Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Οι <ανώμαλοι> γίνονται καλοί γονείς??

Συζήτηση στο φόρουμ 'Κοινωνία' που ξεκίνησε από το μέλος Lasia, στις 2 Σεπτεμβρίου 2007.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Afentis_Epi8ymiwn

    Afentis_Epi8ymiwn Regular Member

    Απάντηση: Οι <ανώμαλοι> γίνονται καλοί γονείς??

    Δεν διάβασα όλα τα post και συγνώμη αν κάποιος άλλος το αναφέρει, αλλά, έχω μια απορία.
    Ολοι εμείς που έχουμε "ιδιαίτερες σεξουαλικές προτιμήσεις", μεγαλώσαμε με "ανώμαλους" γονείς?
    (Νομίζω πως έδωσα την απάντηση που ήθελες Lasia)
     
  2. Lasia

    Lasia Regular Member

    Απάντηση: Οι <ανώμαλοι> γίνονται καλοί γονείς??

    ΟΧΙ. Μάλλον μεγαλώσαμε σε ''ανώμαλη'' κοινωνία
     
  3. Afentis_Epi8ymiwn

    Afentis_Epi8ymiwn Regular Member

    Απάντηση: Οι <ανώμαλοι> γίνονται καλοί γονείς??

    Γι' αυτό μ' αρέσει η κοινωνία μας. Αλλιώς θα μου ήταν απελπιστικά βαρετή. Οπως μου ήταν οι γονείς μου 
     
  4. Lasia

    Lasia Regular Member

    Απάντηση: Οι <ανώμαλοι> γίνονται καλοί γονείς??

    (Σιδερένια εφαρμοστή πανοπλία , με το συναίσθημα και τις αρχές, στην απέξω.
    Αλλιώς ρουτίνα) !!!! ????????????
     
  5. adelina

    adelina Regular Member

    προσπαθεις ματαια κατα την αποψη μου να θεσεις κανονες καθαρα υποκειμενικους σε ενα θεμα που μοιαζει να σου ειναι ακατανοητο.
    δεν υπαρχουν τελειοι ανθρωποι, δεν υπαρχουν απολυτα ευτυχισμενοι ανθρωποι, δεν υπαρχει ανωμαλη κοινωνια, το ιδιο το ανωμαλο ειναι υποκειμενικο.

    υπαρχει επιθυμια και δυνατοτητα να γινεις γονιος ή οχι.

    δεν υπαρχουν εγγυησεις, κι αν η απουσια εγγυησεων για το αν θα γινεις επιτυχημενος σε οτιδηποτε γινοταν εμποδιο στο να προσπαθησεις τοτε μαλλον κανεις δεν θα εκανε τιποτα.
     
Thread Status:
Not open for further replies.