Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Οι γυναίκες κερατωνουν

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος Slk, στις 17 Δεκεμβρίου 2018.

  1. Jaskier

    Jaskier Keep on Keeping on

    Cosmopolitan δεν διαβάζω αλλά για να το λες σίγουρα θα το έχεις διαβάσει εκεί, οπότε πάσο.

    Που θα πάει θα μάθω και εγώ, σιγά σιγά, εντωμεταξύ σου εύχομαι να γίνεις κιθαρίστας η ντράμερ, αλλά έχεις μπερδευτεί εγώ μιλάω για σχέσεις δεν μιλάω για ξεπέτες η παιχνίδια.

    Τα συμπεράσματα μου? έμεινα άφωνος, μπράβο σου πολύ WOW η φάση, ιδίως εκεί με τα πράγματα σου και έξω που λες, παραλίγο να με ψαρώσεις αλλά δεν με έπεισες. Πόνεσες τόσο πολύ που εκδικείσαι μάλλον αλλά μπερδεύεσαι στο ξαναλέω μιλάω για σχέσεις.
    Λες ότι είσαι άτυχος, παρόλα αυτά που λες τα ωραία αντρικά θεωρείσαι άτυχος, και αυτό τα λέει όλα.

    Μην το κουράσουμε άλλο φίλε μου.
     
  2. Slk

    Slk Κερατάς

    Διαβάζω μόνο σούπερ Κατερίνα  
     
  3. Slk

    Slk Κερατάς

    Σε ευχαριστώ πολύ για την ευχή σου να γίνω κιθαρίστας ..διαβάζοντας αγχοθηκα νόμιζα ότι θα μου ευχοσουν να γίνω groopies   πάλι καλά ..αλλά μιας και γιορτάζω σήμερα η ευχές σου είναι ευπρόσδεκτες ..
     
  4. nikode

    nikode Tanaka Tanaka

    Το κέρατο είναι στον άνθρωπο. Κάποιοι φτιάχνονται μόνο με το απαγορευμένο.
    Το θέμα cuckolding είναι άλλο πράγμα καί έχω να πω ότι όποιος παίζει με τη φωτιά και δεν ξέρει να τη διαχειριστεί καίγεται.
     
  5. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    Τα μισά κατάλαβα
     
  6. ilias1

    ilias1 https://vimeo.com/61962404 Contributor

    Υπάρχουν ακόμη άντρες η γυναίκες που νοιάζονται για το κερατο?

    Και ιδιως σε αυτο το φορουμ;

    ειλικρινά δεν το καταλαβαίνω (σοβαρολογω).
     
  7. nikode

    nikode Tanaka Tanaka

    Εχεις δίκιο! Ούτε εγω κατάλαβα τι έγραψα. (Είχα αλκοόλ στο αίμα...)
    Αυτό που μάλλον ήθελα να πω, είναι πρώτον ότι το κέρατο δεν έχει φύλο και είναι άσχετο με το cuckolding καί για το cuckolding ότι αλλιως τα φανταζόμαστε εμείς οι άντρες και αλλιώς σκέφτεται μια γυναίκα. Όποτε be careful what you wish
     
  8. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

  9. Alpha Wolf

    Alpha Wolf Ενας, αλλα Λυκος.

    Ξεχασες τους Εξωγηινους !

    Καρακαυλωμενοι και ντουροι για ετη φωτος.... ηρθαν νυχτα απ το Αλφα του Κενταυρου,
    για να απαγαγουν και βιασουν μια νοικοκυρουλα απ το Κεντακυ, που με δυσκολια χωραει απ την πορτα....
     
  10. AlexanderV

    AlexanderV Contributor

     
  11. Alpha Wolf

    Alpha Wolf Ενας, αλλα Λυκος.

    Ειναι δυνατον, να κερατωνουν οι αντρες και να μην κερατωνουν οι γυναικες?
    τι στο διαολο, αναμεταξυ τους το κανουν?
    The is a drain, there is a sink, λενε αυτοι εκει περα.
    Μεταφραση, οπου υπαρχει καπνος υπαρχει και φωτια.
     
  12. Dancingsoil

    Dancingsoil Regular Member

    Ενταξει υπάρχει μια υποκρισια στο συγκεκριμένο θεμα λογω στερεοτύπων. Το πρότυπο του playboy για τους αντρες και αυτο της barbie για τις γυναίκες. Φαντάσου μονο με το λαικ μου στο post σου ποσα inbox θα έχω. Γιατι σου λέει για να συμφωνει οτι κερατωνουν οι γυναικες θα το κάνει.
    Φυσικα και το κερατο δεν ειναι αντρικη ή γυναικεία υποθεση. Ειναι ανθρωπινη. Υπαρχουν οι διαφοροποιησεις των φυλων των χαρακτηρων και των χρονικων στιγμων στον τροπο. Και υπαρχει η επιλογή να το κανει ή να μην το κανει καποιος. Να εχει ή να μην εχει ενοχες ενω συμβει  
    Και σε εναν χωρο σαν αυτό πρέπει οι προσωπικες επιθυμιες να είναι σεβαστες. Ακομα και σε αυτούς που δηλώνουν οτι δεν θελουν να το κάνουν