Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Οι γυναίκες κερατωνουν

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος Slk, στις 17 Δεκεμβρίου 2018.

  1. Dancingsoil

    Dancingsoil Regular Member

    Αληθεια οι σχεσεις ειναι κάτι το εξαντλητικό όσο το περιγράφεις αγαπητε; Δεν ειναι ενα μερος ασφαλειας και ησυχίας (με τα προβληματα και τις ανησυχιες φυσικα) που ολες οι διαδικασίες προσφοράς,αγαπης και ενδιαφεροντος βγαίνουν αβίαστα αυθόρμητα και δοτικα;
    Ωραια η ιδεα για το νεο θεμα συζητησης. Θελω να προτρεξω και να απαντησω χαχα!!!
    Οποιος απατά ειναι γιατι βολεύεται. Εχει οτι εχει, δεν θελει να το χάσει και σου λέει ας κανω και την αρπαχτή μου να ξεδωσω γιατι πολλα μου τα χει πει.
    Καλο και το βόλεμα σε καποιες περιπτώσεις. Ειναι το ελληνικο ονειρο. Κανε λίγα κι ας μην σ αρεσουν αρκει να παίρνεις πολλα!!! Σαν το δημοσιο σε προηγουμενες δεκαετιες  
     
  2. Sonam

    Sonam The most inflated egos are often the most fragile.

    Keylogger  
     
  3. margarita_nikolayevna

    margarita_nikolayevna Δ Contributor

    Τι νηματαρα είχα χάσει;;;;
    Πάρτε και κανένα τηλέφωνο και μας τους πηγμενους να μας πείτε όταν βγαίνουν στη μεγάλη οθόνη τέτοιες υπερπαραγωγές...
     
  4. Ken Jackson

    Ken Jackson Imperious, choleric, irascible

    Φυσικά και ναι, στο πηγάδι κατούρησαν;
     
  5. boulakos

    boulakos Regular Member

    Οι ανθρωποι κερατωνουν. Δεν ειναι ζητημα φυλου.
     
  6. entelweis

    entelweis Regular Member

    Γιατί να μη κερατωνουν και οι κοπέλες ?(όχι πως είμαι υπέρ σε αυτό )αλλά θεωρώ ότι δεν είναι ζήτημα φύλου αλλά ατόμου,χαρακτήρα κι το πώς νιώθει στη σχέση του αν τον καλύπτει η όχι
    Απλά ίσως οι γυναίκες κερατωνουν για διαφορετικούς λόγους από ότι οι άνδρες...
     
  7. Apocryphos

    Apocryphos Γένεσις 4:9-15

    Όταν οι γυναίκες κερατώνουν, οι άνδρες δείχνουν έτσι:

     

    Όταν οι άνδρες κερατώνουν, οι γυναίκες παραμένουν θεές no matter what:

     
     
  8. rea..

    rea.. Contributor

    Κερατάζ... για υστερική λάμψη!
     
  9. Οι γυναίκες κερατώνουν αφού είναι οργανισμοί. Επίσης και οι άντρες δεν κερατώνουν? Όλοι κερατώνουν, εκτός φυσικά απ αυτούς που νιώθουν ολοκληρωμένοι άνθρωποι και ναι έχουν τις καύλες τους αλλά τους φτιάχνει μόνο η/ ο σύντροφός τους.

    Απ την άλλη πάλι τι τα ψάχνετε ωρέ κοπέλια και κοπελούθκες, απελευθέρωση δε μου θέλατε? Φεμινισμό κι ισότητα δεν θέλατε? Όλα είναι σημεία των καιρών και των ανθρώπων... εμάς δηλαδή,... εμένα, εσένα, του άλλου, της άλλης... όλου του κόσμου. Όλοι φυλακισμένοι νιώθουμε και την ελευθερία ψάχνουμε αλλά δεν μάθαμε ποτέ πως ναι, είμαστε ελεύθεροι άνθρωποι. Αχ αυτό το μυαλό μας, αυτή η φυλακή μας μας κατέστρεψε και τώρα καθόμαστε και αναρρωτιόμαστε τις έπτεξε!

    Χα χα χα κάτι αστείο αλλά και όχι... μήπως η χειροδικία του ανδρός έχει εκλείψει σήμερα? ίσα ίσα που έχει χειροτερέψει, καθημερινά ακούμε "την σκότωσε" της έκανε, της έδειξε...

    Παιδιά και παιδούλες, εδώ είμαστε και θα τα λουστούμε όλοι μαζί. Κερατώνεστε και μη σας νιάζει τίποτα. Ισωπεδώστε τα όλα... πάμε καλά.
     
  10. Για να σε κερατωσει μια γυναίκα ή το αντίστοιχο ενας άντρας... σημαίνει ότι κάτι δε κάνεις ή έκανες καλά...
     
  11. Κερατάδες όλου το κόσμου ενωθείτε.

    Το κέρατο είναι βαρύ πανάθεμα το...καλυτερα ξεκοψτε και μετά αλωνιστε όσο θέτε
     
  12. dark-light

    dark-light Regular Member

    Πες τα βρε ΜΑΡΘΑ πες τα