Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Οδηγός κυριότητας παλιόπαιδων (κωλόπαιδων)

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Resources and Tutorials' που ξεκίνησε από το μέλος MasterJp, στις 3 Μαρτίου 2015.

  1. gaby

    gaby Guest

    (με το δάχτυλο στο στόμα)

    μόνο την υπεκφυγή έχω κάνει από όλα αυτά…

    Και όμως,

    πολλά από αυτά μου έχουν γίνει και νόμιζα ότι ήταν "part of the game", δεν ήταν και περνιέμαι για παλιόπαιδο; Επειδή παίρνω από λόγια;  
     
  2. bumblebee

    bumblebee Contributor

    Διαφωνώ. Θα του δώσουμε μια δίκαιη ευκαιρία. Αν τα σκατώσει τα σκάτωσε         Η αποτυχία στη ζωή ειναι      
     
  3. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    Μου αρεσει πουλ που διαφωνουμε  
     
  4. thief

    thief παλιοπαιδο ο Νικολακης Contributor

    το δευτερο σιγουρα μπορει να γινει .... ειναι και καυλοτικο οταν γινετε
     
  5. katerina

    katerina Regular Member

  6. soutzoukakia

    soutzoukakia His precious

    Κύριος ζήτησε από τη sub του να διαλέξει η ίδια το όνομα της ως σκυλίτσα. Αυτή διάλεξε το όνομα woof. Έτσι ο Κύριος όταν θα την φώναζε θα έπρεπε να γαυγίσει ο ίδιος πρώτα  

    [Ναι, εγώ ήμουν αυτή]
     
     
  7. Soraya

    Soraya Guest

    υπέροχο κείμενο.
    πολυ έξυπνο αλήθεια.
    γέλασα πολυ κάθε φορά που αναγνώριζα σε τι αναφερόταν ο συντάκτης του κειμένου.
     
     
  8. thief

    thief παλιοπαιδο ο Νικολακης Contributor

    τελικα ειστε πολλες ... να κανετα μια λεσχη βρε
     
  9. Λύσανδρος

    Λύσανδρος Hide' n' seek... Contributor

    Εδώ ταιριάζει αυτό που λένε:

    "Εμείς μαζί δεν κάνουμε και χώρια δεν μπορούμε"... 

    Για μένα όλοι μας, άντρες και γυναίκες, είμαστε από λίγο ως πολύ παλιόπαιδα, κάποιοι συχνά-πυκνά κάποιοι περιστασιακά.

    Πολλή πλάκα ο Οδηγός αυτός, αν και εγώ προσωπικά αν εκνευριζόμουν αληθινά δεν θα έπαιρνα χάπια να ηρεμήσω ή τίποτα τέτοιο.

    Θα το βούταγα από το μαλί, θα το έδενα σφιχτά με το ζόρι και θα του τάϊζα εκείνου τα χάπια... 

    Πες το...εκπαίδευση/νουθεσία στην...ενσυναίσθηση... "Μας φέρνει πιο κοντά, να νοιώθουμε καλύτερα ο ένας τον άλλο" ένα πράμα, πως να το πω...

    Και θα το κατα-φχαριστιόμουν... 
     
  10. Υποκλινομαι στην μεγαλειότητά σου!!!!!!
     
  11. cadpmpc

    cadpmpc Contributor


    Ή αλλιώς (αγαπημένη παροιμία): Αν αργήσω, τσίμπησε. Το τυρί θάναι στη φάκα...
     
  12. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Κάθε παλιόπαιδο είναι διαφορετικό παλιόπαιδο.
    Από όλα τα παλιόπαιδα το 3,6% τα πάω.
    Δηλαδή 108. Καλός αριθμός!
    108 που αποκωδικοποιούν τα συνήθη μοτίβα.
    Τα υπόλοιπα παλιόπαιδα είναι απλά ...παλιόπαιδα.
    Δεν ειν΄κακό, όμως...