Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Οδηγός για Butt Plugs

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος Konstantinos, στις 31 Αυγούστου 2008.

  1. MindMaster

    MindMaster Contributor

    Απάντηση: Re: The Butt Plug Guide


    Διάβασε τη σελίδα στην οποία παραπέμπει το link το οποίο έβαλα πιό πάνω, και θα καταλάβεις.

    Αυτό που αποκαλούμε γενικά στην καθομιλουμένη πάντως "κώλο", δεν είναι το ίδιο μ' αυτό που επιστημονικά καλείται "πρωκτός".



     
  2. tasos69

    tasos69 Regular Member

    Το διαβασα, δεν ξερω ισως να εχεις δικιο αλλα ο καθενας αισθανετε διαφορετικα την καθε εμπειρια.
     
  3. MindMaster

    MindMaster Contributor

    Απάντηση: Re: The Butt Plug Guide


    Το τί είναι πρωκτός και τί δεν είναι, όπως και το ότι ο προστάτης βρίσκεται σε αρκετή απόσταση από τον πρωκτό, δεν είναι θέματα ούτε εμπειρίας, ούτε αίσθησης.
    Είναι θέματα, απλώς, στοιχειώδους γνώσεως ανατομίας, ή έστω, στοιχειώδους διάθεσης να μιλάμε συγκεκριμένα και ορθά, γιά να καταλαβαινόμαστε...


     
  4. tasos69

    tasos69 Regular Member

    εχεις δικιο.
     
  5. shy_one

    shy_one New Member

    Ωραιο ποστ! Ειμαι σχετικα καινουργιος στον τομεα "της πισω πορτας" και το βρηκα αρκετα κατατοπιστικο. Εχω ομως μια απορια... Κατα ποσο τιθεται θεμα υγιεινης οταν, μετα τη χρηση ενος τετοιου "παιχνιδιου" πιασεις, γλυψεις η τελος παντων ερθεις σε επαφη με το παιχνιδι. υπαρχει δηλαδη κινδυνος μικροβιων προερχομενα "μεσα απο την πορτα"? αρκει η καλη υγιεινη της περιοχης η χρειαζεται "ιδιαιτερη φροντιδα";  
     
  6. taz

    taz New Member

    Είχα καιρό να μπω στο forum και χάρηκα που είδα ένα πλήρες άρθρο για το αγαπημένο μου παιχνίδι. Το μόνο που έχω να προσθέσω είναι ότι μπορείς να "φοράς" ένα butt plug πολλές ώρες και να είναι σούπερ αίσθηση. Είναι και τέλειο για μηχανόβιους, μιλάω εμπειρικά, θα λατρέψετε τις λακούβες  
     
  7. bodyfull69

    bodyfull69 Regular Member

    άμα θέλετε να παίξετε με το κολαράκι σας, ξεκινήστε πρώτα με το δάχτυλο σας. Ξέρετε ήρεμα με λίγη κρεμούλα να ανακαλύψετε την αμερική. Ίσως κάποτε μάθετε το ανθρώπινο σώμα σας ( το τόσο απαγορευμένο από την χριστιανική ηθική) και νιώσετε τον πρωκτικό - προστατικό - οργασμό.
     
  8. MindMaster

    MindMaster Contributor

    Απάντηση: Re: The Butt Plug Guide


     

    - Καμμιά καλύτερη πρόταση, έχεις;



     
  9. whipmarks

    whipmarks Regular Member

    Re: Απάντηση: Re: The Butt Plug Guide

    Δεν ειμαι gold member.......δοκιμασε εσυ να επικηνωησεις.....
     
  10. JokerGemini

    JokerGemini Regular Member

  11. dora_salonica

    dora_salonica Contributor

    Αυτά δεν είναι όλα κώλοι. Είναι ξεκάθαρο, αν παρατηρήσετε προσεκτικά θα δείτε τη σουφρίτσα λίγο παραδίπλα. 

    Αναφέρομαι στην 3 και στην 5, για να σας διευκολύνω. Η 2 είναι μοντάζ, σαφώς.

    Πολύ ωραίες φωτό όμως.