναληπτικό  
    Για να κάνεις πρακτική πρέπει να'σαι σίγουρος οτι ξέρεις τι κάνεις, αλλιώς 1000 φορές να τα επαναλάβεις και μετά να την κάνεις. Δεν μιλάμε για καταστάσεις Top/bottom ή έστω και Dom/sub, αλλά για μια μακροχρόνια κατάσταση με έναν άνθρωπο που θα σου δώσει το σώμα και την ψυχή του. Έχει τελείως διαφορετική δυναμική με τις άλλες δύο σχέσεις που προανέφερα.
     
  2. Apollyon

    Apollyon God's Demon Contributor

    Ζητείται ο αντίστοιχος για Ολλανδία!!!Και μην πει κανείς ότι είναι άσχετο γιατί η Ολλανδία ειναι πάντα επίκαιρη στο forum.
     
  3. Master_Spiler

    Master_Spiler Contributor

    ΟΚ, αλήθεια, μήπως όμως να πάρουμε κανέναν πιλότο που να είναι και λιμουζινάς στην Ολλανδία Bro?
     
  4. soragia

    soragia New Member

    Απάντηση: Οδηγός για Aφέντες?

    από τη πενιχρή μου εμπειρία ο μόνος οδηγός για αφέντρες είναι 5 χρόνια στην ιατρική αθηνών ...

    τα υπόλοιπα αφήνοντε στο χαρακτήρα του καθενός και στο πως αλληλεπιδρά  
     
  5. reigngs

    reigngs New Member

    Απάντηση: Οδηγός για Aφέντες?

    Ο καλύτερος οδηγός ίσως είναι αυτό το forum. Διάβασε τα θέματα που έχουν γραφτεί ρώτησε ότι θέλεις να μάθεις, κράτησε ότι πραγματικά σε ενδιαφέρει και ξεκίνα να ανακαλύπτεις αυτόν τον χώρο μέσα από τις δικές σου εμπειρίες.
     
  6. agumon

    agumon New Member

    Απάντηση: Οδηγός για Aφέντες?

    ΟΚ...ΤΟ ΠΙΑΣΑΜΕ....ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΙΚΡΟΙ Κ ΜΑΤΗΕΝΟΘΜΕ
     
  7. Re: Απάντηση: Οδηγός για Aφέντες?

    Μη φωνασκείς. Δεν σε είπε κανείς, καμπούρη. Μαθαίνετε κι εσείς, επειδή μαθαίνουμε όλοι καθημερινώς... Γκέγκε;
     
  8. whipmarks

    whipmarks Regular Member

    Re: Απάντηση: Οδηγός για Aφέντες?

    Παει και η λιγη εκτιμηση που ειχα στο ιατρικο συναφη......... 
     
  9. llazouli

    llazouli Contributor

    Απάντηση: Οδηγός για Aφέντες?

    Κρίμα κι άδικο, καμία προοπτική σε μας τις τριτοδεσμίτισσες να γίνουμε αφέντρες... 

    Αν σπουδάσω ναυπηγός, μήπως υπάρχει ελπίδα;
     
  10. Φίλε μου , είχα γράψει ένα οδηγό για μαστερς με τίτλο: «ο καλός αφέντης»
    με τεχνικές και παραδείγματα για κάθε περίπτωση. Εξαντλήθηκε όμως και
    τώρα έγραψα το εγχειρίδιο του μεγάλου εραστή. Το στέλνω κατ’ οίκον
    με αντικαταβολή. Παρακάτω παραθέτω τον κατάλογο για το τι περιέχει.
    Αν σε ενδιαφέρει να γίνεις ένας σωστός εραστής σαν και μένα στείλε μου
    πμ για να αγοράσεις το έργο μου. Δεν είναι πολυτέλεια είναι επένδυση!!!
     
  11. blindfold

    blindfold Contributor

    Απάντηση: Οδηγός για Aφέντες?

    προτείνω αρχιτεκτονική αλλά αφού είσαι τριτοδεσμίτισσα τότε ψυχολογία και οργάνωση επιχειρήσεων

    αλλά ανάμεσα στους ιατρούς ,οι πλέον διεστραμμένες μορφές είναι κάτι τύπισσες ιατροδικαστίνες ,δεν έχω ακούσει για πιο αλλόκοτες προσωπικότητες ,μετά τις αρχιτεκτόνισες φυσικά .. ; )


    lol
     
  12. Απάντηση: Οδηγός για Aφέντες?

    Η καλύτερη επιλογή σε βιτσιόζα είναι οι δικηγορίνες και οι γιατρίνες. Βιτσιόζες του κερατά μεν, αλλά ξέρουν και να σταθούν παραέξω.
    Έχω την καλύτερη γνώμη γι' αυτές.
     
    Last edited: 5 Φεβρουαρίου 2011